Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Çocukların kumbarasındaki paraya talip olanlar ile çocukların kumbarasına para koyanlar eş değer görülüyor." sözleriyle Fenerbahçe'ye göndermede bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cengiz, "Taraftarımızın sabır göstermesini ve kadromuzda bulunan oyunculara azami saygı göstermelerini bekliyoruz. Galatasaray bir dünya devidir. Galatasaray'a gelen her futbolcu dünya devine yakışır durumda oynamak ve hareket etmek durumundadır." dedi.

"EN ÖNEMLİ ŞEY FUTBOLCULARIN KARAKTERİ"

Cengiz, "Taraftarımızın sabır göstermesini ve kadromuzda bulunan oyunculara azami saygı göstermelerini bekliyoruz. Bizim için en önemli şey futbolcuların karakteri. Ben, gurur ve onur sözcüklerinin rastgele kullanılmasına karşıyım. Biz bir futbolcuyu almıyorsak, veremediğimizden değil, vermediğimizdendir. Galatasaray istese hepsini alır. Galatasaray her zaman gereğini yapacaktır." diye konuştu.

"HOCAMI SELAMLAMAK İSTİYORUM"

Cengiz, "Çocukların kumbarasındaki paraya talip olanlar ile çocukların kumbarasına para koyanlar eş değer görülüyor. Ben bu sözlerle hocamı bir kez daha selamlamak istiyorum." ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye olay gönderme!
Haber Yorumları (104)
HARBİDEN: konumuz bilezik vs değil ne oldu.. iyi sokmuş oturtmuş başkan helal olsun ezikler beter olun
İSTANBUL: fenerbahçe taraftarına gerçekten çok üzülüyorum aynı AKP taraftarı gibi koyun sürüsü bu çok açık
İSTABUL: OKAN sizin şikelerinizle bile biz şuan 4 yıldız siz 3 yıldızsınız sen düşün artık kimin sığır olduğunu AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH :d
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title