MEHMET ALİ TALAT HABERLERİ

Mehmet Ali Talat haber, Mehmet Ali Talat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Talat - 22.08.2016
Kıbrıs Müzakereleri
Toplantıya Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit katıldı.
Mehmet Ali Talat - 15.08.2016
Kıbrıs Şehitlerine 42 Yıl Sonra Cenaze Töreni
Törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, Başbakan Hüseyin Özgürgün, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Yılmaz Yıldırım, 28.
Mehmet Ali Talat - 07.06.2016
Şehit Teğmen Caner Gönyeli - 2016 Arama Kurtarma Tatbikatı
101 Evler (St. Hilarion) bölgesindeki tatbikata, Şehit Teğmen Caner Gönyeli'nin annesi Kezban Gönyeli, eşi Nükhet Gönyeli, kızları Nihal Şehsuvaroğlu, Nil Kırcalı, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, KKTC 3.
Mehmet Ali Talat - 19.05.2016
KKTC'de 19 Mayıs Kutlamaları
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla KKTC'nin Başkenti Lefkoşa'da bulunan Atatürk Stadyumu'nda tören düzenlendi. Bayram KKTC'nin tüm büyük yerleşim bölgelerinde de tören ve etkinliklerle kutlanıyor. Törene Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakan Hüseyin Özgürgün, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı (KTBK) Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, diğer yetkililer, öğrenciler ve veliler katıldı.
Mehmet Ali Talat - 19.05.2016
KKTC 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyor
Törene Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, 2. Cumhurbaşkanı ve CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, 28.
Mehmet Ali Talat - 19.05.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Düzenlenen törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, Başbakan Hüseyin Özgürgün, KKTC ikinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, bakanlar, milletvekilleri, askeri yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Talat - 23.04.2016
KKTC'de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
Lefkoşa Atatürk Stadyumu'ndaki tören KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın çocukların ve halkın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamasıyla başladı. Törene, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın yanı sıra Başbakan Hüseyin Özgürgün, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, KTBK Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güv.
Mehmet Ali Talat - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Lefkoşa Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Hüseyin Özgürgün, KKTC'nin 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova ile diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Talat - 22.04.2016
Tuğrul Türkeş, KKTC'de Mehmet Ali Talat'la Görüştü
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Lefkoşa’daki temasları kapsamında KKTC ‘nin ikinci Cumhurbaşkanı ve CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile görüştü.
Mehmet Ali Talat - 22.04.2016
Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'de
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC 2. Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat'la görüştü.
Mehmet Ali Talat - 11.04.2016
Eski KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Aydın'da
Eski Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, eşi Oya Talat ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Ali Talat - 11.04.2016
Eski KKTC Cumhurbaşkanı Talat Açıklaması
Eski KKTC Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, enerji kaynaklarının, Türkiye ve Yunanistan'ın yakınlaşmasının çözüm sürecine yardımcı olacağını söyledi.
Mehmet Ali Talat - 11.04.2016
Eski KKTC Cumhurbaşkanı Talat Aydın'da Açıklaması
Eski KKTC Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs'taki müzakere sürecinde yıl sonuna kadar bir sonuca varmayı umduklarını söyledi.
Mehmet Ali Talat - 11.04.2016
Talat; "Kıbrıs'ta Yıl Sonuna Kadar Çözümü Umut Ediyoruz"
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, yaşanan ekonomik ve siyasi sorunların Güney Kıbrıs Rum kesimini çözüme yaklaştırdığını belirterek, “Umudumuz, Mayıs’taki seçimlerden sonra yıl sonuna kadar bir sonuca varmak” dedi.
Mehmet Ali Talat - 11.04.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2005- KKTC Cumhurbaşkanlığı'na Mehmet Ali Talat seçildi.
Mehmet Ali Talat - 08.04.2016
Akıncı, Hükümet Kurma Görevini Ubp Başkanı Özgürgün'e Verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, hükümeti kurma görevini vermek amacıyla saat 13.00'te kabul ettiği Hüseyin Özgürgün ile yaklaşık yarım saat baş başa görüştü. Görüşmenin ardından Akıncı basını kabul ederek, gazetecilerin huzurunda hükümeti kurma görevini Özgürgün'e verdi. Akıncı, görevlendirme öncesi yaptığı açıklamada, CTP-UBP hükümetinin istifası sonrası hemen partilerle görüştüğünü ve hızlı bir şekilde hükümetin kurulmasını istediğini anlattı. Bugün de parti liderleriyle görüştüğünü, CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, DP UG Genel Başkanı Serdar Denktaş ve TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit ile temas kurduğunu, ayrıca bağımsız milletvekilleriyle de görüştüğünü ifade eden Akıncı, tüm temasların ardından UBP ve DP'nin bağımsız milletvekillerinin desteğiyle hükümet oluşturacağı kanaatine varmasına dayanarak görevi Anayasa gereği Özgürgün'e verdiğini söyledi.
Mehmet Ali Talat - 08.04.2016
Atasoy, KKTC'de Siyasi Parti Liderleriyle Görüştü
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy ilk olarak iktidar partisi ve Cumhuriyet Meclisinde en kalabalık sandalye sahip Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile görüştü.
Mehmet Ali Talat - 05.04.2016
KKTC'de Hükümet Kurma Çalışmaları
Akıncı, ilk olarak Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile görüştü.
Mehmet Ali Talat - 04.04.2016
KKTC'de Koalisyon Ortağının Hükümetten Çekilmesi
Cumhuriyetçi Türk Partisi - Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, partisinin UBP'nin hükümeti terk etmesiyle oluşan hükümet bunalımından çıkış yolunu bulabilmek için göreve talip olduğunu söyledi.
Mehmet Ali Talat - 02.04.2016
KKTC'de Hükümet Düştü
Hükümetin diğer ortağı Cumhuriyetçi Türk Partisi Başkanı Mehmet Ali Talat UBP'nin hükümetten çekilme kararını değerlendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ali Talat Haberleri | Mehmet Ali Talat Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mehmet Ali Talat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Talat kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet 93 Yaşında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 09:04:10. #1.16#

title