MUSTAFA ATAŞ HABERLERİ

Mustafa Ataş haber, Mustafa Ataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ataş - 17.08.2018
Gündem Özeti /17 Ağustos 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin 6. Olağan Kongresi'ne ilişkin Ankara Spor Salonu'nda basın toplantısı yapacak.
Mustafa Ataş - 16.08.2018
Van'da Otobüs ile Otomobilin Çarpışması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Van'da otobüs ile otomobilin çarpıştığı kazaya ilişkin, "Van Kadın Kolları Teşkilatımızı taşıyan otobüs trafik kazası geçirmiştir.
Mustafa Ataş - 03.08.2018
AK Parti'de 2 İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Kayseri ve Sivas il başkanlıklarına atama yapıldığını bildirdi.
Mustafa Ataş - 25.07.2018
AK Parti'de 3 İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın tensipleriyle Ankara, Afyonkarahisar ve Artvin il başkanlıklarına atama yapıldığını bildirdi.
Mustafa Ataş - 14.07.2018
Üsküdar'da Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Bizim şehitlerimize ve gazilerimize karşı can ve kan borcumuz var. Şehitlerimizin şefaatlerine Allah bizi nail etsin.
Mustafa Ataş - 02.07.2018
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
Törene katılan milletvekilleri arasında, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti genel başkan yardımcıları Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakçı Kan, eski bakanlar Volkan Bozkır ve Akif Çağatay Kılıç, eski Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, eski KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, genç milletvekili Rümeysa Kadak da yer aldı.
Mustafa Ataş - 02.07.2018
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı (1)
Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: İdris TİFTİKCİ / İstanbul DHA  24 Haziran seçimlerinde İstanbul'dan 3 milyon 881 bin 871 oy alan AK Parti, 43 milletvekili çıkardı. Milletvekilleri bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda mazbatalarını aldı. Düzenlenen törene AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Akif Çağatay Kılıç, Volkan Bozkır, en genç milletvekili 22 yaşındaki Rümeysa Kadak, Mustafa Demir ile Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakçı Kan katıldı.
Mustafa Ataş - 30.06.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Tuzla'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Cumhurbaşkanımızın aldığı oy oranı ile partinin aldığı oy oranı arasında 10 puan fark var. Milletimizin cumhurbaşkanımıza olan teveccühünü biz biliyoruz.
Mustafa Ataş - 22.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
Erdoğan'a, Enver İbrahim'in yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erol Kaya, Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve milletvekili adayları eşlik etti.
Mustafa Ataş - 22.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal'da Halka Seslendi
Kartal Meydanı'ndaki mitinge, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti genel başkan yardımcıları Erol Kaya, Mustafa Ataş, Ravza Kavakcı Kan, milletvekilleri ve milletvekili adayları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Kartal ve Pendik belediye başkanları katıldı.
Mustafa Ataş - 21.06.2018
Sandıkta En Güzel Cevabı Verecektir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "İnanıyorum ki bu millet 24 Haziran akşamı terör örgütünün sözcülüğünü yapanlara, FETÖ terör örgütünün sözcülüğünü yapanlara sandıkta en güzel cevabı verecektir.
Mustafa Ataş - 14.06.2018
Başbakan Yıldırım, Ümraniye'de Vatandaşlarla İftar Yaptı
Programda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu da konuşma yaptı.
Mustafa Ataş - 14.06.2018
AK Parti'nin Yalova Mitingi
Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İnce arasındaki söylem farklılıklarına dikkat çekerek, "Birisi vergici, birisi de malum fizik öğretmeni. Ehlini gönder. Gönderdin. 3 sayfalık raporu da verdiler. Mesele bitti. Şimdi bak yatıyorlar, kalkıyorlar. Brunson, Brunson... Kim Brunson? İzmir'deki bunların bir papazı... Bizden onu vermemizi isterdiler. Dedim ki 'Kusura bakmayın.' Öyle mi? Bizden istiyorlar. Dedik ki 'Kusura bakmayın. Yargıda.' Yargı kararını verir. O karara uyarız. Siz de FETÖ'yü verin. FETÖ yargıda değil. FETÖ serbest. Niye vermiyorsunuz? Olay bu kadar basit. bu kifayetsiz muhterislere, bu istismarcılara, bu yalancılara 25 Haziran'da derslerini veriyoruz muyuz? Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyor muyuz? Rabbim hepinizden razı olsun. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum." Mitingden notlar Mitinge, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, milletvekili adayları katıldı.
