Cahit Karatepe Haberleri

Cahit Karatepe haber, Cahit Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Karatepe 24.4.2012
Gümüşhane Valisi Mayda, Muhtarlara Seslendi
Birlik Başkanı Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Birlik Müdürü Bayram Akçay ve Birlik görevlisi Zeynel Abidin Keleş ve merkez ilçeye bağlı köy muhtarların katıldığı toplantıda daha sonra 2011 yılı faaliyet raporu, 2012 yılı yatırım programı ve 2011 yılı kesin hesap cetvelleri görüşülerek karara bağlandı.
Cahit Karatepe 20.4.2012
Gümüşhane'nin Doğa Turizmi Eylem Planı Masaya Yatırıldı
Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda'nın başkanlığına yapılan toplantıya Doğa Koruma ve Mili Parklar Genel Müdür Yardımcısı Sabri Kiriş, 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, kamu kurum müdürleri ve yetkililer katıldı.
Cahit Karatepe 10.4.2012
Gümüşhane'de Polis Haftası Etkinlikleri
Polis Misafir evinde düzenlenen yemeğe Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, emekli emniyet mensupları, Şehit ve Gazi aileleri ve Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.
Cahit Karatepe 6.4.2012
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıldönümü
Polis Misafirevinde düzenlenen törene, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Olgun, emniyet personeli, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Cahit Karatepe 6.4.2012
Özel Öğrencilerden Özel Sergi
Polis Misafirevinde düzenlenen törene Vali Vekili Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş, Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Olgun, emniyet personeli, öğrenciler, velileri ve davetliler katıldı.
Cahit Karatepe 3.4.2012
Gümüşhane'de Muhtarların Yüzü Gülüyor
Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda'nın Gümüşhane'ye atanır atanmaz ilk işinin köyler olduğunu belirten Turan, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin köyleri bir çırpıda gezerek sorunları yerinde tespit ettiğini söyledi.
Cahit Karatepe 27.3.2012
Gümüşhane'de Köylerde Çöp Toplamak İçin Proje Hazırlandı
Vali Yardımcısı ve Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanı Cahit Karatepe'nin önderliğinde yürütülen projede İş-Kur'la ortaklaşa yapılacak olan TYÇP projesi ile 70-100 kişi yaz aylarında istihdam edilerek köylerde çöp toplama işi yapılacak ve katı atık aktarma istasyona götürülecek.
Cahit Karatepe 24.3.2012
Yaşlılar Haftası
Mayda, beraberindeki Vali Yardımcıları Armağan Önal ve Cahit Karatepe, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Vekili Murat Akbulut ile birlikte merkeze bağlı Karaer Mahallesi'nde yaşayan Nezahat Sayın (90), Melahat Köksal (90) ve Perihan Köksal (83) adlı kız kardeşleri evlerinde ziyaret etti.
Cahit Karatepe 23.3.2012
Huzurevi İçin Arsasını Bağışladı
Törene Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İş adamı Cengiz Çiftçioğlu, Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Murat Akbulut katıldı.
Cahit Karatepe 23.3.2012
Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, Yaşlıları Ziyaret Etti
Vali Dr. Yusuf Mayda beraberinde Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Murat Akbulut ile birlikte Karaer mahallesinde oturan Nezahat Sayın (90), Melahat Köksal (90), Perihan Köksal (83 ) yaşlarında kız kardeşleri evlerinde ziyaret etti.
Cahit Karatepe 23.3.2012
Huzurevi Yapılmak Üzere Arsasını Bağışladı
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'nın makamında yapılan arsa bağışı törenine, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Armağan Önal, Aile Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Murat Akbulut ve işadamı Cengiz Çiftçioğlu katıldı.
Cahit Karatepe 23.3.2012
Gümüşhane Huzurevi İçin Arsa Bağışlandı
İstanbul'da yaşayan Cengiz Çiftçioğlu, ailesi adına Hasanbey Mahallesi'nde bulunan arsayı Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'nın makamında imzalanan protokol ile huzurevi yapılması için hibe etti. İmza törenine Vali Yusuf Mayda, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, vali yardımcıları Cahit Karatepe ve Armağan Ünal ile Çiftçioğlu ailesi adına Cengiz Çiftçioğlu katıldı.
