Mbaye Diagne, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı

Galatasaray'ın Club Brugge'e kiraladığı Mbaye Diagne, bir alışveriş merkezinde kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı.

Mbaye Diagne, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı

Galatasaray'ın Belçika ekibi Club Brugge'e kiraladığı Mbaye Diagne, lige verilen arada soluğu İstanbul'a aldı. Habertürk'ün haberine göre alışveriş merkezinde eşi ve arkadaşlarıyla yemek yiyen Diagne, görüntülendiğini anlayınca çılgına döndü.

MUHABİRİ TEHDİT ETTİ

Telefonla görüntü alınmasını istemeyen Diagne, koşar adım muhabirlerin üzerine geldi. Yanında bulunan diğer arkadaşı ise, Habertürk muhabirinin boğazına sarılarak tehdit etti. Yanında bulunan arkadaşının yardımı ile muhabirin telefonunu alan ve kendi resmini silen Diagne, güvenliklerin araya girmesi ile telefonu teslim etti.

BOĞAZ KESME HAREKETİ YAPTI

Ardından eli ile boğaz kesme hareketi yapan Diagne, 12 kişilik güvenlik ordusunun olaya müdahale etmesi ile yerine oturdu.

Mbaye Diagne, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı
YORUMLAR (26)

 • KUMLUCALI UĞUR:
  Tek taraflı yorumlamamak lazım. Diagne böyle bir tavır sergilediyse sebebini iyi araştırmak lazım. basın her zaman meslektaşını kollar.
 • İZMİRLİ:
  muttalipmisin lolipopmusun biri senin fotorafını çeksin bakalım ne yapıyon ne ayaksın olum benim fotomu çekiyon demezler mi adama
 • TARAFSIZ:
  Birincisi Diagne yi gol atamadığı için göndermeye çalıştınız ama nafile elinizde patlayacak kiralık çünkü kimse almayacak ikincisi Emre Fenerbahçe ye gelmeden önce bi taraflarınızı yırttınız ama o Fenerli olduğu için size gelmedi utanmadan Emre yi şutladık diyebiliyorsun ya sana söyleyecek laf yok. Gerçekten dediğin gibi olsaydı Hasan Şaş ı Melo yu isimlerini yazmakla bitmeyecek şahısları şutlardınız. Karakterden bahsederken kendinizden örnek vermeyin rezil olursunuz.
 • AYNEN MESELE TR MİLLİ TAKİMİNA 100KEZ:
  Cikan Dün Aksamki Mac Sonunda Omuzlarda Tasinip CöP TENEKESiNE ATILAN KEMRE BELLESOGLU GiBiMi??? DAHA ANLAMADINMI KUS BEYiNLi SSS BiZ SANLI GS AYAK UYDURMAYAN FUTBOLCU TAKIMDA COKTA DURAMAZ iSTENMEYEN ADAM iLAN EDiLiR KEMRE BELLESOGLUDA DiAGNEDE iKiSiNiDE SUTLADIK
 • OPÇİNBEY:
  galatasaray çok mu canını acıttı kardeş yaran var gibi. siz de haklısınız sizin yaranız olmayacak da kimin olacak. bunca yıldır altından çıkamıyorsunuz ki .
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.