Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 09.05.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Grev kararını almaktan çok sevinçli değiliz, grev kararını almak zorunda kaldık."
Cengiz Gül - 09.05.2013
Kardemir'de Grev
Çelik-İş Sendikası toplu sözleşme görüşmelerinden sonuç çıkmamasının ardından fabrika içerisinde miting düzenledi. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, yüzde 42'yi kabul ettikleri zaman el sıkışacaklarını söyledi.
Cengiz Gül - 08.05.2013
Kardemir'de Grev Kararı
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, KARDEMİR A.Ş yönetimi ile 5 aydır süren ve 3 bin işçiyi kapsayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde dün son tekliflerini sunmalarına rağmen olumlu cevap alamadıklarını ve grev kararı...
Cengiz Gül - 08.05.2013
Kardemir'de Grev Kararı Alındı
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül yaptığı açıklamada, KARDEMİR A.
Cengiz Gül - 08.05.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Fabrika yönetimine son teklifimizi sunduk, cevap gelmedi, grev kararı aldık" dedi.
Cengiz Gül - 07.05.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.
Cengiz Gül - 07.05.2013
Kardemir'de Tis Görüşmeleri
Çelik -İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, yaptığı açıklamada, görüşmelerin bugün netleşeceğini ve greve gidip gitmeyeceklerinin bugün belli olacağını söyledi.
Cengiz Gül - 01.05.2013
Hak-İş, 1 Mayıs'ı Kutladı
Karabük'te Hak-İş Konfederasyonu tarafından düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına konfederasyona bağlı 16 sendika üyesi yaklaşık 4 bin kişi katıldı. Burada bir konuşma yapan Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, alın terinin renginin, dilinin ve mezhebinin olmadığını kaydetti.
Cengiz Gül - 01.05.2013
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
-"Taşeron çalışanları sendikalı yapmak, namus borcumuzdur" Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül ise Karabük Demir ve Çelik Fabrikası (KARDEMİR) işçisinin, 1800 derece sıcakta çalıştığını anlatarak, bu işçilerin, "yanmayı bilen" insanlar olduklarını kaydetti.
Cengiz Gül - 01.05.2013
Karabük'te 1 Mayıs Kutlamaları
Hak-İş Konfederasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen 1 Mayıs kutlamaları bayram havasında geçti. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, "Alın terinin rengi, dili ve mezhebi olmaz" derken, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, 1 Mayıs kutlamalarının kavgasız geçmesini diledi.
Cengiz Gül - 01.05.2013
Karabük'te 1 Mayıs Kutlamaları
1 Mayıs kutlamalarının bu yıl Taksim Meydanında yapılmaması nedeniyle Hak-İş Konfederasyonu tarafından 81 ilde kutlama yapılma kararı aldı. Hak-İş tarafından asıl kutlamanın Karabük'te yapılması kararı alınırken, kent meydanı inşaatının yanında bulunan Albay Karaoğlanoğlu Caddesi'nde yapılan kutlamalarda 300 polis görev aldı, işçiler ve vatandaşlar alana polis aramasından geçerek alındı. Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendikalar kutlamanın yapıldığı caddeye gelirken, Ankara Horon ekibi tarafından halk oyunu gösterisi yapıldı. Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve diğer konfederasyon ve sendika yöneticileri alana geldi.
Cengiz Gül - 30.04.2013
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne Doğru
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül'ün de bulunduğu ziyarette Arslan, Uysal'a "1 Mayıs" yazılı şapka hediye etti.
Cengiz Gül - 30.04.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Önümüzdeki haftaya kadar ciddi bir mesafe alamazsak grev kararı alacağız" dedi.
Cengiz Gül - 30.04.2013
Hak - İş 1 Mayıs'ı Karabük'te Kutlayacak
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İzzettin Küçük'ü makamında ziyaret ettiler.
Cengiz Gül - 30.04.2013
Hak-İş Genel Başkanından Başkan Vergili'ye Ziyaret
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan beraberinde, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve sendika yöneticileri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret ederek, 1 Mayıs günü yapılacak olan kutlamalarla ilgili bilgiler verdi.
Cengiz Gül - 30.04.2013
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne Doğru
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül'ün de hazır bulunduğu ziyarette Arslan, Vergili'ye 1 Mayıs yazılı şapka hediye etti.
Cengiz Gül - 30.04.2013
Karabük, 1 Mayıs'ın Yeni Adresi Olacak
-1 Mayıs'ta adres Karabük- Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde işçinin hak arayışında çok büyük yeri olan Karabük'te olacaklarını ve Karabük'ün bunu hak ettiğini söyledi.
Cengiz Gül - 29.04.2013
"1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü"Ne Doğru
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Karabük'te kutlama yapacaklarını söyledi.
