Haberler » Spor » LeBron James'ten Kobe Bryant'a duygu yüklü mektup: Tekrar buluşacağız kardeşim - Spor

LeBron James'ten Kobe Bryant'a duygu yüklü mektup: Tekrar buluşacağız kardeşim

Los Angeles'ın yıldızı LeBron James, yaşamını elim bir helikopter kazasında kaybeden Kobe Bryant için duygu yüklü bir mektup kaleme aldı.

LeBron James'ten Kobe Bryant'a duygu yüklü mektup: Tekrar buluşacağız kardeşim

Efsane 'ın trajik bir şekilde hayatını kaybettikten sonra Los Angeles , LeBron James ilk kez açıklama yaptı. Philadelphia ile oynanan maçtan dönerken haberi uçakta alan ve apronda gözyaşlarına hakim olamayan James, 'dan Kobe için veda yazısı paylaştı.

"Abim" diye söz ettiği Kobe'nin mirasını devam ettireceğini belirten LeBron James, şu ifadeleri kullandı;

"Hazır değilim ama işte başlıyorum. Defalarca bu satırları yazmayı denedim ama her seferinde ağlıyorum. Sadece seni, Gigi'yi, sahip olduğumuz dostluğu, bağı, kardeşliği düşünüyorum. Pazar sabahı Philly'den LA'ya gitmeden önce seninle son kez konuştum. Sesini son kez duyacağımı tahmin etmemiştim. Seni çok seviyorum, abim. Kalbim, Vanessa ve çocuklarınla olacak. Söz veriyorum, senin mirasını devam ettireceğim. Hepimiz için ve özellikle Lakers için çok şey ifade ediyorsun. Bu yük artık beni sırtımda ve devam ettirmek benim bir sorumluluğum. Cennetten beni izle ve bana güç ver. Söylemek istediğim çok şey var ama şu anda yapamıyorum, başaramıyorum. Tekrar buluşacağız kardeşim."

KOBE'NİN FOTOĞRAFINI PROFİL RESMİ YAPTI

Öte yandan LeBron James, Kobe Bryant'ın hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabında anlamlı bir değişikliğe gitti.

LeBron James, Instagram'daki profil fotoğrafını, Kobe Bryant ve kızı Gianna'nın fotoğrafıyla değiştirdi.


Haber Videosu

: LeBron James'ten Kobe Bryant'a duygu yüklü mektup Tekrar buluşacağız kardeşim
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler