Fortis Türkiye Kupası'nda 2. maçlar bu hafta sonunda oynanacak...

Fortis Türkiye Kupası'nda gruplarda 2. maçlar 4, 5 ve 6 Ocak tarihlerinde oynanacak. Gruplardaki 3. maçlar ise 8 ve 9 Ocak'ta oynanacak.

Fortis Türkiye Kupası'nda 2. maçlar bu hafta sonunda oynanacak...

Fortis Türkiye Kupası'nda gruplarda 2. maçlar 4, 5 ve 6 Ocak tarihlerinde oynanacak. Gruplardaki 3. maçlar ise 8 ve 9 Ocak'ta oynanacak.

Fortis Türkiye Kupası'nda oynanan maçların sonuçları, puan durumları ve gruplardaki 2. ve 3. maçların programı şöyle;

A GRUBU

1. Hafta:

Beşiktaş - Çaykur Rizespor: 1 - 2

Ankaragücü - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor: 3 - 1

Ankaraspor (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Ankaragücü 1 1 0 0 3 1 3

Çaykur Rizespor 1 1 0 0 2 1 3

Ankaraspor 0 0 0 0 0 0 0

Beşiktaş 1 0 0 1 1 2 0

Diyarbakır B.Bld. Diski 1 0 0 1 1 3 0

HAFTANIN MAÇLARI

5 Ocak Cumartesi

13.30 Ankaraspor - Ankaragücü (Yenikent ASAŞ)

15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor - Beşiktaş (Diyarbakır Atatürk)

Çaykur Rizespsor (Bay)

3. HAFTANIN PROGRAMI

8 Ocak Salı

16.00 Çaykur Rizespor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Rize Atatürk)

20.00 Beşiktaş - Ankaraspor (BJK İnönü)

B GRUBU

1. Hafta:

Kırıkkalespor - Adana Demirspor: 1 - 3

Vestel Manisaspor - Trabzonspor: 3 - 0

Gençlerbirliği (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Vestel Manisaspor 1 1 0 0 3 0 3

Adana Demirspor 1 1 0 0 3 1 3

Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0

Kırıkkalespor 1 0 0 1 1 3 0

Trabzonspor 1 0 0 1 0 3 0

HAFTANIN MAÇLARI

4 Ocak Cuma

20.00 Trabzonspor - Kırıkkalespor (Hüseyin Avni Aker)

6 Ocak Pazar

13.30 Gençlerbirliği - Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)

Adana Demirspor (Bay)

3. HAFTANIN PROGRAMI

9 Ocak Çarşamba

13.30 Kırıkkalespor - Gençlerbirliği (Fikret Karabudak)

20.00 Adana Demirspor - Trabzonspor (5 Ocak)

Vestel Manisaspor (Bay)

C GRUBU

1. Hafta:

Şanlıurfaspor - Alanyaspor: 3 - 0

Fenerbahçe - Gaziantepspor: 0 - 0

Kayserispor (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Şanlıurfaspor 1 1 0 0 3 0 3

Fenerbahçe 1 0 1 0 0 0 1

Gaziantepspor 1 0 1 0 0 0 1

Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0

Alanyaspor 1 0 0 1 0 3 0

HAFTANIN MAÇLARI

5 Ocak Cumartesi

13.30 Gaziantepspor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

6 Ocak Pazar

19.00 Kayserispor - Fenerbahçe (Kayseri Atatürk)

Gaziantepspor - Şanlıurfaspor

Alanyaspor (Bay)

3. HAFTANIN PROGRAMI

8 Ocak Salı

13.30 Alanyaspor - Gaziantepspor (Milli Egemenlik)

9 Ocak Çarşamba

13.30 Şanlıurfaspor - Kayserispor (11 Nisan)

Fenerbahçe (Bay)

D GRUBU

1. Hafta:

Sarıyer - Gençlerbirliği OFTAŞ Spor: 0 - 3

Galatasaray - Denizlispor: 2 - 1

Bursaspor (Bay)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P

Gençlerbirliği Oftaş 1 1 0 0 3 0 3

Galatasaray 1 1 0 0 2 1 3

Bursaspor 0 0 0 0 0 0 0

Denizlispor 1 0 0 1 1 2 0

Sarıyer 1 0 0 1 0 3 0

HAFTANIN MAÇLARI

5 Ocak Cumartesi

19.00 Bursaspor - Galatasaray (Bursa Atatürk)

6 Ocak Pazar

13.30 Denizlispor - Sarıyer (Denizli Atatürk)

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Bay)

3. HAFTANIN PROGRAMI

9 Ocak Çarşamba

13.30 Sarıyer - Bursaspor (Çayırbaşı)

16.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor - Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

Galatasaray (Bay)