Hıncal Uluç: Fatih Terim istifa etmeli

Hıncal Uluç, Galatasaray'ın kurtuluşunun Fatih Terim'in istifasından geçtiğini belirtti. Uluç, "Galatasaray'ın çözümü için iki şeye ihtiyaç var. Yakın çözüm Fatih Terim'in görevi bırakması, uzun vadeli çözüm Mustafa Cengiz'in görevi bırakması." dedi.

Hıncal Uluç: Fatih Terim istifa etmeli

A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, 90'A programında Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Uluç, "Galatasaray'ın çözümü için iki şeye ihtiyaç var. Yakın çözüm Fatih Terim'in görevi bırakması, uzun vadeli çözüm Mustafa Cengiz'in görevi bırakması. Fatih Terim büyük bir zihin yorgunluğu içinde ve eski Fatih Terim değil." dedi.

"MUSTAFA CENGİZ, FATİH TERİM İLE DALGA GEÇTİ"

Uluç, "Fatih Terim büyük bir zihin yorgunluğu yaşıyor. Mustafa Cengiz'in Galatasaray başkanlığı için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in arasındaki problemi çözdüğünü külahıma anlatın. Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile resmen dalga geçti. Benim bildiğim Fatih Terim Mustafa Cengiz'i affetmez." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (83)

 • ADINIZI YAZIN:
  2 sene şampiyon olmuş takımın hocasını gitmesini istemene anlam veremiyorum. Bu nasıl bir yorumdur anlamıyorum. Yıllarca Türk futbolu niye gelişemiyor diyorsun ya en büyük etken sizin gibi yorumcular. Artık sizin gibi yorumcularında gitmesi gerekiyor.
 • GÖNDERİN FATİHİ PARALAR BENDEN:
  ''''Gönderin Fatih Terim''i paralar benden'''' demesini beklerdim. Gönderilmezse batış yakındır.
 • FOSİLLEŞMİŞ DİNOZOR YORUMCULAR:
  Dinozor ve fosil yorumcu Hıncal demeyi unutmuşlar. Bu programı izleyen var mı arkadaşlar çok merak ediyorum :D Mezarlıktan yayın yapıyorlar resmen. Bari mezarlığa yakın bir yerde yapın yayını. Adamlar yürüyen ölü resmen. Yaşlılar diye istediklerini gömüyorlar. Özellikle Fener ve Gs yi.
 • REİS:
  kardeş ben imamım. gönder bana bedava defin işlerini yapalım ve bu adamdan kurtulalım.
 • UYANIK:
  TARAFLI BAKMA OLUMM. . ADAM YÜZDE YÜZ HAKLI. BEN DE GALATASARAYLIYIM. .
Tüm 83 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.