Haberler

Yayın Hayatına Ara Veren Flash TV'de Toplu İşten Çıkarmalar Başladı!

Güncelleme:

İdari, siyasi ve mali baskıları gerekçe göstererek, yayın hayatına ara veren Flash TV'de toplu işten çıkarmalar yaşandı. 23 personelin iş akdi feshedildi.

28 yıldır yayında olan televizyon kanalı Flash TV, geçtiğimiz günlerde "idari, siyasi ve mali baskıları" gerekçe göstererek yayın hayatına ara vermişti. Flash TV'de 23 kişinin iş akdi feshedildi.

TAZMİNATLARI SONRA ÖDENECEK

28 yıldır yayında olan televizyon kanalı Flash TV, geçtiğimiz günlerde "idari, siyasi ve mali baskıları" gerekçe göstererek yayın hayatına ara verdi. Bu kararın ardından Flash TV'de haber merkezi, Ankara büro, programlar, teknik servis ve rejiden 23 personelin iş akdi feshedildi, personele ücretsiz izin ve çıkış olmak üzere 2 seçenek sunuldu. 20 kişi çıkışlarını istedi. İhbar tazminatları ödenerek çıkışları verilen bu isimlerin kıdem tazminatı daha sonra ödenecek.

Yayın Hayatına Ara Veren Flash TV'de Toplu İşten Çıkarmalar Başladı!

GÖKHAN TAŞKIN DA VAR

Ücretsiz izin seçeneğini kabul eden isimler arasında ana haber ve gece hattı programının sunucusu Gökhan Taşkın da var. İş akdi sonlandırılan isimler arasında ise deneyimli haber spikeri İlker Akkurt ve editör-muhabir Hüseyin Aladağ bulunuyor.

Yayın Hayatına Ara Veren Flash TV'de Toplu İşten Çıkarmalar Başladı!

Kaynak: Haberler.com / Ekonomi

Gökhan Taşkın Haberler

Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

MHP'li kaynaklar 'Ciddi bir sorun yok' diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu

MHP'li kaynaklar "Ciddi bir sorun yok" diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu

Bakmadan Geçme

Iron Man filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Iron Man filmi ne zaman, nerede çekildi? 25-26 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Küçük Esnaf filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi? Gülen Gözler filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Gülen Gözler filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 25-26 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Avanak Abdi filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Avanak Abdi filmi ne zaman, nerede çekildi? Dokunmayın Şabanıma filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman, nerede çekildi? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! Babası filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Babası filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 #129300 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 25 Haziran Salı İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

500

Yorumlar (8)

mobilyacı:

neçabuk unuttuniz 15 temmuz gecesinde eğlendiklerini

11
6
yanıtYanıtla
birisi:

çok iyi oldu çokta güzl oldu 15 temmuzda dansöz oynatanlar sonunuz böyle olur ankara gazinolarını youtubtan da izlenebilir

9
6
yanıtYanıtla
Hülya:

ankara gece hayatının canlı yayına taşınmış haliydi. Özlem duyanlar ankara gece hayatına dahil olarak bu özlemlerini giderebilirler diye düşünüyorum.

10
2
yanıtYanıtla
ASABİ:

BU KANALI HİÇ İZLEMEDİM AMA TV KANALLARININ GAZETELERİN ÇOK SESLİLİĞİNİ YİTİRDİĞİNİ GÖRÜYORUM BASIN MEDYA VE YAYIN HEMEN HEMEN TAMAMI İKTİDARIN ELİNE GEÇTİ VERİLEN HABERLERDE HEP PEMBE TABLOLAR ÇİZİLİYOR GERÇEK HAYATLA ÖRTÜŞMÜYOR HABERLERİN DOĞRULUĞU VE TARAFSIZLIĞI ŞÜPHELİ TÜM TÜRKİYE BUNLARI KAVAL ÇALAN ÇOBANI KOYUNLARIN DİNLEDİĞİ GİBİ DİNLİYOR

6
4
yanıtYanıtla
Dürbünlü:

flash tv yi kapatan zihniyet a haber ve atv yi niye kapatmıyor halbuki en yagcı kanal da onlardır.eger yargı bağımsızlığı varsa büyük dedigim kanallar derhal kapatılmalıdır.

3
0
yanıtYanıtla
YORUMCU 25633:

Dürbünden önce zekanı geliştir, Flash TV devlet tarafından değil sahibi tarafından kapatıldı. Oldu, sadece HALK TV açık kalsın.

yanıt0
yanıt1
MstF:

Ne yani şimdi Yalçın abinin o sansürlenemeyen küfür yağmuru absürt programı yokmu yada o dekorları müthiş müzik programları. Ama olmazki böyle. Kınım kınım kınıyorum.

2
0
yanıtYanıtla
İsyan:

Ne olacak böyle

1
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title