Cengiz Gül - 27.04.2013
Hak-İş 1 Mayıs'ta Karabük'te
Hak -İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik- İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, 1 Mayıs'ta Karabük'te, Taşeronlaşmaya Hayır, İnsanca Yaşam Mücadelesine Evet mitingi yapacaklarını söyledi.
Cengiz Gül - 27.04.2013
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'deki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin KARDEMİR işçisine ve KARDEMİR'e yakışır bir şekilde biteceğini söyledi.
Cengiz Gül - 27.04.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Fabrikaların gücü, çalışanların ücret ve hayat standartlarının kalitesiyle ölçülmektedir"...
Cengiz Gül - 25.04.2013
Sektörün ve Bölgenin Eb Büyük Fuarı Açıldı
36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul Yapı Sektöründe Uluslararası Pazarlar ve Fırsatlar için Buluşma Noktası Olacak Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı. Fuar, 81.000 m2'lik 12 salon ve açık alanında, 1.150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini bir araya getiriyor. 24 - 28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarı 111.000'i aşkın kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 36. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, en son yenilik ve teknolojileri barındıran ürün çeşitliliği, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile bu yıl da sektörün zirvesi olacak. Fuar açılışını Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Barış Onay, DEİK Türk-Azerbaycan Cumhuriyeti İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül ve Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Ceyhun Mammadov yaptı.
Cengiz Gül - 08.04.2013
Çelik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Gül, CHP İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti
Çelik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı ve Hak-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'i ziyaret etti.
Cengiz Gül - 08.04.2013
Sendika Temsilcilerinden CHP'ye Ziyaret
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı ve Hak İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ali Cengiz Gül, Çelik İş Sakarya Sakarya Bölge Temsilcisi Rıfat Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İl Başkanlığı'na ziyarette bulundu.
Cengiz Gül - 03.04.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Yüzde 48 zam verdilerse ben imza atarım" dedi.
Cengiz Gül - 03.04.2013
Çelik - İş Senidkası Genel Başkanından Tis Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül devam eden toplu sözleşme görüşmelerinde ki son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu.'Yüzde 48 verdik ama olmadı' açıklamalarına da yanıt vererek, eğer böyle bir rakam varsa hemen imzalamaya hazırım,...
Cengiz Gül - 14.03.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş'de (KARDEMİR) başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, fabrika yönetiminin yaklaşımından istedikleri haklarını alabileceklerine...
Cengiz Gül - 13.03.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş'de (KARDEMİR) başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Görüşme masasından ne zaman kalkarsak o zaman ipler kopar ve o zaman en can alıcı"...
Cengiz Gül - 13.03.2013
Kardemir'de Toplu Sözleşme
Çelik-İş Sendikası tarafından fabrika içerisinde bulunan sendika temsilciliği önünde yapılan mitinge; Hak İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Çelik-İş Sendikası Genel Sekreteri Yunus Değirmenci, Genel Eğitim Sekreteri Recep Akyel, Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, şube yöneticileri ve çok sayıda KARDEMİR işçisi katıldı.
Cengiz Gül - 05.03.2013
Cengiz Gül'den Toplu Sözleşme Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, KARDEMIR çalışanının kabul edeceği bir ücrete gelinemediği için toplu sözleşmenin imzalanamadığını söyledi.
Cengiz Gül - 05.03.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş'de (KARDEMİR) başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "KARDEMİR işçisinin kabullenmeyeceği bir sözleşmeyi asla imzalamayacağız" dedi.
Cengiz Gül - 04.03.2013
Kardemir'de Tis Görüşmelerinde Uyuşmazlık Zabtı İmzalandı
Çelik-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Recep Akyel, 2 yıldır süren yetki mahkemesini kazanmalarının ardından Genel Başkan Ali Cengiz Gül başkanlığında 3 bin 33 işçiyi kapsayan onuncu dönem TİS görüşmelerinde KARDEMİR yönetimi ile yasa gereği uyuşmazlık zabtı imzalandığını söyledi.
Cengiz Gül - 25.02.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Sendikanın Osmaniye Temsilciliği'nde basın toplantısı düzenleyen Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan, bölgenin güzide kuruluşlarından, Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.
Cengiz Gül - 25.02.2013
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, göreve geldikleri günden bu yana yaklaşık 11 bin üyeyi sendikalarına kazandırdıklarını kaydetti.
Cengiz Gül - 23.02.2013
Çelik-İş Sendikası Tosçelik'te Yetkili Sendika Oldu
Sendikasının Osmaniye Temsilciliği'nde basın toplantısı düzenleyen Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.
