Deniz Ülke Arıboğan Haberleri

Deniz Ülke Arıboğan haber, Deniz Ülke Arıboğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Ülke Arıboğan - 19.10.2014
İşte Toplantıya Katılan İsimler
Başbakan ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.10.2014
İşte Kritik Toplantıya Katılanlar
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.10.2014
Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar
Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı.
Deniz Ülke Arıboğan - 13.06.2014
Kılıçdaroğlu : Zarafetiyle, Güzelliğiyle Türkiye'yi Temsil Edecek Bir Aday…
Kılıçdaroğlu, "Sizin adayınızı açıklayacağınız tarih nedir" sorusuna da "Önümüzdeki hafta içinde büyük bir olasılıkla aday belirlenecektir" yanıtını verdi. -ARIBOĞAN DA TOPLANTIDA- Toplantıya, tarihçi İlber Ortaylı, şair Ataol Behramoğlu, sanatçılar Edip Akbayram, Tarık Akan, Rutkay Aziz, Yavuz Top, Emre Kınay, Attila Özdemiroğlu, Orhan Alkaya ile kulislerde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak ismi gündeme gelen Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Ülke Arıboğan - 13.06.2014
CHP'nin "Büyük Uzlaşı" Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere, sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle İstanbul'da bir araya geldi.  Beşiktaş Swissotel'de "Büyük Uzlaşı" başlığıyla düzenlenen toplantı, saat 10.50'de başladı.  Toplantıya, İlber Ortaylı, Edip Akbayram, Tarık Akan, Rutkay Aziz, Yavuz Top, Emre Kınay, Attila Özdemiroğlu, Orhan Alkaya ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Ülke Arıboğan - 12.06.2014
Cumhurbaşkanı Seçimleri
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı akademisyen, yazar, aydın, azınlık temsilcileri, aktivistler ile Alevi ve Bektaşi federasyonları temsilcileriyle yarın İstanbul'da bir araya gelecek.  CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı konusunda "toplumsal uzlaşı" arayışlarına yarın İstanbul'da devam edeceği belirtildi.  Açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun bu kapsamda, bazı akademisyen, yazar, aydın, azınlık temsilcileri, dezavantajlı gruplar, aktivistler ve Alevi, Bektaşi federasyonları temsilcileriyle bir araya geleceği ifade edildi.  Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ile bazı Parti Meclisi üyeleri ve bazı CHP milletvekillerinin de hazır bulunacağı kahvaltılı toplantı Beşiktaş Swisotel'de saat 10.00'da başlayacak.  Programa davet edilenlere, Kılıçdaroğlu imzalı gönderilen davetiyede şu ifadelere yer verildi: "Türkiye, ağustos ayında iki turlu bir seçimle ilk kez halkın seçeceği cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanıyor. Hukukun üstünlüğüne inanan, insan hak ve özgürlüklerini özümsemiş, kuvvetler ayrılığı ilkesine bağlı halkta karşılığı olan tarafsız, bağımsız, kapsayıcı bir cumhurbaşkanı önerilebilmesi için geniş halk kesimlerinin görüşlerini almak ve toplumsal uzlaşı sağlamak amacıyla sizlerle bir arada olma arzusundayız. Bu bağlamda yapılacak kahvaltılı toplantımızda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyarız." Toplantıya davet edilen isimlerden bazıları şöyle: "Ataol Behramoğlu, Barış Atay, Erdal Beşikçioğlu, Emre Kınay, Sermiyan Midyat, Edip Akbayram, Şebnem Sönmez, Tarık Akan, Rutkay Aziz, Yavuz Top, Reis Çelik, Türk Musevi Cemaati Başkanı İshak İbrahimzade, Süryani Katolik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Basatemir, Feriköy Ermeni Kilisesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Öğer, 68'liler Birliği Vakfı Başkanı Sönmez Targan, Deniz Ülke Arıboğan, İlber Ortaylı.
Deniz Ülke Arıboğan - 17.04.2014
İş Dünyası ve Eğitim Kurumları Aynı Zirvede Buluştu
Açılış konuşmalarını YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya ve Rifat Sarıcaoğlu'nun yaptığı zirvenin, "İş Dünyası 2023 Üniversitelerinden Neler Bekliyor?" başlıklı oturumu, iş dünyasının önemli isimlerinin katılımlarıyla, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın moderatörlüğünde gerçekleşti.
Deniz Ülke Arıboğan - 14.09.2013
ÇOMÜ'de Akademik Yıl Açılış Töreni
Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, 2013-2014 akademik yıl açılış töreninin 19 Eylül Perşembe günü Terzioğlu Yerleşkesi'nde düzenleneceği belirtildi.  Troia Kültür Merkezi'ndeki tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayacak. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner'in açılış konuşmasının ardından Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan "21.
Deniz Ülke Arıboğan - 27.06.2013
Akil İnsanlar Heyeti Marmara Grubu Başkanı Arıboğan Açıklaması
Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Başkanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan,  Başbakan, ilgili bakan ve yetkililere sunulan, üyelerin katılımıyla hazırlanan ortak raporda yer alan kişisel değerlendirme bölümünü, resmi internet sitesinden paylaştı.
Deniz Ülke Arıboğan - 30.05.2013
Tekirdağ Akil İnsanlar Tekirdağ'da Protesto Edildi Akil İnsanlar Tekirdağ'da Protesto Edildi
Tekirdağ'a çözüm sürecini anlatmak için gelen Akil İnsanlar Marmara Heyeti Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, Başkan Yardımcısı Mithat Sancar ile üyeler Hülya Koçyiğit ve Ali Bayramoğlu, bir otelde basın mensupları ile bir araya geldi.
Deniz Ülke Arıboğan - 29.05.2013
Akillerin Balıkesir Toplantısındaki Olaylara Soruşturma
Öte yandan, Akil İnsanlar Heyeti Marmara Heyeti Başkanı Deniz Ülke Arıboğan yaptığı bir açıklama ile Marmara Gurubu olarak görevlerinin bu hafta sonu sona ereceğini bildirdi.
Deniz Ülke Arıboğan - 29.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti'nin Görevi Hafta Sonu Sona Eriyor *akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyet Başkanı...
Yemek duasından sonra başlayan toplantıda konuşan Deniz Ülke Arıboğan, göreve ilk atandıkları zaman ne yapacaklarını tam olarak bilmediklerini ifade ederek, "Bir ülke eğer 30 yıl büyük bir çatışmanın içinde, üstelik kanlı bir çatışmanın içindeyken, buna rağmen hala birbirlerini kardeş olarak algılıyorsa, hala bir barış umudunu taşıyorsa, hala bu çatışmanın kaynağını dışarılarda bir yerlerde arıyorsa, o toplumun kendisinin akil olduğunu düşünüyoruz.
Deniz Ülke Arıboğan - 29.05.2013
Çözüm Süreci
Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, "Her zamankinden daha fazla akla, fikre sahip olmamız gereken bir dönemdeyiz."
Deniz Ülke Arıboğan - 29.05.2013
Akil İnsanlar: Hafta Sonu Görevimiz Sona Eriyor
Akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyeti, görevlerinin hafta sonu sona ereceğini söyledi. Heyetin başkanı Deniz Ülke Arıboğan, "Hükümet ve muhalefetin yanı sıra Meclis'te grubu bulunmayan partilere de hazırladığımız rapor gönderilecek.
Deniz Ülke Arıboğan - 28.05.2013
Tedx Eğitim Toplantısı Malatya'da 10 Haziran'da
Konferans Türkiye'de ilk kez eğitim başlığı altında yapılmış ve Emine Erdoğan, Bakan Ömer Çelik, Bakan Egemen Bağış, Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 23.05.2013
Kırklareli ) Deniz Ülke Arıboğan: Farklı Endişeler Var
Barış Sürecisini halka anlatmak üzere kurulan Akil İnsanlar Marmara Heyeti Grup Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, çevreden bazı kişilerin, bu görev için para aldıklarını iddia ettiğini, ancak kendilerinin hiç bir ücret almadığını açıktladı.
Deniz Ülke Arıboğan - 23.05.2013
Kırklareli ) Deniz Ülke Arıboğan: Farklı Endişeler Var Deniz Ülke Arıboğan: Farklı Endişeler Var
Barış Sürecisini halka anlatmak üzere kurulan Akil İnsanlar Marmara Heyeti Grup Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, çevreden bazı kişilerin, bu görev için para aldıklarını iddia ettiğini, ancak kendilerinin hiç bir ücret almadığını açıktladı.
Deniz Ülke Arıboğan - 23.05.2013
Çözüm Süreci
Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, "Her gittiğimiz yerde, 30 yıldır süren bir çatışma sürecinde hala bu ülkenin halkı birbirine düşmediyse, 'hala kardeşiz' diyebiliyorsa bu ülkenin halkı akildir" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deniz Ülke Arıboğan Haberleri | Deniz Ülke Arıboğan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Deniz Ülke Arıboğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Ülke Arıboğan kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜGİK İş Zirvesi 2014 Antalya'da Gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 15:28:33. #1.14#

title