Haberler » Spor » Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi - Spor

Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi

Cübbeli Ahmet, Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım ile Metris'teki anısını anlattı. Cübbeli'nin, "Aziz Yıldırım istedi Fenerbahçe kazansın diye hacet namazı kıldım. Ben secdedeyim bağırıyorlar. Baktım iki kere ses geliyor. Gol atmışlar" sözleri stüdyodakileri kırdı geçirdi.

Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen , Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz, Veyis Ateş, Mehmet Akif Ersoy ve Saygı Öztürk'ün sorularını yanıtladı. Cübbeli Ahmet, Saygı Öztürk'ün " ile Metris'te beraber kaldınız. Ne konuşuyordunuz? 'nin kazanması için dua ettiniz mi?" sorusuna yanıt verdi. İşte Cübbeli'nin stüdyodakileri kırıp geçiren o anısı:

"ONUN HATIRI İÇİN NAMAZ KILDIM BANA NE FENERBAHÇE'DEN"

"Ben maç bilmem. Tam da Trabzon'da 'bu maçlara tutulmuşsunuz' gibi bir laf etmişim. Aziz Yıldırım da buna çok sinirlenmiş. Sonra hapise girer girmez gece vakti, o da revire çıkıp bağırdı, 'Hoca şike mike der misin, gelirsin görürsün gününü' dedi. Sert çıkış yaptı. Ben de 'ne bileyim hangi takım' dedim. Sonra çok muhabbetimiz oldu. 'Bu maçı kazanmamız lazım, biz şike yapmadık' diyor. Ben de diyorum ki 'Ya rabbi bizim huzurumuz için, o da mutlu olsun.' Onun hatırı için hacet namazı kıldım. Bana ne Fenerbahçe'den. Sonuç aldık. Ben secdedeyim, bağırıyorlar. Orada izleyenlerin hepsi Fenerbahçeli olmak zorunda. Baktım iki kere ses geliyor. Gol atmışlar. Aziz Yıldırım 'Bu sefer tutturdun' dedi.


Haber Videosu

: Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler