DİDEM ENGİN HABERLERİ

Didem Engin haber, Didem Engin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Didem Engin 3.12.2016
CHP'liler Varto'da Halkın Nabzını Tuttu
MUŞ'un Varto ilçesine gelen ve milletvekillerinden oluşan CHP heyeti, halkın nabzını tuttu. CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, "Sokaktaki vatandaş bile derdini ifade edemiyor.
Didem Engin 3.12.2016
Dha Yurt Bülteni-6
Görüntü Dökümü: -Etkinlikten görnütüler -Dernek Başkanının konuşması -Otizmli İkbal'in gelinlik giymesi ve eğlence -Annesinin konuşması -İkbal'in konuşması Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, ============================================== CHP'liler Varto'da halkın nabzını tuttu MUŞ'un Varto ilçesine gelen ve milletvekillerinden oluşan CHP heyeti, halkın nabzını tuttu. CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, "Sokaktaki vatandaş bile derdini ifade edemiyor.
Didem Engin: CHP Milletvekilleri Varto'daDidem Engin 3.12.2016
Didem Engin: CHP'den '15 Temmuz' PaneliDidem Engin 2.12.2016
Didem Engin: CHP Heyeti, Muş'taDidem Engin 1.12.2016
Didem Engin: CHP Heyeti Muş'taDidem Engin 1.12.2016
Didem Engin 16.11.2016
CHP'den 30 Milletvekili ile Cumhuriyet Gazetesine Ziyaret
Milletvekilleri, Enis Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'ün yargılandıkları "MİT TIR'larının görüntülerinin yayınlanması" davasının bugün görülen duruşmasının ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan saat 12.00 sıralarında Cumhuriyet Gazetesi'ne geldi. Ziyarete, CHP'li Milletvekilleri, Sezgin Tanrıkulu, Engin Altay, İlhan Kesici, Gürsel Tekin, Seline Doğan, Barış Yarkadaş, Erdoğan Toprak Atilla Sertel, Veli Ağbaba, Muharrem İnce, Candan Yüceer, Ali Özcan, Sezgin Tanrıkulu, Hilmi Yarayıcı, Mehmet Tüm, Didem Engin, Cemal Okan Yüksel, Yaşar Tüzün, Erdin Bircan, Yıldız Biçer, Mahmut Tanal, Aykut Erdoğdu, Tuncay Özkan, Utku Çakırözer, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer katıldı.
Didem Engin: Dha İstanbul Bülteni - 3Didem Engin 16.11.2016
Didem Engin 16.11.2016
CHP'den 30 Milletvekili ile Cumhuriyet Gazetesine Ziyaret
Milletvekilleri, Enis Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'ün yargılandıkları "MİT TIR'larının görüntülerinin yayınlanması" davasının bugün görülen duruşmasının ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan saat 12.00 sıralarında Cumhuriyet Gazetesi'ne geldi. Ziyarete, CHP'li Milletvekilleri, Sezgin Tanrıkulu, Engin Altay, İlhan Kesici, Gürsel Tekin, Seline Doğan, Barış Yarkadaş, Erdoğan Toprak Atilla Sertel, Veli Ağbaba, Muharrem İnce, Candan Yüceer, Ali Özcan, Sezgin Tanrıkulu, Hilmi Yarayıcı, Mehmet Tüm, Didem Engin, Cemal Okan Yüksel, Yaşar Tüzün, Erdin Bircan, Yıldız Biçer, Mahmut Tanal, Aykut Erdoğdu, Tuncay Özkan, Utku Çakırözer, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer katıldı.
Didem Engin 28.9.2016
4 Yılda 183 Alan Riskli Olarak İlan Edildi'
AKP = ACELE KAMULAŞTIRMA PARTİSİ! riskli alan kararlarının ardından gelen acele kamulaştırma sürecini de eleştiren didem engin, "akp olağanüstü dönemlerde, örneğin savaş dönemlerinde kullanılmak üzere çıkarılan acele kamulaştırma uygulamasını sıradan bir usul gibi kullanıyor.
Didem Engin 28.9.2016
Turizmdeki Sorunlar Domino Etkisi Yaratır'
İSTANBUL'DA KAYIP YÜZDE 32  Önemli bir turizm merkezi olan İstanbul'un da turizm sektöründe yaşanan daralmadan payını aldığını söyleyen Didem Engin, 2016 yılının Ağustos ayında İstanbul'a gelen ziyaretçi sayısının bir önceki yıla göre yüzde 31.
Didem Engin 27.9.2016
CHP'li Engin: Turizmdeki Sorunların Domino Etkisi Yapması Önlenmeli
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, turizm sektöründeki sorunların görmezden gelinmesi durumunda 2017 ve 2018 yıllarında da karanlık tablonun devam edeceğini söyledi.
Didem Engin 13.9.2016
CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat Açıklaması
Bayramlaşmaya, CHP İstanbul milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, Didem Engin, Eren Erdem, Zeynel Emre, Sibel Özdemir'in yanı sıra il ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda partili katıldı.
Didem Engin: CHP İstanbul'da BayramlaşmaDidem Engin 6.7.2016
Didem Engin 26.6.2016
CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekilleri Dursun Çiçek ve Didem Engin'in de yer aldığı bir grupla birlikte Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'ndeki kamulaştırma ve kentsel dönüşüm alanlarını ziyaret eden Cankurtaran, vatandaşlarla sohbet etti.
