Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye olay gönderme!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Çocukların kumbarasındaki paraya talip olanlar ile çocukların kumbarasına para koyanlar eş değer görülüyor." sözleriyle Fenerbahçe'ye göndermede bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cengiz, "Taraftarımızın sabır göstermesini ve kadromuzda bulunan oyunculara azami saygı göstermelerini bekliyoruz. Galatasaray bir dünya devidir. Galatasaray'a gelen her futbolcu dünya devine yakışır durumda oynamak ve hareket etmek durumundadır." dedi.

"EN ÖNEMLİ ŞEY FUTBOLCULARIN KARAKTERİ"

Cengiz, "Taraftarımızın sabır göstermesini ve kadromuzda bulunan oyunculara azami saygı göstermelerini bekliyoruz. Bizim için en önemli şey futbolcuların karakteri. Ben, gurur ve onur sözcüklerinin rastgele kullanılmasına karşıyım. Biz bir futbolcuyu almıyorsak, veremediğimizden değil, vermediğimizdendir. Galatasaray istese hepsini alır. Galatasaray her zaman gereğini yapacaktır." diye konuştu.

"HOCAMI SELAMLAMAK İSTİYORUM"

Cengiz, "Çocukların kumbarasındaki paraya talip olanlar ile çocukların kumbarasına para koyanlar eş değer görülüyor. Ben bu sözlerle hocamı bir kez daha selamlamak istiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (104)

 • HARBİDEN:
  konumuz bilezik vs değil ne oldu.. iyi sokmuş oturtmuş başkan helal olsun ezikler beter olun
 • İSTANBUL:
  fenerbahçe taraftarına gerçekten çok üzülüyorum aynı AKP taraftarı gibi koyun sürüsü bu çok açık
 • İSTABUL:
  OKAN sizin şikelerinizle bile biz şuan 4 yıldız siz 3 yıldızsınız sen düşün artık kimin sığır olduğunu AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH :d
 • MURAT:
  1 tl ye bileklik sattığınız günleri ne çabuk unuttunuz başkan.hem bizler iyi günde olduğumuz gibi kötü gündede fenerbahçemizin yanındayız boşuna yırtınmayın.
 • PİLAV ÜSTÜ ONYEKURU:
  DOĞRUSU : kardeş bilekliği başka bişeyle mi aldın :) ona verdiğin para senin asgari ücretinden gitmedi mi. yakana yapışan oldu mu . zorla mı aldın. bizde zorla yapmıyoruz. Takımımızın sonuna kadar arkasındayız. BİZ FENERBAHÇE''YİZ.
 • DOĞRUSU:
  BİZ BİLEKLİK SATTIK ÇOCUKLARIN HARÇLIKLARINA VE ASGARİ ÜCRETLİNİN 20 TL SİNE GÖZDİKMEDİK
 • KAYSERİLİ:
  biz bileklik sattık aynı sizin forma sattığınız gibi fener tekstil ürünü sattığınız gibi bizde tekstil ürünü sattık ama dilenmek başka bir şey dahada ötesi dolandırmak başka bir şey sizi karga gibi öttürüyorelar bilesiniz iki yıl sonunda borç bitmeyecek 3 milyar olacak 3, 5 milyar olacak
Tüm 104 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.