Efes Antik Kenti Haberleri

Efes Antik Kenti haber, Efes Antik Kenti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Efes Antik Kenti 10.7.2019
İngiliz şarkıcı Eric Clapton, Kuşadası tatilini yarıda kesti
Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi gibi yerleri gezmeyi planlayan Clapton, İngiltere'deki köpeğinin ölüm haberini alınca bu planlarını iptal etti.
Efes Antik Kenti 10.7.2019
Eric Clapton, Akdeniz turunu köpeğinin ölümüyle yarıda kesti
Clapton'un, Kuşadası'na gelip Efes Antik Kenti'ni gezmeyi de planladığı, köpeğinin ölümü üzerine tüm programını iptal ettiği belirtildi.
Efes Antik Kenti: Adana'da turizm rekoru kırıldıEfes Antik Kenti 4.7.2019
Efes Antik Kenti 4.7.2019
Adana'da turizm rekoru kırıldı
HEDEF, MAVİ BAYRAKLI 4 PLAJ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tari, kentin turistik unsurlarına da dikkat çekerek, şunları söyledi: "'Adana'da var da var' projesiyle Karaisalı ilçesindeki Varda Köprüsü ve Kapıkaya Kanyonu'nda ziyaretçi sayısı hepimizi memnun ediyor. Ziyaretçiler bu mekanda hem doğayı hem de tarihi yaşıyor. Türkiye'de trendi en hızlı yükselen mekanlardan biri. Ayrıca Efes Antik Kenti'nin 4 katı büyüklükte, 4 bin dönüm üzerine kurulu olan Anavarza Antik Kenti dikkat çekiyor.
Efes Antik Kenti: Adana'da turizm rekoru kırıldıEfes Antik Kenti 4.7.2019
Efes Antik Kenti 2.7.2019
İzmir sahillerinde atlı denetim
İZMİR'de, yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği sahiller ile Efes Antik Kenti'nde, jandarmanın atlı timleri güvenlik denetimlerine başladı.
Efes Antik Kenti 2.7.2019
İzmir sahillerinde "atlı jandarma" dönemi
Efes Antik Kenti'nde asayiş çalışması da yapacak Atlı Jandarma Timi, yaz sonuna kadar görevli olacak.
Efes Antik Kenti 2.7.2019
İzmir sahillerinde "atlı jandarma" dönemi
Efes Antik Kenti'nde asayiş çalışması da yapacak Atlı Jandarma Timi, yaz sonuna kadar görevli olacak.
Efes Antik Kenti: İzmir'in sahillerinde atlı denetimEfes Antik Kenti 2.7.2019
Efes Antik Kenti 2.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ-11
Görüntü Dökümü ------------------------- -Lütfi Özkan'ın acıklamaları -Detaylar Haber-Kamera: İbrahim PAMUKÇU/SUSURLUK (Balıkesir), =========================== İzmir'in sahillerinde atlı denetim İzmir'de, yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği sahiller ile Efes Antik Kenti'nde, jandarmanın atlı timleri asayiş denetimlerine başladı.
Efes Antik Kenti: İzmir sahillerinde atlı denetimEfes Antik Kenti 2.7.2019
Efes Antik Kenti 30.6.2019
Haftanın tarihine bakış
2015 - Efes antik kenti UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alındı.
Efes Antik Kenti 27.6.2019
Doğu'nun Efes'i; Dara
İZMİR'deki Efes Antik Kenti'ne benzerliğiyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin 'Efes'i olarak bilinen, Doğu Roma İmparatorluğu'nun, sınırını Sasanilere karşı korumak amacıyla kurduğu Mardin'deki Dara Antik Kenti, yazın gelişiyle birlikte ziyaretçi akınına uğradı.
Efes Antik Kenti: MARDİN DOĞU'NUN EFES'İ; DARAEfes Antik Kenti 27.6.2019
Efes Antik Kenti 27.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Görüntü Dökümü: ------------------------ Gözaltına alınan şahıslar       Şubeden çıkartılan şahıslar polis aracına konulması         Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: ŞANLIURFA- =================================================== (ÖZEL) 3) DOĞU'NUN EFES'İ; DARA İZMİR'deki Efes Antik Kenti'ne benzerliğiyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin 'Efes'i olarak bilinen, Doğu Roma İmparatorluğu'nun, sınırını Sasanilere karşı korumak amacıyla kurduğu Mardin'deki Dara Antik Kenti, yazın gelişiyle birlikte ziyaretçi akınına uğradı.
Efes Antik Kenti: Doğu'nun Efes'i; DaraEfes Antik Kenti 27.6.2019
Efes Antik Kenti: Kuşadası'na turist yağdıEfes Antik Kenti 11.6.2019
Efes Antik Kenti 11.6.2019
Kuşadası'nda bayram sonrası "kruvaziyer bereketi"
Gemilerden inen çoğunluğu ABD'li yolculardan bazısı otobüslerle Efes Antik Kenti ve Meryem Ana ve diğer ören yerlerine gitti.
Efes Antik Kenti 8.6.2019
'Global Wellness Day' Kuşadası'nda kutlandı
TÜRKİYE'den dünyaya yayılan 'Global Wellness Day'e (Küresel Sağlık Günü) dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'nden başlayan ve 3 gün süren toplam 42 kilometrelik maraton, Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki Sevgi Plajı'nda sona erdi.
Efes Antik Kenti 8.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-16
Öte yandan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin, Mülayim Hastürk'ün vurulmasıyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattığı öğrenildi.  Görüntü Dökümü: ---------------------------- -Cenaze namazından detaylar -Mülayim Hastürk'ün babası Harun Hastürk ağlarken -Dua edilmesi ve tabutun araca götürülmesi -Detaylar Haber-Kamera: Mehmet İNAN/BURSA, ================================= Global Wellness Day Kuşadası'nda kutlandı Türkiye'den dünyaya yayılan Global Wellness Day'e (Küresel Sağlık Günü) dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'nden başlayan, 3 gün sürecek toplam 42 kilometrelik maraton, bugün Aydın'ın Kuşadası ilçesinindeki Sevgi Plajı'nda sona erdi.
Efes Antik Kenti 7.6.2019
Global Wellness Day Maratonu'nda ilk iki etap tamamalandı
TÜRKİYE'den dünyaya yayılan Global Wellness Day'e (Küresel Sağlık Günü) dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için dün İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'nden başlayan, 3 gün sürecek toplam 42 kilometrelik maraton, Aydın'ın Kuşadası ilçesinin kırsal Kirazlı Mahallesi'ne ulaştı.
Efes Antik Kenti 5.5.2019
Celestyal Crystal', Kuşadası'na 980 Turist Getirdi
Bugün saat 13.00 sıralarında 980 yolcu ve 406 mürettebatıyla Kuşadası Ege Port Limanı'na yanaşan 25 bin 611 groston ağırlığında, 162 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğindeki 'Celestyal Crystal' yolcu gemisinden inen turistler, yağmurlu havaya rağmen İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi turlarına katıldı.
Efes Antik Kenti 5.5.2019
Koningsdam' Adlı Kruvaziyer, 3 Yıl Aradan Sonra Kuşadası'nda
Dünyanın en son teknolojisiyle donatılan ve 10 Nisan 2016 tarihinde suya indirilen 99 bin 800 groston ağırlığında, 285 metre uzunluğunda, 32 metre genişliğindeki kruvaziyer gemisi Koningsdam, bu sabah Kuşadası Ege Port Limanı'na demirledi. 3 yıl aradan sonra tekrar Kuşadası'na gelen gemi sevindirdi. Gemiden inen 2 bin 560 yolcu ve bin 200 mürettebat, halk oyunları ekiplerinin gösterileri ile karşılandı. Turistler halk oyunları ekibinin gösterisini ilgi ile izleyip, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Turistler, toplam 100 otobüs ve minibüs ile İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti ve Meryam Ana olmak üzere yöredeki tarihi ve ören yerlerine taşındı.
Efes Antik Kenti 4.5.2019
Paraguay Dışişleri Bakanı Efes'i Gezdi
PARAGUAY Dışişleri Bakanı Luis Alberto Castiglioni, İzmir'in Selçuk ilçesindeki dünyaca ünlü Efes Antik Kenti gezdi.
Efes Antik Kenti: Kuşadası'nda Kruvaziyer TurizmiEfes Antik Kenti 21.4.2019
Efes Antik Kenti: Kuşadası'nda Kruvaziyer TurizmiEfes Antik Kenti 21.4.2019
Efes Antik Kenti: Yeni Bir Başlangıç İçinEfes Antik Kenti 5.4.2019
Efes Antik Kenti: Biz Anadolu'yuz Projesi'Efes Antik Kenti 2.4.2019
Efes Antik Kenti: Vanlı Öğrenciler İzmir'i GezdiEfes Antik Kenti 2.4.2019
Şu an buradasınız: Efes Antik Kenti Haberleri | Efes Antik Kenti Haber - Haberler - Sayfa 2 - Efes Antik Kenti haberleri, son dakika efes antik kenti haber ve gelişmeleri burada. Yabancı öğrenciler Hattuşa'yı gezdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 00:57:41. #1.14#
title