EKREM ÇELEBİ HABERLERİ

Ekrem Çelebi haber, Ekrem Çelebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Çelebi - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de İzmir depreminde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının, sosyal devlet algısını herkese yansıttığını, bundan dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.
Ekrem Çelebi - 22.10.2020
Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Çelebi'den 2021 yılı bütçe değerlendirmesi
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi'nin,ilk kez 'performans esaslı program bütçe' esaslarına göre hazırlandığını belirterek, bütçenin daha sade, anlaşılır ve değerlendirilebilir bir yapıya kavuştuğunu söyledi.
Ekrem Çelebi - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Şahsı adına söz alan AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, muhalefetin sadece eleştiri yaptığını, yasama sürecinde bir öneride bulunmadığını söyledi.
Ekrem Çelebi - 30.09.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (1)
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ile bazı AK Partili milletvekillerinin imzasını taşıyan Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, performans esaslı program bütçe anlayışının, devlet bütçesinin, uluslararası iyi uygulama örnekleri kapsamında ve modern bütçeleme yaklaşımlarıyla uyumlu şekilde geliştirilmesini amaçlıyor.
Ekrem Çelebi - 28.09.2020
Ağrı'da çiftçilere 5 yılda 750 bin koyun verilecek
750 bin koyun desteğinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Varol, şöyle konuştu: "İlimizin tarım ve hayvancılık alanında bir uyanışa ve dirilişe ihtiyacı var. Bu projeyi bu amaçla gerçekleştiriyor, bin yıldır tarım ve hayvancılık faaliyetlerini yürüten hemşehrilerimize güvenerek 750 bin koyun dağıtımını hedefliyoruz. İmzalanan protokol ile çiftçilerimize ipoteksiz ve faizsiz uygun şartlarda kredi imkanı sunulacak, valiliğimiz koordinasyonunda proje faydalanıcılarına ucuz yem temin edilerek tarım ve orman müdürlüklerimizce ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanacaktır. Çiftçilerimize sağlanan bu imkanların yanı sıra düşük kalitedeki meraların ıslahının hızlandırılması, ruhsatlı kesim yerleri ile et pazarlama ağlarının kurulması, mandıralar ve süt işletme tesisleri ile koyun sütüne katma değer kazandırılması, organik koyunculuğun mevcut potansiyelinin ortaya çıkarılması ile Ağrı tarım ve hayvancılıkta hak ettiği noktaya ulaşacaktır." AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de bu proje sayesinde kentin hayvancılıkta ülkenin önemli merkezlerinden biri olacağını anlattı.
Ekrem Çelebi - 25.09.2020
Ağrı'da şeker pancarı hasadına başlandı
2020 yılı için Patnos ilçeye verilen kotanın 140 bin ton olduğunu ifade eden Hakverdi, şunları kaydetti: "Milletvekilimiz Ekrem Çelebi'nin girişimleri sonucu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.
Ekrem Çelebi - 24.09.2020
Son dakika... Şehit Piyade Teğmen Aslan'ın ismi memleketi Ağrı'daki lisede yaşatılacak
Gelen son dakika haberine göre AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde PKK'lı teröristlerin havanlı taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Teğmen Harun Aslan'ın isminin, kentteki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yaşatılacağını bildirdi.
Ekrem Çelebi - 30.07.2020
Son dakika haber | Vali Varol, Başkan Sayan ve Milletvekili Çelebi'den Kurban Bayramı mesajı
Bir son dakika haberine göre Ağrı Valisi Osman Varol, Belediye Başkanı Savcı Sayan ve AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ekrem Çelebi Haberleri | Ekrem Çelebi Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ekrem Çelebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Çelebi kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Çelebi: Savunmadaki başarılarımızla kendi göbeğimizi kendimiz kestik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 05:07:51. #1.15#

title