Cahit Karatepe 22.3.2012
Çatıdan Düşen Kar Kütlesinin Altında Kalan Talihsiz Kadın Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi
Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, civar köylerin muhtarları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze töreninin ardından toprağa verilen yaşlı kadının akrabaları ve eşi güçlükle ayakta durdu.
Cahit Karatepe 20.3.2012
Gümüşhane Protokolü Muhtarlarla Toplandı
Doyum Yemek Salonunda düzenlenen toplantıya İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, kamu kurum müdürleri, özel idare birim müdürleri katılırken, muhtarlar sorunlarını birinci ağızdan yetkililere iletti.
Cahit Karatepe 17.3.2012
Çağlayan Turhan Veda Etti
Gümüşhane Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürü iken tayin ile Samsun İli Protokol Şube Müdürlüğü görevine atanan Çağlayan Turhan için veda kokteyli düzenlendi.
Cahit Karatepe 12.3.2012
İstiklal Marşı Şairi Akif Gümüşhane'de Anıldı
Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Gümüşhane Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Yalçın, Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Olgun, kamu kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 12.3.2012
İstiklal Marşının Kabulünün 91. Yıl Dönümü
Gümüşhane Kültür Merkezinde Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirilen programa Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkan Vekili Bilal Özdener, Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Olgun, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, davetliler ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 8.3.2012
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.
Cahit Karatepe 2.3.2012
Devlet Garibanın Botunu Kendi Eliyle Giydirdi
Vali Dr. Yusuf Mayda'nın girişimleri sonucu EVYAP A.Ş. tarafından gönderilen bin çift bot dağıtımı başladı. Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ve Vakıf Mütevelli Heyeti Üyesi Özdemir Varan tarafından dağıtımı yapılan botlar ilk olarak bedensel ve zihinsel engelli vatandaşlara giydirildi.
Cahit Karatepe 2.3.2012
Gümüşhane Valisi Mayda, Çin ve Singapur'a Gidecek
Gümüşhane Valiliği Özel Kalem Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Vali Mayda'nın 5 Mart pazartesi günü Çin ve Singapur'a inceleme ve işbirliği ziyaretinde bulunacağı belirterek, dokuz gün sürecek ziyaret sırasında Gümüşhane Valiliğine, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin vekalet edeceği kaydedildi.
Cahit Karatepe 1.3.2012
İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantısı
Gümüşhamne İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu başkanlığında, Meclis Toplantı Salonunda başlayan Mart ayının ilk toplantısına Vali Yusuf Mayda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk, Köse Kaymakamı Ali Gökay, Şiran Kaymakamı ve Kelkit Kaymakam Vekili Edip Çakıcı, Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Yalçın ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
Cahit Karatepe 1.3.2012
Gümüşhane'de Kaymakamlar Meclis'e Brifing Verdi
Meclis toplantı salonunda, Sebahattin Çobanoğlu başkanlığında yapılan ve meclis üyelerinin tamamının katıldığı toplantıya Vali Dr. Yusuf Mayda, Vali Yardımcısı ve Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Cahit Karatepe, Şiran Kaymakamı ve Kelkit Kaymakam Vekili Edip Yazıcı, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk ve Köse Kaymakamı Ali Gökay katıldı.
Cahit Karatepe 9.2.2012
Gümüşhane'de Av Komisyonu Toplantısı Yapıldı
Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Orman ve Su İşleri Gümüşhane Şube Müdürü Emel Mazlum, İl Milli Eğitim Müdürü Galip Gülmez, Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Hasan Irkın, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İsrafil Aslan, Gümüşhane Ziraat Odası Başkanı Temel Ağaç ile Avcılık ve Yaban Hayatını Koruma sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Cahit Karatepe 7.2.2012
İşadamını, Vali Yardımcısının Adını Kullanarak Dolandırmak İstediler
Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin adını kullanan dolandırıcılar, bir iş adamını 17 bin lira dolandırmak istedi.
Cahit Karatepe 7.2.2012
Vali Yardımcısının Adını Kullanarak İşadamını Dolandırmak İstediler
Hayati YALÇINGümüşhane, (DHA)- Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin adını kullanarak kanserli bir hasta için işadamı Ramazan Kahveci'den 17 bin lira isteyen dolandırıcıların yaptığı, Kahveci'nin vali yardımcısını aramasıyla ortaya çıktı.