Cengiz Gül - 10.02.2013
Körfez'de Mağlubiyet Üzüntüsü
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül ise altyapıdan yetiştirilen futbolcuların iyi oyun sergilemelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Cengiz Gül - 31.01.2013
Yüz Nakil Yapılan Cengiz Gül, Hacettepe'de İşe Girdi
Hacettepe Üniversitesi'nde geçen yıl şubat ayında Türkiye'nin ikinci yüz nakli operasyonu yapılan Cengiz Gül aynı üniversitede işe başladı.
Cengiz Gül - 24.01.2013
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'de başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "KARDEMİR çalışanı hak ettiği ücreti almıyor" dedi.
Cengiz Gül - 24.01.2013
Kardemir'de Tis Görüşmeleri
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, TİS görüşmelerinin kapalı kapılar ardında protokol tören havası içinde değil, çalışanlarla paylaşılan bir sözleşme olacağını söyledi.
Cengiz Gül - 21.01.2013
İskenderun Demirçelikspor'da Transfer
Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı yazılı açıklamada, Bayrampaşaspor'un forvet oyuncusu olan Eren Açıkgöz'ü (22) renklerine bağladıklarını bildirdi.
Cengiz Gül - 18.01.2013
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'de başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "KARDEMİR Döküm Makine Sanayi (KARDÖKMAK)'ta da yetki bizde, işçilerin hakları bize"...
Cengiz Gül - 17.01.2013
Çelik-İş Sendikası'ndan Yetki Yorumu
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Zonguldak İş Mahkemesi'nin verdiği bir yetki kararının hatalı olduğunu, Yargıtay'ın bunu düzelttiğini söyledi.
Cengiz Gül - 11.01.2013
Kardemir'de Toplu Sözleşme Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, KARDEMİR'de başlayan Toplu İş Sözleşme görüşmeleri için, en iyi sözleşmeyi yapmak istediklerini ve buna hem işçinin hem de KARDEMİR Yönetiminin mahkum olduğunu söyledi.
Cengiz Gül - 11.01.2013
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'de başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "KARDEMİR yönetimi geçmişe dönük 2 yıl için, ilk yıl yüzde 6 ve ikinci yıl yüzde 8,5 zam"...
Cengiz Gül - 10.01.2013
Gül, Temsilci Seçimlerini Değerlendirdi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, KARDEMİR7de gerçekleştirilen iş yeri temsilciliği seçimlerine değerlendirdi.
Cengiz Gül - 09.01.2013
Futbol-Sen 1. Olağan Genel Kurulu
Futbol-Sen'in sendika merkezinin bulunduğu binada yapılan genel kurula Hak-İş Konfederasyonu başkan yardımcısı Mustafa Toruntay, genel sekreter Osman Yıldız, Hak-İş başkan yardımcısı, Çelik-İş Genel başkanı ve İskenderun Demir Çelik Spor Başkanı Cengiz Gül ile delegeler katıldı.
Cengiz Gül - 06.01.2013
İkizler Milli Takım Yolunda
İskenderun Demir Çelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül, son 5 yıl içerisinde alt yapıya verdikleri önemin meyvesini yavaş yavaş almaya başladıklarını ifade ederek, "Geçen yıl sezon başında profesyonel kulübümüze imza attırdığımız Hamza ve Ömer Gür'ün Milli Takım seçmelerine katılmaları bizleri gururlandırdı.
Cengiz Gül - 04.01.2013
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'de 2 gün önce başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Şimdiye kadar 14 madde görüşüldü, görüşmelere pazartesi devam edeceğiz" dedi.
Cengiz Gül - 04.01.2013
Kardemir'de Tis Görüşmeleri
KARDEMİR'de 2 yıldır süren yetkisizlik kararının Yargıtay tarafından Çelik - İş Sendikasına verilmesinin ardından başlayan Toplu İş Sözleşme görüşmelerinin ikinci oturumunda sonuç çıkmadı. İkinci oturum her iki taraftan üst düzey katılımla gerçekleştirildi. KARDEMİR adına yönetim kurulu başkanı Muttullah Yolbulan ile Yönetim Kurulu Başkan vekili Kamil Güleç yer alırken karşı tarafta ise Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül,Genel Mali Sekreteri Bayram Altun Genel sekreter Yunus Değirmenci de katıldı.
Cengiz Gül - 04.01.2013
Kadının Yardımına Arama Kurtarma Ekibi Koştu
Kaza, saat 09.00 sıralarında Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi tramvay yolunda meydana geldi. İddialara göre aniden yola çıkan Rojda Karacan (23) isimli genç kadına Bostancı - Kadıköy hattında çalışan Cengiz Gül'ün kullandığı 34 TZF 32 plakalı dolmuş çarptı.
Cengiz Gül - 03.01.2013
Kılıçdaroğlu, Sendika Başkanlarını Kabul Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve Türkiye Ziraatçiler Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin'i kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Kardemir'de Toplu Sözleşme Görüşmeleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.06.2021 15:41:53. #1.13#

title