Mustafa Ataş - 14.06.2018
AK Parti'nin Yalova Mitingi
Meydandan gelen "Evet" yanıtı üzerine "Yalova'dan yükselen bu sesi herkes duysun." ifadesini kullanan Canikli, şöyle dedi: "Maalesef bazıları, bu ülkenin birliği ve bütünlüğü için mücadele eden komutanlarımıza hakaret ediyor. Onları kınıyoruz. O komutanımız bir Afrin kahramanıdır. Afrin'de teröristleri temizleyen bir kahramandır. Ona kimse söz söyleyemez ve onun apoletleri terörle mücadelenin bir nişanesi olarak millet tarafından takılmıştır. Hiç kimse o apoletleri sökemez." "Önemli bir seçimin arifesinde yine birlikteyiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da mitinge katılanların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Mustafa Ataş - 13.06.2018
Milli Savunma Bakanı Canikli İstanbul'da
"Bir daha nefes alamaz hale gelecekler" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da muhalefetin "Bu ülkenin hayrına 16 yıldır yapılan şeyleri nasıl engelleriz ve bu ülkenin geleceğiyle ilgili vizyon çizen 2023 hedeflerini, 2053 hedeflerini ortaya koyan partinin yükselişini nasıl engelleriz"in derdi içinde olduğunu söyledi.
Mustafa Ataş - 13.06.2018
Asırlık Su Sorununun Çözümüne Asırlık Saatle Teşekkür Ettiler
Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Akseki Belediye Başkanı İsmet Uysal, AK Parti Akseki İlçe Başkanı Veysel Demir, eski AK Parti İstanbul Milletvekili Halide İncekara ile çevre mahalle muhtarları da katıldı.
Mustafa Ataş - 12.06.2018
Bu Seçimler Türkiye'nin Gelecek 100 Yılını Şekillendirecek"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin, "Türkiye çok önemli bir eşikte bulunuyor.
Mustafa Ataş - 09.06.2018
Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (5)
Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA / İstanbul DHA  Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor.  SANAT VE SİYASET DÜNYASINDAN ZİYARETLER  Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ taziye ziyaretine gelenler arasındaydı. Arzuhan Doğan Yalçındağ, "Erdoğan amca çocukluğumuzdan beri tanıdığımız biriydi. Çocuklarıyla birlikte büyüdük. Sonra bizim çocuklarımız birlikte büyüdü. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Türkiye için de önemli bir iş adamıydı. Herkesin ve ailenin başı sağ olsun" diye konuştu.  "TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ YATIRIMLARA İMZA ATTI" AK Parti Genel Başkan Yardımcı Mustafa Ataş da, "Türkiye sanayi ve üretime büyük katkıları olmuş bir iş adamını kaybettik.
Mustafa Ataş - 02.06.2018
Ümraniyeliler Sokak Sahurunda Buluştu
Ümraniye Belediyesi'nin düzenlediği etkinlik için Alemdağ Caddesi mahyalarla süslendi. Yüzlerce vatandaşın ağırlandığı sahura, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti İstanbul milletvekili adayları da katıldı.
Mustafa Ataş - 27.05.2018
Ak Partili Ataş: Erdoğan'ı Bu Ülkede Başkan Yapmadan Bize Çoluk Çocuğumuz, Ailemiz Haramdır
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 24 Haziran seçimlerinin gelecek yüz yılı şekillendirecek dönüm noktası olduğunu belirterek, "Recep Tayyip Erdoğan'ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır.
Mustafa Ataş - 27.05.2018
Üsküdar Belediyesi'nden Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar
15 Temmuz gecesi Çengelköy'de darbecilerin kurşunlarıyla şehit olan 13 kişinin anısını yaşatmak amacıyla Çengelköy Meydanı'na yaptırılan Şehitler Çeşmesi'nin önünde düzenlenen iftar programına Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan ile 1400 şehit ailesi ve gazi katıldı.
Mustafa Ataş - 26.05.2018
AK Parti 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti teşkilatları ve 15 Temmuz'da o hain darbe girişimine karşı kıyama kalkan milletimiz, 24 Haziran'da bir kez daha kıyama kalkmak suretiyle, Türkiye üzerinde oyun...
Mustafa Ataş - 26.05.2018
AK Parti 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti teşkilatları ve 15 Temmuz'da o hain darbe girişimine karşı kıyama kalkan milletimiz, 24 Haziran'da bir kez daha kıyama kalkmak suretiyle, Türkiye üzerinde oyun...
Mustafa Ataş - 20.05.2018
Zulme Lanet Kudüs'e Destek" Mitingi
Başbakan Yıldırım, sözlerini şöyle tamamladı: "Birliğimize, beraberliğimize zarar vereceklere katiyen fırsat vermeyeceğiz. Onların oyununa gelmeyeceğiz. Bizim kaderimiz aynı, tasamız aynı, geleceğimiz aynı, mutluluğumuz aynı. Çünkü biz aynı peygamberin ümmetiyiz. Çünkü biz aynı Allah'ın kullarıyız. Çünkü bizim kitabımız da aynı, yolumuz da aynı." Mitingden notlar Mitinge, Başbakan Yardımcıları Fikri Işık ve Recep Akdağ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Cevdet Yılmaz, Mustafa Ataş ve Vedat Demiröz, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ile bölge milletvekilleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ataş Haberleri | Mustafa Ataş Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mustafa Ataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ataş kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi - Partililer, Ankara Spor Salonu'na Alınmaya Başlandı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 01:17:52. #1.16#

title