Cahit Karatepe 7.2.2012
Vali Yardımcısının Adını Kullanarak İşadamını Dolandırmak İstediler
Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin adını kullanarak kanserli bir hasta için işadamı Ramazan Kahveci'den 17 bin lira isteyen dolandırıcıların yaptığı, Kahveci'nin vali yardımcısını aramasıyla ortaya çıktı.
Cahit Karatepe 7.2.2012
Gümüşhane Vali Yardımcısının Adını Kullanarak İşadamını Dolandırmak İstediler
Vali Yardımcısının adını kullanarak Gümüşhaneli işadamını arayan dolandırıcıların foyası dolandırılmak üzere olan işadamının bazı konuları sormak için makam telefonundan Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'yi araması ile ortaya çıktı.
Cahit Karatepe 6.2.2012
Gümüşhane İl Hıfzıssıha Kurulu Toplandı
Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Sağlık Müdürü Metin Öztürk, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Irkın, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Taner Ercan, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Akçay, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.
Cahit Karatepe 26.1.2012
Dağcılık Federasyonu'nun Zigana Dağı'ndaki Eğitim Kampı
Vali Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut ve Gümüşhane Pestilciler Birliği Başkanı Baki Kara ile Türkiye Dağcılık Federasyonu'nun (TDF) Zigana Dağı'ndaki eğitim kampını ziyaret etti.
Cahit Karatepe 26.1.2012
Dağcılara Pestil Dopingi
Milletvekili Kemalettin Aydın, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaatin Karaca, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut, Gümüşhane Pestil ve Köme Üreticileri Birliği Başkanı Abdulbaki Kara ile birlikte dağcılık kış temel eğitim kampını ziyaret eden Gümüşhane Valisi Dr.
Cahit Karatepe 23.1.2012
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Yıldırım İçin Veda Töreni Düzenlendi
Gümüşhane Valiliği Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene Vali Yusuf Mayda, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcıları Armağan Önal ve Cahit Karatepe, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aslantaş, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) İsmail Akçay ve kurum müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 22.1.2012
Zigana Dağı'ndaki Çığ Felaketinin 3. Yıl Dönümü
Burada düzenlenen anma törenine, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Gümüşhane İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Haldun Öğüt, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, TEDAK Başkanı Ali Melih Tankutay, GÜDAK Başkanı Mustafa Akbulut ile çığda hayatını kaybeden dağcıların yakınları da katıldı.
Cahit Karatepe 22.1.2012
Çığ Şehitleri Zigana'da Anıldı
Zigana Dağı'nda olayda hayatını kaybedenlerin anısına yaptırılan anıtın önünde düzenlenen törene Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Burhanettin Kaya, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, Trabzon Tenis, Dağcılık, Kayak İhtisas Kulübü (TEDAK) Başkanı Süleyman Alkan, Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut ile yaşamını yitiren sporcuların aileleri ve dağcılar katıldı.
Cahit Karatepe 22.1.2012
Zigana'da Çığ Şehitleri Anıldı
Gümüşhane Valiliği tarafından geçtiğimiz yıllarda yaptırılan anıt önünde düzenlenen törene Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Burhanettin Kaya, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, Trabzon Tenis, Dağcılık, Kayak İhtisas Kulübü (TEDAK) Başkanı Süleyman Alkan, Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut, yaşamını yitiren sporcuların aileleri ve dağcılar katıldı.
Cahit Karatepe 22.1.2012
Çığ Şehitleri Zigana'da Anıldı
Zigana Dağı'ndaki çığda hayatını kaybedenlerin anısına yaptırılan anıtın önünde düzenlenen törene Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Burhanettin Kaya, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, Trabzon Tenis, Dağcılık, Kayak İhtisas Kulübü (TEDAK) Başkanı Süleyman Alkan, Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut ile yaşamını yitiren sporcuların aileleri ve dağcılar katıldı.
Cahit Karatepe 20.1.2012
Milli Eğitim Müdürü Yıldırım'a Güdak'tan Veda Yemeği
Tarihi Özdenoğlu Konağı'nda düzenlenen yemeğe Vali Vekili Cahit Karatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, GÜDAK Başkanı Mustafa Akbulut ve çok sayıda kulüp üyesi sporcu katıldı.
Cahit Karatepe 19.1.2012
Gümüşhane'de 2012 Yılının İlk İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane'de 2012 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Vekili Cahit Karatepe başkanlığında yapıldı.
