Diagne, ırkçılık nedeniyle Rusya'ya gitmeye soğuk bakıyor

Galatasaray'ın satmak için büyük çaba sarfettiği Mbaye Diagne, Dinamo Moskova'dan gelen teklife ırkçılık olayları nedeniyle soğuk bakıyor.

Diagne, ırkçılık nedeniyle Rusya'ya gitmeye soğuk bakıyor

Takımdaki geleceği yılan hikayesine dönen golcü oyuncu Mbaye Diagne için flaş bir iddia ortaya atıldı. Takvim'in haberine göre Dinamo Moskova'nın 13 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ancak Senegalli yıldızın Rusya'daki ırkçılık olayları nedeniyle teklife soğuk baktığı iddia edildi.

NEUSTADTER'İ KADROSUNA KATMIŞLARDI

Bilindiği üzere Dinamo Moskova, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Roman Neustadter'i kadrosuna katmıştı

Diagne, ırkçılık nedeniyle Rusya'ya gitmeye soğuk bakıyor
YORUMLAR (7)

  • ALİ AGA:
    Yahu adamın nesi var golse gol çirkeflikse çirkeflik herşey mevcut. Başka yere asla gitmez bu en iyisi rizeye falan kirala apdurrahman efendi bunu
  • AYYILDIZ:
    böyle sus payı niteligindeki transferlerin klübe zarar maliyetini yalandan iş bitirici gibi gösteren yöneticiler show elemanları karşılasın
  • GS...:
    Bu adama 8 /7 veren olsa küt diye satarlar , bu arkadaşa para veren hiç olmadı ayak yapmayın. sırf Abdurrahim Bey şov yapsın diye aldığınız iki forvet Galatasaray tarihinin en büyük yediği kazığıdır. Zararı Abdurrahim Başkan ödesin bi dahada transfere karışmasın başkan yardımcısı olsun otursun. Bu senede geçen senenin aynısı Falcao son güne kalır alamazsınız sonra gider iki şov adam daha alır seneyi forvetsiz bitirirsiniz. İddaya giderir Diagne bu sene Galatarasayda devam eder.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.