İşte Fener Ol Kampanyasında 4 Saatte Toplanan Para

İşte Fener Ol Kampanyasında 4 Saatte Toplanan Para

04.05.2019 12:51 | Son Güncelleme: 04.05.2019 13:48

Fenerbahçe TV'de yayınlanan ve 4 saate yakın süren Fener Ol programında SMS ile yapılan bağışlar haricinde 1 milyon 900 bin TL toplandı.

Fenerbahçe TV, dün akşam çok konuşulan bir programa imza attı. Fener Ol programı için yapılan yayında birçok ünlü Fenerbahçeli yer aldı. Kampanyaya desteği arttırmak ve Fenerbahçe aidiyetini bir kez daha vurgulamayı amaçlayarak Fenerbahçe'ye gönül vermiş birçok ünlü ismin katılımıyla 'İlker Ayrık ile Fener Ol Özel' programı Fenerbahçe Televizyonu'nda gerçekleşti.

BİR ÇOK ÜNLÜ GELDİ

Kampanyaya desteği arttırmak ve Fenerbahçe aidiyetini bir kez daha vurgulamayı amaçlayarak Fenerbahçe'ye gönül vermiş birçok ünlü ismin katılımıyla 'İlker Ayrık ile Fener Ol Özel' programı Fenerbahçe Televizyonu'nda gerçekleşti. Fenerbahçe Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Acar Sertaç Komsuoğlu, Turhan Şahin ve İlker Dinçay da FB TV'nin konukları oldu.

Programda; Murat Dalkılıç, Murat Şeker, Tülin Şahin, Tim Seyfi, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner Fersoy, Hakan Bilgin, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu ile eski futbolcular Tuncay Şanlı, Ali Güneş ve Mehmet Aurelio yer alırken; oldukça keyifli anlar yaşandı. Başkan Ali Koç da bu programa telefon bağlantısı gerçekleştirerek şu ifadeleri kullandı:

"ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"

"Hem sana hem konuklarına hem Sertaç Komsuoğlu'na, hem de oradaki bütün Fenerbahçe Televizyonu'na şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ederim. Yanınızda olmasam da takip ediyorum. Hem banka havaleleri hem de SMS olarak her anlamda destekler büyüyor. Her zaman herkesin çorbada tuzu olmasını söylüyordum. En küçük çocuğundan en yaşlısına; ünlüsünden iş insanına; sporcusundan sanatçısına herkesi sayıyordum, sevgili İlker sen de onlardan birisin. Sana hangi takımı tuttuğunu sorduklarında takım tutmadığını söylüyorsun. 'Ben Fenerbahçeliyim' diyorsun."

"HEP BERABER BAŞARACAĞIZ"

"Bu gece çok keyifli geçti. Bir kısmını seyredebildim bir kısmını arkadaşlar anlattı. Ama seni FBTV'de görmek çok güzel. Her akşam yatmadan Seksenler'e bakıyorum ve orada da görüyorum seni. Omuz omuza, herkesin çorbada tuzu olarak bu kitlesel harekette hep beraber başarılı olacağız. Belki de ülkemizin daha önce görmediği bir seviyede rakama ulaşacağız ve buna inanıyorum."

"BUGÜN ÇOK ÖZEL BİR GÜN"

"Çünkü söz konusu Fenerbahçe olduğu zaman Fenerbahçeliler fedakarlık konusunda son derece cömertlerdir. Fedakarlık derken sadece maddi anlamda demiyorum hem maddi hem de manevi anlamda destek veriyorlar. Tarihin altın sayfaları bunun örnekleriyle doludur. Bugün 3 Mayıs ve bizim için çok önemli bir gün; hem doğum günümüz hem de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kulübümüzü ziyaret ettiği özel gün."

"Bu günü de Dereağzı Tesislerimizde çok güzel ve duygusal bir şekilde büyük küçük, çoluk çocuk hep beraber kutladık. Fenerbahçe'nin bir kez daha bir spor kulübünden çok daha öteye olduğunu gördük. Her zaman söylüyorum ki 'Söz konusu vatansa söz konusu Ulu Önder Atatürk ise Fenerbahçe'nin duruşu her zaman ortadadır ve nettir. Gurur duyuyoruz. Ata'mızın hangi takımı tuttuğu önemli değil; hangi takımın Ata'mızın yolundan gittiği önemlidir. Esas olan odur. Sana bir kez daha Fenerbahçe Spor Kulübü olarak hem taraftar olarak hem de senin bir hayranın olarak tekrar çok teşekkür ederim." dedi.

İşte Fener Ol Kampanyasında 4 Saatte Toplanan Para
Haber Yorumları (71)
EROL GÜNEY: Tabi canım biz ziraat bankasına gidelim kredi kartlarımızı yapılandırmak için bize vermez VERMEDİ Sen ödeyemezsin dedi ama kulüp borcunu siler o bankaları yönetenlerin allah belasını versin bizim paralarımızı başkalarına peşkeş çekip sonrada el altından nemalanıyorlar
CONI: Yazik gunah ya su parayi ihtiyac sahiplerine verseniz olmaz dimi, 3 - 5 futbolcu ferrariye binecek diye.
HAHA: yanlıs transferler bedavadan menejerlere verilen paralar vs vs yöneticilerin sadece yerini garanti altına almak egolerını tatmın etmek ıcın 100 yıllık kulupleri millete peskeş cekmeleri sonrada havaya attıkları paraları kuluplere gönül vermiş olan ınsanlardan kulup adını acındırarak gerı topluyorlar ben vermedım vermıcemde ama yazık kendılerı cebinden 1 tl yollamazken uc kurus maasla gecınmeye calısan insanlardan yardım dılenıyorlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title