Haberler » Spor » Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek - Spor

Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek

Galatasaray'da Real Madrid ve Beşiktaş mağlubiyetleri sonrasında Babel, Donk ve Lemina'nın dansözlerle dans ettiği eğlence görüntüleri olay yaratmıştı. Sarı kırmızılı ekipte oyunculara herhangi bir ceza verilmeyecek.

Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek

, Donk ve Lemina'nın bir doğum günü partisinde eğlenmeleri, kötü gidişata üzülen taraftarların bir kısmını sinirlendirdi. İkiye ayrılan görüşlerde bazı taraftarlar oyuncuların ceza almasını isterken, bazıları ise futbolcuların özel hayatına karışamayacakları yönünde görüş belirtti.

HERHANGİ BİR CEZA VERİLMEYECEK

Habertürk'ün haberine göre; Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasından rahatsızlık duysa da yönetimin ve teknik heyetin oyuncular üzerinde bir yaptırım uygulanmayacağı ortaya çıktı.

Pazar gecesi oynanan ve kaybedilen derbisinden 2 gün sonra (Salı akşamı) arkadaşlarının doğum günü partisine katılan oyuncuların, herhangi bir şekilde profesyonellik dışı davranış sergilemedikleri kaydedildi.


Haber Videosu: Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.