Sinem Gündoğdu ile Boşanacakları Konuşulan Hakan Çalhanoğlu Baba Oldu

Boşanmaya karar verdiği çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile yeniden barışan futbolcu Hakan Çalhanoğlu, baba oldu. Çifte dünyanın dört bir yanında tebrik mesajı yağdı.

Çocukluk aşkıyla evlenen futbolcu Hakan Çalhanoğlu, ani bir kararla 3 aylık hamile eşinden boşanmaya karar verdi. Evliliklerine ikinci bir şans veren çiftin, dün ilk bebekleri dünyaya geldi.

İLK BEBEKLERİ DÜNYAYA GELDİ

Sinem Gündoğdu ile 2 yıl önce hayatını birleştiren AC Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, dün baba oldu. Çalhanoğlu, Almanya Manheim'da bulunan eşi Sinem Gündoğdu'nun yanına giderek Liya adını verdikleri kızının doğmasıyla büyük bir sevinç yaşadı.

TEBRİK MESAJLARI YAĞDI

Hakan Çalhanoğlu ve eşi Sinem Gündoğdu'ya dünyanın dört bir yanından tebrik mesajları geldi. Hakan Çalhanoğlu'nun annesi, sosyal medya hesabından Liya'nın ilk görüntüsünü yüzüne kalp emojisi koyarak paylaştı.

BOŞANACAKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ

Çocukluk aşkıyla evlenen futbolcu Hakan Çalhanoğlu, ani bir kararla 3 aylık hamile eşinden boşanmaya karar vermiş ve boşanma arifesindeyken sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Merve Sanay ile konuşmaları ortaya çıkmıştı. Boşanacakları konuşulan Çalhanoğlu, önceki gün Instagram hesabından "Tanıştığım en güçlü ve ilham veren kadınsın. Bizim küçük prensesimize dünyanın en harika annesi olman için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun" diyerek eşinin doğum gününü kutlamıştı.

Kaynak: DHA