Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı!
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı!

06.10.2019 23:47 | Son Güncelleme: 07.10.2019 08:54

Rafael Abrahamyan isimli Ermeni dövüşçü, Türk rakibi Batuhan Akduman'ı boğarak öldürmeye çalıştı. Hakemin ayırma çabaları hiçbir işe yaramadı.Bir süre sonra fenalaşan Akduman baygınlık geçirdi.

Sosyal medyada paylaşılan dövüş sahnesi izleyenleri dehşete düşürdü. Ermeni dövüşçü Rafael Abrahamyan ve Türk dövüşçü Batuhan Akduman arasında bir müsabaka gerçekleşti. Müsabaka esnasında Abrahamyan, Türk dövüşçü Batuhan Akduman'ı boğarak öldürmeye çalıştı.

TÜRK SPORCU FENALAŞARAK BAYILDI

Hakem araya girdiyse de başarılı olamadı. Ermeni sporcunun uzun bir süre boğazını sıktığı Batuhan Akduman bir süre sonra fenalaşarak bayıldı.

ERMENİ SPORCUDAN RAHAT TAVIRLAR

Hazır bekleyen sağlık ekipleri kendinden geçen sporcu Akduman'a müdahale ederken, Rafael Abrahamyan isimli sporcunun ring üzerinde sergilediği rahat tavırlar dikkatlerden kaçmadı.

Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı!
Haber Yorumları (129)
HASAN: BATUHAN KARDEŞİMİZİN İSMİNİ KULLANMIŞLAR.
KAGAN: Haberin yalan olduğu çıktı. Dövülen kişi türkmenistanlı biri. Batuhan Akdumanın ismi ve kariyeri kullanılarak kısaca prim kasan biri. Ermenistan''da bildiğin halk kahramanı ilan edilmiş. Hedefine ulaşmış kısaca. . .
ULİ: bizim ülkedeki koyunlar gibi ermenistandada koyunlarvardır her habere inanan.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title