KRİSTEN STEWART HABERLERİ

Kristen Stewart haber, Kristen Stewart son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kristen Stewart - 30.04.2012
Az Makyaj Yapın Yerine Göre Giyinin
Glamour dergisi, dünyanın en şık giyinen kadını olarak 'Twilight' serisinin yıldızı Kristen Stewart'ı seçti.
Kristen Stewart - 25.04.2012
Polis Esrarengiz Otomobilin Peşinde
Polis, Tatlıses'in bir araç tarafından takip edildiği iddiasını araştırıyor.
Kristen Stewart - 20.03.2012
Pamuk Prenses ve Avcı'nın Yeni Fragmanı Yayınlandı
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir versiyonu olan filmde Alacakaranlık serisinden tandığımız Kristen Stewart ülkede Charlize Theron'un oynadığı Kötü Kraliçe'den daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses'i canlandırıyor.
Kristen Stewart - 08.03.2012
Tarzından Ödün Vermiyor
Kristen Stewart, asi giyim tarzıyla dikkat çekiyor.
Kristen Stewart - 26.02.2012
Hollywood'un "En Kötüleri"
"Adududu Ödülleri" adaylarından bazıları şöyle: En kötü film -Bucky Larson -Jack and Jill -New Year's Eve -The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 -Transformers: Dark of the Moon En kötü senaryo -Adam Sandler, Allen Covert ve Nick Swardson (Bucky Larson) -Steve Koren, Adam Sandler ve Ben Zook (Jack and Jill) -Katherine Fugate (New Year's Eve) -Melissa Rosenberg (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1) -Ehren Kruger (Transformers: Dark of the Moon) En kötü yönetmen -Tom Brady (Bucky Larson) -Dennis Dugan (Jack and Jill) ve (Just Go With It) -Garry Marshall (New Year's Eve) -Bill Condon (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1) -Michael Bay (Transformers: Dark of the Moon) En kötü erkek oyuncu -Nick Swardson (Bucky Larson) -Russell Brand (Arthur) -Nicolas Cage (Drive Angry, Season of the Witch, Trespass) -Taylor Lautner (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1, Abduction) -Adam Sandler (Jack and Jill) ve (Just Go with It) En kötü kadın oyuncu -Martin Lawrence (Big Mommas: Like Father, Like Son) -Sarah Palin (The Undefeated) -Adam Sandler (Jack and Jill) -Sarah Jessica Parker (I Don-t Know How She Does It) ve (New Year's Eve) -Kristen Stewart (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1) "Ahududu Ödülleri", bu yıl ilk kez Oscar ödüllerinden bir gece önce değil, 1 Nisan'da sahiplerini bulacak.
Kristen Stewart - 03.02.2012
Çocuk Reyonundan Giyiniyor
Günlük hayatında spor ve rahat giyinmeyi seven seksi oyuncu kendisi için çocuk reyonlarından tişört satın aldı.
Kristen Stewart - 03.01.2012
Annesi Aralarına Girdi
'Twilight' serisiyle ünlenen ve oyunculuk kariyerleri başarılı bir şekilde ilerleyen Kristen Stewart ve Robert Pattinson, mutlu bir beraberlik sürdürüyor.
Kristen Stewart - 26.12.2011
Aşk Üçgeni
Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ın ilişkisi üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.
Kristen Stewart - 06.12.2011
Kaçamak Yaparken Yakalandı
Alacakaranlık'ın yıldızı Robert Pattinson'ın sevgilisi Kristen Stewart'ı küplere bindirecek görüntüleri.
Kristen Stewart - 04.12.2011
Canlı Yayında Bacak Şov!
Alacakaranlık'ın yıldızı Kristen Stewart, katıldığı canlı yayınlarda mini eteğiyle şov yaptı.
Kristen Stewart - 02.12.2011
Sunucuyu Şaşırttı
Alacakaranlık'ın yıldızı Kristen Stewart, katıldığı canlı yayınlarda mini eteğiyle şov yaptı..
Kristen Stewart - 26.11.2011
'Bella'nın Gelinliği' Yok Satıyor
'Twilight' hayranları serinin son filmi 'Breaking Dawn'a büyük ilgi gösteriyor. Başrol oyuncularının filmde giydiği tüm kıyafetler de yok satıyor. Filmde en çok dikkat çeken kostümse Kristen Stewart'ın canlandırdığı 'Bella'nın; düğününde giydiği Carolina Herrera tasarımı sırtı açık gelinlik oldu.
Kristen Stewart - 23.11.2011
Tuvalet Altına Spor Ayakabısı
TwIlIght' serisiyle ünlenen güzel oyuncu Kristen Stewart, serinin son filmi için düzenlenen galalara birbirinden şık tuvaletlerle katılıyor.
Kristen Stewart - 17.11.2011
Beyazperdede Alacakaranlık Efsanesi
Popüler vampir hikayesinin yeni filminde kamera arkasına Bill Condon geçti. Robert Pattinson'ın "vampir" Edward Cullen'ı, Kristen Stewart'ın sevgilisi Bella Swan'i canlandırdığı filmde diğer rollerde Taylor Lautner, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Billy Burke, Peter Facinelli ve Billy Burke yer alıyor.
Kristen Stewart - 17.11.2011
Başkentte Kültür Sanat
Popüler vampir hikayesinin yeni filminde kamera arkasına Bill Condon geçti. Robert Pattinson'ın "vampir" Edward Cullen'ı, Kristen Stewart'ın sevgilisi Bella Swan'i canlandırdığı filmde diğer rollerde Taylor Lautner, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Billy Burke, Peter Facinelli ve Billy Burke yer alıyor.
Kristen Stewart - 11.11.2011
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 1 Filmi
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 1 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 1 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Kristen Stewart - 08.11.2011
Yağmurdan Kaçarken Doluya Tutuldu
'Twilight' serisinin güzel yıldızı Kristen Stewart, önceki gün katıldığı 'Tonight Show'da herkesi şaşkınlığa uğrattı.
Kristen Stewart - 07.11.2011
Aşkları Giysilerinde Saklı
KRISTEN STEWART & ROBERT PATTINSON Alacakaranlık' serisiyle üne kavuşan Robert Pattinson ve Kristen Stewart ikilisi, ayrı ayrı olduklarında moda konusunda başarısız bulunsa da, bir araya geldiklerinde aralarındaki uyum dikkat çekici.
Kristen Stewart - 30.10.2011
Sahneler Fazla Seksi Bulundu
Alacakaranlık serisinin yıldızı Kristen Stewart, serinin yeni filmi "Şafak Vakti"nin hayranları tarafından merakla beklenen seks sahnesi hakkında açıklamada bulundu.
Kristen Stewart - 27.10.2011
Kötü Kraliçeler
CHARLIZE THERON Universal Stüdyoları'nın 'Pamuk Prenses' uyarlamasının ismi 'Snow White and the Huntsman'. Kristen Stewart da filmde 'Pamuk Prenses'in peşinden giden avcılardan biri rolünde.
Kristen Stewart - 19.10.2011
Snow White and the Huntsman Filmi
Kristen Stewart, ülkede kötü kraliçeden (Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Snow White’ı canlandırıyor.
Kristen Stewart - 02.10.2011
Gardıropları Ortak
KRISTEN STEWARTROBERT PATTINSON Kristen Stewart, sade tarzını sık sık sevgilisi Robert Pattinson'dan aldığı parçalarla zenginleştiriyor.
Kristen Stewart - 01.10.2011
Pamuk Prenses'in Peşinde
'Twilight' sayesinde ünlenen Kristen Stewart, 'Snow White and the Huntsman' isimli filmin çekimleri için İngiltere'de.
Kristen Stewart - 19.09.2011
Yorgun ve Suratsız
Yakışıklı oyuncu Robert Pattinson ile ilişki yaşayan ve kariyeri çok başarılı olan Kristen Stewart, tüm bunlara rağmen mutlu olmayı başaramıyor.
Kristen Stewart - 23.08.2011
Şimdi Buzdan Güzeller Revaçta
Eskiler onlara 'soğuk nevale' derdi, günümüzde ise 'pretty cool' deniyor. Fakat durun; yeni tanımları da oldukça manidar ve esprili: 'Cold play' yani 'soğuk oyun'! Cana yakın, düşündüğü yüzüne yansıyan, kıvrımlı vücut hatlarına sahip Akdenizli kadınlar gibi, kapıdan girdikleri anda çevreye kıvılcımlar saçtıklarını hiç kimse iddia edemez... Aynı şekilde, bu kadınları soluğunu tutmadan izlediğini de kimse söyleyemez! Kelimenin tam anlamıyla 'kusursuz' olmaları, mesafeli duruşları ve Tom Ford'un tabiriyle 'nötr elektrikleriyle' cazibe kanunlarını yerle bir eden bu kadınlar; dünyanın en ünlü ve arzu edilen erkekleriyle beraberler. ERİŞİLMEZ DURUYORLAR Duygularını dışa yansıtmamaya çalışan, mesafeli, biraz tepeden bakan bir ifade... İşte; bu kadınları efsaneleştiren, 'o istemezse yanına kimse yaklaşamaz' hissi uyandıran, erkekleri kıskıvrak yakalayan da biraz bu erişilmez duruşları! Kadınlar arasında 'yapmacık' ya da 'itici' olarak tanımlanan bu kadınlar, erkeklerin gözünde bir ilahe mi? Bu güzeller erkeklerin merak duygusunu gıdıklıyor; daha sakin, kendinden ve ne isteyip ne istemediğinden daha emin görünüyor erkekler için. Bu nedenle karizmatik, başarılı ya da müthiş arzu uyandıran erkeklerin; kimi zaman gülümsemeye dahi gerek duymayan, uzak tavırlı, kibirli, genellikle planlı programlı 'cold play' ligindeki kadınları tercih etmesine şaşmamak gerek. Onlara aşık olduklarında daha az acı çekiyorlar sanki... GÜZEL AMA İTİCİ... Uzun sözün kısası, bir tür zıtlık bu... Sıcak, alımlı, duyarlı, fedakar, şefkatli kadınlara aşık olan erkekler, finali soğuk görünümlü, mantıklı, başarılı, sert ve kararlı kadınlarla yapabiliyor. Belki de erkeksi özelliklerini karşılarındaki kadının karakterinde görmek hoşlarına gidiyor. Aslında aşk birçok ikilemi de barındırıyor içinde: "Tamam çok güzel ama inanılmaz itici" söylemleri sıkça duyuluyor... ROL ÇALMAYI BİLİYORLAR Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Angelina Jolie'nin dolgun dudakları yıllar yılı bir fenomen. Carla Bruni Sarkozy'nin aşk defterini açmaya gerek dahi yok. Kristen Stewart ise son dönemin en çok arzu edilen kadınlarından.
Kristen Stewart - 15.08.2011
Mert Alaş'a Poz Verdi
Alacakaranlık serisinin son filmi 'Şafak Zamanı'nın çekimlerini bitiren Kristen Stewart, Türk fotoğrafçı Mert Alaş ve Marcus Piggot'a poz verdi.
Kristen Stewart - 14.07.2011
Her Hali Güzel!
'Twilight' serisinin güzel yıldızı Kristen Stewart, her hali şık olanlardan.
Kristen Stewart - 13.07.2011
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma Filmi
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Kristen Stewart - 11.07.2011
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay Filmi
Yönetmen: Chris Weitz Senaryo: Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer Oyuncular: Peter Facinelli, Ashley Greene, Taylor Lautner, Robert Pattinson, Kristen Stewart Filmin Türü: Fantastik, Romantik, Orijinal Adı: The Twilight Saga: New Moon Yapımcı Firma: Summit Entertainment Yapım Yılı: 2009 Yapım Ülkesi: ABD Orijinal Dili: İngilizce Resmi Sitesi: http://www.
Kristen Stewart - 10.07.2011
In the Land of Women Filmi
Yönetmen: Jon Kasdan Senaryo: Jon Kasdan Oyuncular: Rob Reinis, Adam Brody, Elena Anaya, Meg Ryan, Kristen Stewart Filmin Türü: Drama, Romantik, Orijinal Adı: In the Land of Women Yapımcı Firma: Castle Rock Entertainment Yapım Yılı: 2007 Yapım Ülkesi: ABD Orijinal Dili: İngilizce Filmin Süresi: 97 dk.
Kristen Stewart - 09.07.2011
Into the Wild Filmi
Sean Penn’in yönettiği ve Emile Hirsch, Vince Vaughn, Catherine Keener ile Kristen Stewart’ın oynadığı 'Into The Wild', Jon Krakauer’in 1996 yılında yayınlanan ve Christopher McCandless’in yaşamının anlattığı aynı adlı kitabından uyarlanan bir film.
Kristen Stewart - 08.07.2011
Welcome To Rıleys Sinema TV'de 10 Temmuz Pazar
Lois (Melissa Leo) ve Doug (James Gandolfini) kızlarının sekiz yıl önceki ölümünden beri evliliklerinde sorun yaşamaktadır. Açık alana çıkma korkusu yaşayan Lois, evden dışarı adım atamamaktadır. Doug ise evdeki hüzünlü havadan kurtulmak için evden uzaklaşmaya çalışır. İş için New Orleans'a giden Doug, evden kaçan Mallory (Kristen Stewart) ile tanışır.
Kristen Stewart - 06.07.2011
Messengers Filmi
Yönetmen: Danny Pang, Oxide Pang Chun Senaryo: Mark Wheaton Oyuncular: Evan Turner, John Corbett, Penelope Ann Miller, Dylan McDermott, Kristen Stewart Filmin Türü: Drama, Korku, Orijinal Adı: The Messengers Yapımcı Firma: Scarecrow Productions Inc.
Kristen Stewart - 06.07.2011
Zathura: Bir Uzay Macerası Filmi
Babaları (Tim Robbins) işe giderken, iki kardeşi ablalarına (Kristen Stewart) emanet eder.
Kristen Stewart - 01.07.2011
Panik Odası Filmi
Meg Altman (Jodie Foster) ve kızı Sarah (Kristen Stewart) New York’ta, kahverengi taşlardan yapılmış, içinde Panik Odası bulunan bir eve taşınırlar.
Kristen Stewart - 13.05.2011
Adventureland Sinematv'de
James Brennan (Jesse Eisenberg) 1987'de liseden yeni mezun olmuş bir gençtir. Üniversiteye başlamadan önce yazın keyifli bir Avrupa seyahati yapmayı planlamaktadır. Ancak ailesi maddi sorunlar nedeniyle ona destek çıkmayınca bu planı suya düşer. Sonunda James yaz tatilini eski bir lunaparkta çalışarak geçirmek zorunda kalır. Burada çalışma arkadaşı olan Em'e (Kristen Stewart) aşık olur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kristen Stewart Haberleri | Kristen Stewart Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kristen Stewart haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kristen Stewart kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Açlık Oyunları' Ödüle Doydu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 16:33:16. #1.15#

title