Haberler » Spor » Melisa Aslı Pamuk ile aşk yaşarken başka kadına mesaj attığı söylenen Oğuzhan Özyakup iddiaları yalanladı - Spor

Melisa Aslı Pamuk ile aşk yaşarken başka kadına mesaj attığı söylenen Oğuzhan Özyakup iddiaları yalanladı

Model Funda Aksu, oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile aşk yaşayan futbolcu Oğuzhan Özyakup'un kendisine Instagram'dan mesaj attığını söyleyerek gelen mesajı ifşa etti. Konu hakkında paylaşım yapan Özyakup, çıkan haberleri kesin bir dille yalanladı.

Melisa Aslı Pamuk ile aşk yaşarken başka kadına mesaj attığı söylenen Oğuzhan Özyakup iddiaları yalanladı

Model Funda , ünlü oyuncu ile Nisan'da başlayan aşkını nikah masasına taşımaya hazırlanan Beşiktaşlı futbolcu 'un kendisine mesaj attığını iddia etti. Instagram hesabından paylaşım yapan Özyakup ise haberleri kesin bir dille yalanladı.

MESAJ ATTIĞINI İDDİA ETTİ

Funda Aksu, 2020 yılının yazında güzel oyuncu ile evlenmeye hazırlanan Oğuzhan Özyakup'un kendisine attığı iddia edilen mesajı ifşa etti. Aksu, futbolcunun önceki gün "Cevap verecek misin?" diye yazdığı mesajı "Bu da ardından gelen gol" notuyla paylaştı.

HABERLERİ KESİN DİLLE YALANLADI

Kısa sürede gündemine düşen Özyakup, Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşım yaparak "Photoshoplu sahte bir yazışma görüntüsüyle hakkımda yapılan asılsızdır. Konuyla ilgili haber asılsızdır. Konuyla ilgili haberi yapanlarla ilgili hukuki süreç avukatım tarafından başlatılmıştır." dedi.


Haber Videosu: Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup, oyuncu Melisa Aslı Pamuk'u aldatma iddialarını yalanladı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.