Haberler » Spor » Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu - Spor

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu

Kenan İmirzalioğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster programına Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu damga vurdu. Yarışmacı, "Galatasaray ve Fenerbahçe futbol takımları arasında 1909'dan beri oynanan 400'e yakın maçta hangi sonuç hiç olmamıştır?" sorusuna doğru cevap vererek 30 bin lira ödüle yükseldi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu izleyenleri meraklandırdı. Kenan İmirzalioğlu'nun sunduğu programda bir yarışmacıya, "Galatasaray ve Fenerbahçe futbol takımları arasında 1909'dan beri oynanan 400'e yakın maçta hangi sonuç hiç olmamıştır?" sorusu soruldu.

FENERBAHÇE RAKİBİNİ 7-0 YENEMEDİ

Şıkların, "6-0'lık Galatasaray galibiyeti", "6-0'lık Fenerbahçe galibiyeti", "7-0'lık Galatasaray galibiyeti" ve "7-0'lık Fenerbahçe galibiyeti" olduğu soruda "7-0'lık Fenerbahçe galibiyeti" cevabını veren yarışmacı, 30 bin lira ödüle yükseldi.


Haber Videosu

: Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damga vuran Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti sorusu
HABER YORUMLARI (81)

 • ÜNİVERSİTE SINAV SORUSU:
  B) Tepkisel koşullanmaC) Kendini gerçekleştiren kehanetD) Öğrenilmiş çaresizlikE) Sistematik duyarsızlaşma-DOĞRU CEVAP: D-
 • ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK:
  ''Öğrenme teorileri'' hakkındaki soru şöyle:Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe maçından önce, daha önceki maçlarda aldıkları sonuçlar akıllarına gelmekte (6-0, 4-0, 3-2, 4-3) ve Galatasaraylı futbolcular ''Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız'' diyerek, daha az çalışmakta ve yine başarısız olmaktadırlar. Bu durum, öğrenme teorilerindeki hangi kavrama örnek olabilir?
 • HARBİDEN YAHU:
  7-0 lık maç çok eskide oynandığı için sayılmaz diyen Fenerliler o zaman siz de “biz Cimbom’u daha çok yendik,146 kere yendik” diye sevinmeyin çünkü o maçların bir kısmı çok eski.o maçlar da sayılmasın o zaman.ayrıca;sadece İstanbul takımları arasında oynanmış TURNUVALARDA kazandığınız şampiyonlukların sayılmasını istemeniz de ayrı bir komedi.
 • .:
  BU FENEVLİLERDEKİ HAZIMSIZLIK DÜNYANIN BAŞKA HİÇBİR TAKIMINDA YOK . DİYORLAR YA 28 ŞAMPİYONLUĞUMUZ VAR , O ZAMAN GS DE 1909 DAN BERİ 40 ŞAMPİYONLUĞUMUZ VAR DİYİNCEDE O ZAMAN TÜRKİYEMİ VARDI DİYORLAR . İNGİLTEREDE 1888 , ALMANYADA 1902 YILINDAN İTİBAREN OLAN TÜM ŞAMPİYONLUKLAR SAYILIYOR . ONA BAKARSANIZ ALMANYA BU TARİHLER İÇİNDE ALMAN İMP. , NAZİ İMP . , BATI-DOĞU ALMANYA OLARAK 3 FARKLI DEVLET OLMUŞTUR . İNGİLTEREDE AYNI ŞEKİLDE İMPARATORLUKTAN , MONARŞİ DEVLETİNE GEÇMİŞTİR .
 • FERNWEH92FB:
  YALAN GS 39 FİLAN OLMUYOR. AZ ARAŞTIRIN. FENERBAHÇENİN DAHA FAZLA. FENERLE KİMSE BAŞA ÇIKAMAZ!
Tüm 81 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler