Muslera, Donk ve Selçuk, 1 maçlık primlerini tesis personeline verme kararı aldı

Muslera, Donk ve Selçuk, 1 maçlık primlerini tesis personeline verme kararı aldı

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray'da kaptanlar Fernando Muslera, Ryan Donk ve Selçuk İnan, koronavirüs nedeniyle ortaya çıkan krizin ardından 1 maçlık primlerini tesis personeline dağıtacak.

Galatasaraylı futbolcular da Avrupa'daki modaya uydu. İtalya, İspanya, Almanya gibi ülkelerde bulunan oyuncuların kulübe ve çalışanlara yaptığı desteğin bir benzeri de Cim-Bom'da görüldü.

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ır haberine göre; Sarı-kırmızılılar, kulüplerinin liglerin ertelenmesiyle beraber ekonomik yönden olumsuz etkileneceğini düşünerek aylık maaşlarının 1 ay geç ödenmesine ses çıkarmama kararı aldı. Galatasaraylı oyuncular, kulübün mali yönden sıkıntılı bir süreç yaşayacağını düşünerek, kesinlikle paralarının zamanında ödenmesi için talepte bulunmayacakları yetkililerle paylaştı.

ZOR DÖNEMDE KENETLENDİLER

Ayrıca Galatasaray'ın üç kaptanı Selçuk İnan, Fernando Muslera ve Ryan Donk, kendi aralarında konuşarak, bir maçlık primlerini tesis personeline verme kararı aldı. Buna diğer futbolcuların de destek vermesi bekleniyor. Böylece sarı-kırmızılı takım, koronavirüs nedeniyle kenetlenerek hem kulüplerine karşı yüksek aidiyet duygusuyla hareket edecek hem de büyük zorluklar içinde görevlerinin başında olan tesis personelinin yüzünü güldürecek. Oyuncuların zor dönemde kenetlenmesi karşısında teknik kadronun da çok etkilendiği öğrenildi.

##13002625##

##13035016##

##13035458##

##13034465##

##13034082##

##13033887##

##13033809##

Muslera, Donk ve Selçuk, 1 maçlık primlerini tesis personeline verme kararı aldı
Haber Yorumları (3)
MUZZY: Elin adami senin ulkende senden once yardim yapiyorsa gerisini sen dusun artik. Simdi birileri cikar yabanci futbolcular dunyanin parasini alip Turkiyede tatil yapiyor der, bizim dunyanin parasini alipda hicbir sey yapmayan sisirilmis yerli yapim futbolcular ne yapti.
BUNAK: TAKIMINIZ ŞİKECİ OLSA DA, İÇİNDEN İNSANLAR ÇIKIYO LOO
MURRO: adın gibi bunaksın, sensin şikeci. adamlar iyilik yapıyorlar, sen ne yaptın?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title