Didem Engin 20.6.2016
Plaka Tahdidi Eyleminde Sıcaktan Bunalan Esnaf Kendini Havuza Attı
"HANIMLAR DA SİGARAYA BAŞLADI" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'sigarayı bırakma sözü karşılığında plaka tahdidi' vaadine gönderme yapan kalabalık, "Sayın Cumhurbaşkanımız hanımlar da sigaraya başladı, İstanbul Servisçileri" yazan pankartlar taşıdı. Grup, İBB binası önüne geldiğinde "Topbaş nerede, servisçiler burada", "İBB şaşırma, sabrımızı taşırma" diyerek slogan attı. Servis esnafına CHP İstanbul milletvekilleri Didem Engin, Onursal Adıgüzel, CHP Grup başkan vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li meclis üyeleri de destek verdi.
Didem Engin 7.6.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısı
Bu arada, CHP İstanbul Milletvekilleri Didem Engin ve Dursun Çiçek ile bazı parti yetkilileri de İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavileri süren yaralıları ziyaret etti.
Didem Engin 26.5.2016
Gürsel Tekin: Tam Tersine... Hırsızlık... Yolsuzluk... Yapılanlara Dokunmayın Yasası Çıktı
Chp İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Şişli Belediyesi Kuştepe Kültür Merkezi'nde Roman kadınlarla buluştu. Etkinliğe, CHP İstanbul milletvekili Didem Engin, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü de katıldı.
Didem Engin 24.4.2016
CHP Heyetinden Diyarbakır Raporu
CHP'den yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba ile birlikte, Ankara milletvekilleri Murat Emir, Necati Yılmaz, İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekci, Didem Engin ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Saniye Barut'tan oluşan CHP Heyeti,14-15 Nisan tarihlerinde Diyarbakır'da yaptığı ziyaretler ve incelemelere ilişkin raporu, kamulaştırma öncesi ve sonrasına dair haritalarla birlikte Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sundu.
Didem Engin: CHP Heyetinin ZiyaretleriDidem Engin 14.4.2016
Didem Engin 14.4.2016
CHP Heyeti Diyarbakır'da
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara milletvekilleri Murat Emir ve Necati Yılmaz, İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekçi, Didem Engin ve CHP Disiplin Kurulu Üyesi Saniye Barut ile kente gelen Ağbaba, ilk olarak valiliği ziyaret etti.
Didem Engin 14.4.2016
Ağbaba: Diyarbakır'da Halk Hdp ve AKP Arasına Sıkışmış (2)
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da, CHP olarak gönüllü milletvekilleri atadıklarını kaydederek, Ankara milletvekilleri Murat Emir ve Necati Yılmaz'ın bundan sonra Diyarbakır'da gönüllü milletvekilliği yapacaklarını bildirdi. Ağbaba, Sur'da alınan acele kamulaştırma kararıyla ilgili İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekçi, Didem Engin ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Saniye Barut'un görevlendirildiğini ve konuyla ilgili rapor hazırlayacaklarını söyledi.
Didem Engin: CHP Heyeti Diyarbakır'daDidem Engin 14.4.2016
Didem Engin 13.4.2016
CHP İnceleme Heyeti Diyarbakır'a Geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi, Diyarbakır'a bir inceleme heyeti gönderme kararı aldı. CHP'nin Diyarbakır'dan sorumlu üç denetmen milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara Milletvekilleri Murat Emir ve Necati Yılmaz ile İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekçi, Didem Engin ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Saniye Barut'tan oluşan heyet, Bakanlar Kurulu kararı ile 'acele kamulaştırma' kararı verilen yerlerde ve Diyarbakır genelinde 14 Nisan Perşembe ve 15 Nisan Cuma günleri incelemelerde bulunacak.
Didem Engin 13.4.2016
CHP'den, 'Acele Kamulaştırmaları' İncelemek Üzere Diyarbakır'a Heyet
CHP, Diyarbakır'a bir inceleme heyeti gönderme kararı aldı. CHP'nin Diyarbakır'dan sorumlu üç denetmen Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara milletvekilleri Murat Emir ve Necati Yılmaz ile İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekçi, Didem Engin ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Saniye Barut'tan oluşan heyet, Bakanlar Kurulu kararı ile 'acele kamulaştırma' kararı verilen yerlerde 14 Nisan Perşembe ve 15 Nisan Cuma günleri incelemelerde bulunacak.
Didem Engin 13.4.2016
Chp, Diyarbakır'a İnceleme Heyeti Gönderiyor
Cumhuriyet Halk Partisi, Diyarbakır'a bir inceleme heyeti gönderme kararı aldı. CHP'nin Diyarbakır’dan sorumlu üç denetmen milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara Milletvekilleri Murat Emir ve Necati Yılmaz ile İstanbul milletvekilleri Gülay Yedekçi, Didem Engin ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Saniye Barut’tan oluşan heyet, Bakanlar Kurulu kararı ile 'acele kamulaştırma' kararı verilen yerlerde ve Diyarbakır genelinde 14 Nisan Perşembe ve 15 Nisan Cuma günleri incelemelerde bulunacak.
Didem Engin 4.3.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, dünyadaki teknolojik gelişmelere dikkati çekerek, Türkiye'nin katma değeri yüksek ürünler üretmesi gerektiğinin altını çizdi.
Didem Engin 21.2.2016
KPSS Sistemi, AKP Tarafından İçi Boşaltılarak Umut Tacirliğine Dönüştürüldü"
CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, KPSS sisteminin AK Parti tarafından içi boşaltılmış bir umut tacirliği sistemine dönüştürüldüğünü savundu.
Şu an buradasınız: Didem Engin Haberleri | Didem Engin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Didem Engin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Didem Engin kimdir, hayatı ve biyografisi. Anayasa Değişikliği Teklifi Komisyonda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 00:55:44. #1.15#
title