Eskişehirsporlu futbolcular antrenmana çıkmadı

Eskişehirsporlu futbolcular antrenmana çıkmadı

Anadolu Ajansı - Haberler | Spor

TFF 1. Lig'de 3 Kasım Pazar günü sahasında Osmanlıspor ile karşılaşacak Eskişehirspor'da futbolcular, yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek için antrenmana çıkmadı. Takım kaptanı Sezgin Coşkun, "Tesiste zaman zaman yemek çıkmadığını, duş almak için sıcak su olmadığını belirtmek isteriz. Sıkıntılar sona erene kadar antrenmana çıkmayacağız." dedi.

Eskişehirsporlu futbolcular, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde öğleden sonra yapılması planlanan idmana çıkmama kararı aldı. Takım kaptanı Sezgin Coşkun, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kongreden sonra verilen sözlerin tutulmadığını öne sürdü. Coşkun, yabancı futbolcuların kiraları ödenmediği için evlerinden çıkarılmak üzere olduğunu, otomobillerinin kiralama şirketleri tarafından alındığını iddia etti.

"YEDEK FORMAMIZ DAHİ YOK"

Genç oyuncuların ceplerinde harçlık bile olmadığını, tesis çalışanlarına da uzun süredir maaş ödenmediğini ileri süren Coşkun, "Tesiste zaman zaman yemek çıkmadığını, antrenman sonrası duş almak için sıcak su olmadığını hatta maçta giyecek yedek formamızın dahi olmadığını belirtmek isteriz. Bu kadar olumsuz şartlarda takımın antrenman ve maça hazırlanması tabii ki kolay olmuyor." dedi.

Sezgin Coşkun

"SIKINTILAR SONA ERENE KADAR ANTRENMANA ÇIKMAYACAĞIZ"

Coşkun, "Personelimizin de artık dayanacak ekonomik gücü kalmamıştır. İş ahlakımızdan ve Eskişehirspor sevdamızdan dolayı bütün olumsuzluklara rağmen biz futbolcular ve tesis çalışanlarımız, bütün iyi niyetimizle kulübü ayakta tutmak için çabalıyoruz. Dışarıya her şey dört dörtlükmüş gibi bir izlenim verilmekte ama hiçbir şey söylenildiği gibi değil. Bunu kamuoyuna göstermek adına, maalesef bir tepki göstermek zorunda kaldık. Futbolcular ve tesis çalışanları olarak, bugün antrenmana çıkmama kararı aldık. Sıkıntılar sona erene kadar antrenmana çıkmayacağız." diye konuştu.

Eskişehirsporlu futbolcular antrenmana çıkmadı

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları (23)
VATANDAŞ: amatör lige iyi yolculuklar
SANGARİUS: Ne çok ağladı bu eskişehirsporlularda. Harcarken düşünseydiniz. Mersin i. yurdu gibi, elazığ gibi ve diğerleri gibi yalvarmadan onurunla amatöre doğru yol al. Heryerde ağlama
SPOR X: vay be. koskoca eskişehirin futbol kulübü ne hallere düştü. eskiden büyük takımlara özellikle fenere futbolcular veren eskişehire bi de şimdi bak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title