Cahit Karatepe 19.1.2012
Gümüşhane'de 2012 Yılının İlk İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane'de 2012 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Vekili Cahit Karatepe başkanlığında gerçekleştirildi.
Cahit Karatepe 17.1.2012
Gümüşhane Valisi Mayda İzne Ayrıldı
Gümüşhane Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Mayda'nın 6 gün görevli izinli olduğu belirtilerek, Mayda'nın izinli olduğu bu süre içerisinde yerine Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin vekalet edeceği kaydedildi.
Cahit Karatepe 10.1.2012
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Gümüşhane Polisevinde, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla yapılan toplantıya, Vali Mayda'nın yanısıra Vali Yardımcıları Armağan Önal ve Cahit Karatepe, Kelkit Kaymakamı Niyazi Erten, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Şiran Kaymakamı Edip Çakıcı, Köse Kaymakamı Ali Gökay, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel ile Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hayati Yalçın ve basın mensupları katıldı.
Cahit Karatepe 10.1.2012
Gümüşhane Valisi Mayda Gazeteciler'i Unutmadı
Polisevinde düzenlenen kahvaltıya Vali Mayda'nın yanı sıra Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Kelkit Kaymakamı Niyazi Erten, Şiran Kaymakamı Ekip Çakıcı, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk, Köse Kaymakamı Ali Gökay, Gümüşhane il merkezi ve ilçelerde yayın yapan gazetelerin, sahipleri, yazı işleri müdürleri ve ulusal haber ajansı temsilcileri katıldı.
Cahit Karatepe 5.1.2012
Vali Mayda'dan Kurum Müdürlerine Çalışma İlkeleri Uyarısı
Toplantıya İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel ve kamu kurumlarının müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 5.1.2012
Gümüşhane'de İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
Toplantıya İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel ve kamu kurumlarının müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 3.1.2012
Gümüşhane Valisi Mayda, İlçe Kaymakamlarıyla Bir Araya Geldi
Valilikte düzenlenen toplantıya, Vali Mayda'nın yanı sıra Vali Yardımcıları Armağan Önal ve Cahit Karatepe ile ilçe kaymakamları katıldı.
Cahit Karatepe 13.12.2011
"Artabel Gölleri Uzun Devreli Gelişme Planı" Bilgilendirme Toplantısı
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Torul Kaymakamı Şafak Gürçam, Şiran Kaymakam Vekili Niyazi Erten, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 12.
Cahit Karatepe 30.11.2011
Van'daki Deprem
Vali Yusuf Mayda, yaptığı yazılı açıklamada, Van'da 7.2 şiddetindeki deprem sonrası Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında koordinasyon merkezi oluşturulduğunu belirterek, Afet Acil Durum Müdürlüğünden kurtarma, Sağlık Müdürlüğünden de sağlık ekibinin Van'a gönderildiğini anımsattı.
Cahit Karatepe 28.11.2011
Mercan: Anayasanın Dört Bir Köşesinden Tutun ve Yerine Koyun
Panelistler, daha sonra katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdı. Program, panelistlere verilen plaketlerle son buldu. Panele; Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, GTSO Başkanı İsmail Akçay, avukatlar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cahit Karatepe 23.11.2011
Van'daki Deprem
Vali Mayda, makamında Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe ve Tekke Belediye Başkanı Gürsel Şeyhoğlu ile Tekke beldesine yerleştirilen depremzedelerin durumu ile ilgili değerlendirme yaptı.
Cahit Karatepe 15.11.2011
Gümüşhane Köylere Hizmet Götürme, Çevre, Kültür ve Turizm Birliği Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, ilgili kurum müdürleri, il genel meclisi üyeleri ve muhtarlar katıldı.
Cahit Karatepe 11.11.2011
Gümüşhane'deki Trafik Kazası
Kahraman ve Karson için Gümüşhane merkez ilçeye bağlı Övündü köyü Dere Mahallesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Kahraman ve Karson'un aileleri ve yakınlarının yanı sıra Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Torul Belediye Başkanı Selami Bostan, Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, milli eğitim çalışanları, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Şu an buradasınız: Cahit Karatepe Haberleri | Cahit Karatepe Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cahit Karatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Karatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Romen Öğretmen ve Öğrenciler Gümüşhane'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 18:15:45. #1.15#
title