Fenerbahçe'den Aytemiz Alanyaspor maçı açıklaması!

Fenerbahçe'den Aytemiz Alanyaspor maçı açıklaması!

17.10.2019 23:59 | Son Güncelleme: 18.10.2019 00:38

Fenerbahçe Kulübü, Tahkim Kurulu'nun Alanyaspor maçıyla ilgili verdiği ret kararına saygı duyduklarını ancak katılmadıklarını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulunun, Süper Lig'in 4. haftasındaki Aytemiz Alanyaspor maçında "kural hatası" yapıldığı gerekçesiyle yaptığı başvuruyu reddetmesi kararına saygı duyduklarını ancak katılmadıklarını belirtti.Sarı-lacivertli kulübün konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle: "Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, bugün yaptığı açıklama ile Kulübümüzün Alanyaspor maçı ile ilgili yaptığı itiraz başvurusuna cevap vermiş;

"ALPER PİRŞEN, FBTVDE AÇIKLAMALARDA BULUNACAK"

"TFF Yönetim Kurulu kararında usule, esasa ve talimatlara aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin başvurusunun reddi ile kararın onanmasına karar verilmiştir" diyerek başvurumuzu reddetmiştir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak karara saygı duymakla birlikte katılmadığımızı paylaşıyor; ilgili süreçte karşılaştığımız çelişkiler hakkında, Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Alper Pirşen'in yarın FBTV'de açıklamalarda bulunacağını kamuoyunun bilgisine sunuyoruz."

Fenerbahçe'den Aytemiz Alanyaspor maçı açıklaması!

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (21)
SOLAK: Bu RET kararlarını cincon ve diğerleri içinde bekliyoruz
EFEDAYI: Bırakın kural hatasını siz maçta oyuncularınızın yaptığı aptalca hatalara bakın ; yaptığınız aptalca transferlere bakın. Daha Reyes kazığının acısı geçmemişken aynı kişi tarafından sokulan Adil Rami kazığına bakın. . .
HAMSİ: Kural hatası olacak bu zamana kadar olmadımı kural hatasının maça nekadar etkisi oldu futbolcuların etkisi ne oldu, ona bakmak lazım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title