MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 09.02.2016
Toyota Türkiye Ceo'sundan Satso'ya Ziyaret
Toyota Türkiye CEO'su Hiroshi Kato, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 01.02.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2016 yılının Türkiye için ekonomik anlamda stratejik bir yıl olacağını belirterek, iş dünyası olarak üretmeye, istihdam oluşturmaya, büyümeye ve ülke ekonomisini büyütmeye devam edeceklerini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 21.01.2016
İş Adamı Mustafa Koç'un Vefatı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatına ilişkin, "Türkiye ve dünyada büyük başarılara imza atan, sürdürdüğü görevi boyunca Sakaryamıza da önemli yatırımlar kazandırarak şehrimizin gelişimine katkı sunan Sayın Mustafa Koç, binlerce kişiye istihdam sağlamış, unutulmayacak bir iz bırakmıştır" açıklamasında bulundu.
Mahmut Kösemusul - 14.01.2016
Satso'dan Bakan Işık'a Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik'i makamlarında ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 14.01.2016
Satso'dan Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ü makamında ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 14.01.2016
Mahmut Kösemusul "Nitelikli Göç İçin Hep Birlikte Çalışacağız"
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetimini İnsan Hakları Başkanlığı’nda kabul eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Sakarya’mızın ekonomik gelişimi yeni göçleri de beraberinde getirecek.
Mahmut Kösemusul - 08.01.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Türkiye, kendi değerlerini temel alıp dünyayı da iyi analiz ederek kendi anayasasını, kendi sistemini oluşturacak güçtedir" dedi.
Mahmut Kösemusul - 07.01.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyeti makamında ağırladı.
Mahmut Kösemusul - 06.01.2016
Sakarya'da Girişimcilik Kursları Eğitim Programı Protokolü Yenilendi
İmza töreninde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İŞKUR'la gerçekleştirilen protokolün hayırlı olmasını dileyerek, Sakarya'ya daha fazla girişimci yetiştirme ve istihdamı artırma amacında olduklarını aktardı.
Mahmut Kösemusul - 05.01.2016
Koto Başkanı Özdağ Açıklaması
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da illerin ticaretini geliştirme adına düşünülen fuar organizasyonunun hayırlı olmasını diledi.
Mahmut Kösemusul - 29.12.2015
Satso 21. Meslek Komitesi Üyeleri Bir Araya Geldi
Serdivan ilçesindeki bir restoranda düzenlenen programda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın hizmetinde olduklarını, üyelerin daha müreffeh koşullarda ekonomik yaşamlarını sürdürebilmelerini ve taleplerini hızla sonuçlandırmak için çalıştıklarını söyledi.
Mahmut Kösemusul - 29.12.2015
İş Dünyası 2016'dan Umutlu"
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2015 yılında gerçekleşen üzücü olaylar ve atlatılan iki seçim sonucunda büyüme temposunda ve ihracatta olumsuz gelişmelerin yaşandığını söyledi.
Mahmut Kösemusul - 21.12.2015
Satso 32. Meslek Komitesi Üyeleri Bir Araya Geldi
Serdivan ilçesindeki bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, üyelerin tüm sorunlarını çözmek hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Mahmut Kösemusul - 18.12.2015
Satso 31. Meslek Komitesi Değerlendirme Toplantısı
SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul da meslek komiteleriyle her fırsatta bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.
Mahmut Kösemusul - 17.12.2015
Aa Sakarya Bölge Müdürlüğüne Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 16.12.2015
Satso Başkanı Kösemusul'a Ziyaret
Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 12.12.2015
64. Hükümet Eylem Planı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye'nin yapısal reform ve idari dönüşümler sayesinde büyüme temposuna girdiğini, 64. Hükümet Eylem Planı'nın da ekonominin canlandırılmasına büyük katkı sağlayacağını bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 10.12.2015
Üçüncü Çeyrek Büyüme Rakamlarının Yankıları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye ekonomisi üçüncü çeyrek büyüme rakamlarındaki yüzde 4'lük artışın olumlu bir sonuç olduğunu, yıl sonuna ilişkin büyüme rakamlarının da ortalamanın altında kalmayacağını tahmin ettiklerini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 02.12.2015
Kasım Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, kasım ayı ihracat rakamlarına ilişkin, bu tür kısa süreli geçici düşüşlerin, ekonominin süreçlerinden olduğunu bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 27.11.2015
Satso Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı
SATSO'da düzenlenen toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yönetim kurulunun aylık faaliyetlerini anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Dış Ticaretin Argümanları Satso'da Masaya Yatırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 19:51:28. #1.14#

title