Mustafa Cengiz'den Falcao'nun sakatlığı için açıklama: Kimse salak değil

Mustafa Cengiz'den Falcao'nun sakatlığı için açıklama: Kimse salak değil

21.11.2019 11:40 | Son Güncelleme: 21.11.2019 12:05

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Falcao konusunda önemli açıklamalar yaptı. Cengiz, oyuncunun sakat olmadığını söyledi ve "Falcao sakat gelmedi, kimse salak değil, biz de değiliz! Biz bazıları gibi önce imza attırıp sonra sağlık kontrolüne sokmayız" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sakatlığı bulunan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

"HERKES FALCAO'YA PARAYI BASTINIZ DİYOR"

Radamel Falcao'nun sahalar döneceğini söyleyen Mustafa Cengiz "Falcao düzelecek. Falcao bir gönül insanı, ben söyledim insanlar anlamadı. Falcao'nun Türkiye'yi Galatasaray'ı seçmesi neden Falcao'yu küçültsün? Falcao para için gelmedi. Her halde insanlar kendisi gibi düşünüyor. Kanı sarı kırmızı aktığı için de gelmedi, futbol tutkusu nedeniyle geldi. Falcao kendini borçlu hissetti, antrenmansız kendini çok zorladı. Lütfen, taraftardan sabır istiyorum. Falcao zaten onur bir insan. Tekrar söylüyorum, Falcao'ya bonservis falan ödemedik. Herkes 'Falcao'ya paraları bastınız' diyor ama öyle bir şey yok." dedi.

"ESPN ARAŞTIRMASINDA FALCAO..."

Kolombiyalı ismin transferinin Türkiye için önemli bir reklam olduğunu vurgulayan Mustafa Cengiz "ESPN'in araştırmalarında Falcao ve Galatasaray hala en çok konuşulan isimler! Falcao çok daha yüksek teklif aldı ama Monaco'da kalmadı." diye konuştu.

"FALCAO SAKAT GELMEDİ, KİMSE SALAK DEĞİL, BİZ DE DEĞİLİZ"

"Falcao sakat geldi" iddialarına da tepki gösteren Mustafa Cengiz "Falcao'nun ayağında ödemli iltihap oluştu. Doktorlar, 'En az iki yıl daha oynamak istiyorsan bu ödem gitmeli' dediler. Aşil tendonu önemli. Falcao sakat gelmedi, kimse salak değil, biz de değiliz! Biz bazıları gibi önce imza attırıp sonra sağlık kontrolüne sokmayız" ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz'den Falcao'nun sakatlığı için açıklama: Kimse salak değil
Haber Yorumları (45)
BİR YILDIZ KAYDI CİMBOMA: gomisin nasıl ahını aldınızda bu hale geldiniz show yaptınız 500 bin dolar için üzerine 50 milyon dolar harcadınız sizin yöneticiliğiniz neyse
KIZILTUGAY: TFF batık, GS batık, BJK batık, FB batık, senelerdir salak olmayan son derece akıllı iş adamları tarafından yönetilen bu spor kulüpleri gırtlağına kadar batmış! soralım kendilerine yönettikleri holdinglerinde bu şekilde yapabiliyorlarmı?hasta ve sakat olan gariban çalışanlarınada bu şekilde hoşgörülülermi?çalışanlarınada eşek yüküyle para veriyorlarmı?tabikide hayır neden! emri altındaki çalışan o gariban binlerce işci bunlara tonlarca para kazandırıyor ama kulüplere gelince yabancı yatsada para!
İKİNCİ: Van persie vakası oldu cincona
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title