Çağlar Çorumlu Haberleri

Çağlar Çorumlu haber, Çağlar Çorumlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağlar Çorumlu - 01.02.2017
"TATLIM Tatlım"A Hazır Mısınız ?
Başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin'in paylaştığı, Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği BKM filmi "Tatlım Tatlım"ın ilk teaserı yayınlandı.
Çağlar Çorumlu - 17.08.2016
Zeki Demirkubuz, "Kor" Filmiyle Toronto'da
Dolunay Soysert, İştar Gökseven ve Çağlar Çorumlu gibi isimlerin de rol aldığı filmin konusu özetle şöyle: Kocası Cemal yaşadığı çöküşün ardından, bir iş için gittiği Romanya'da tutuklanınca acilen ameliyat olması gereken hasta çocuğuyla bir başına kalan Emine, kocasının eski patronu Ziya ile karşılaşır.
Çağlar Çorumlu - 12.05.2016
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı"
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, filmin seslendirme kadrosuna, komedi oyuncuları Alper Kul ve Çağlar Çorumlu katıldı.
Çağlar Çorumlu - 20.04.2016
Bu Hafta 10 Film İzleyici ile Buluşacak
KOR: Dram türünde seyirciyle buluşacak olan filmin yönetmeni Zeki Demirkubuz. Oyuncular ise; Taner Birsel , Aslıhan Gürbüz , Caner Cindoruk , İştar Gökseven , Dolunay Soysert , Çağlar Çorumlu.
Çağlar Çorumlu - 01.10.2015
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Zeki Demirkubuz'un yazıp yönettiği ve başrollerini Şebnem Hassanisoughi, Öykü Karayel, Çağlar Çorumlu, Cemre Ebuzziya, Ercan Kesal ile Nurhayat Demirkubuz'un paylaştığı "Bulantı" izleyiciyle buluşacak.
Çağlar Çorumlu - 24.09.2015
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
"Yok Artık!" Senaryosunu ünlü karikatürist Serkan Altuniğne'nin yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu, Demet Evgar, Murat Akkoyunlu, Funda Eryiğit, Ceren Moray, Algı Eke ve Necip Memili gibi ünlü isimler yer alıyor.
Çağlar Çorumlu - 31.08.2015
Zeki Demirkubuz'un 10. Filmi "Bulantı" 2 Ekim'de Vizyonda
Çekimleri 2014 Mart ve Nisan aylarında İstanbul'da gerçekleştirilen Bulantı'da önemli rolleri yönetmenin kendisi, Şebnem Hassanisoughi, Öykü Karayel, Çağlar Çorumlu, Cemre Ebuzziya, Ercan Kesal ve Nurhayat Demirkubuz'un paylaştığı, görüntü yönetmenliğini Türksoy Gölebeyi'nin yaptığı filmin kurgusu ve post-prodüksiyon çalışmaları bir yıldan fazla bir sürede tamamlandı.
Çağlar Çorumlu - 28.08.2015
Zeki Demirkubuz'un 10. Filmi "Bulantı" 2 Ekim'de Sinemalarda
Önemli rolleri yönetmenin kendisi, Şebnem Hassanisoughi, Öykü Karayel, Çağlar Çorumlu, Cemre Ebuzziya, Ercan Kesal ve Nurhayat Demirkubuz'un paylaştığı, Görüntü Yönetmenliğini Türksoy Gölebeyi'nin yaptığı filmin kurgusu ve Post-Prodüksion çalışmaları bir yıldan fazla bir sürede tamamlandı.
Çağlar Çorumlu - 20.05.2015
Samsun Koçtaş, 35 Bin Ürünle Samsun'da
Koç Holding A.Ş. Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Koçtaş'ın açılış töreni için bugün Samsun'a geldi. Haşimoğlu, ilk olarak Koç Holding tarafından binalarındaki eksiklikler giderilen Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfını (ziçev) Koçtaş'ın reklam yüzü olan tiyatro sanatçısı Çağlar Çorumlu ile birlikte ziyaret ederek yapılan değişiklikleri yerinde gördü.
Çağlar Çorumlu - 12.05.2015
Koçtaş 44. Mağazasını Samsun'da Açmaya Hazırlanıyor
Açılış günü 55 lira hediye çeki dağıtılacak Samsun mağazasının açılışında özel bir dizi etkinlik düzenleyeceklerini aktaran Özpamukçu, açılış kutlamaları kapsamında Koçtaş'ın yeni ilham perisi Çağlar Çorumlu'nun da açılışa katılacağını belirtti.
Çağlar Çorumlu - 05.05.2015
Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"
Bu yıl 20'ncisi düzenlenen "Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" sahiplerini buldu.  Beşiktaş'taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde, jüri başkanlığını Zuhal Olcay'ın yaptığı sinema ödüllerinde, müzikal ya da komedi dalında, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü "Deliha" ile Gupse Özay'a, "En Başarılı Erkek Oyuncu" ödülü ise "İçimdeki Ses" filmiyle Engin Günaydın'a verildi.  Aynı kategoride, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülünün sahibi Füsun Demirel olurken, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülünün sahibi ise Çağlar Çorumlu oldu.
Çağlar Çorumlu - 29.04.2015
Türk Sineması'nın Kadınları Kapışacak!
Bilindiği gibi Sadri Alışık Ödülleri Sinema Seçici Kurulu Başkanı Erden Kıral, bu sene yönettiği 'Gece' adlı filmde rol alan oyuncuların değerlendirme dışı kalmaması adına sadece bu yıla mahsus olarak başkanlık görevinden çekildiğini daha önce açıklamıştı. Bu sene Sadri Alışık Ödülleri Sinema Seçici Kurulu Başkanlığı görevini Zuhal Olcay üstlendi. Kerem Alışık ise 'Ödüle aday olmanın da en az ödül almak kadar önemli, verilen emeğin ve çabanın iltifatlandırılarak dikkatlerden kaçmadığının gösterilmesi biz oyuncular için çok kıymetli. Aday olan tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum' dedi. 20.SADRİ ALIŞIK TİYATRO VE SİNEMA OYUNCU ÖDÜLLERİ ADAYLARI 2014-2015 SADRİ ALIŞIK SİNEMA ÖDÜLLERİ ADAYLARI: SİNEMA SEÇİCİ KURUL: ZUHAL OLCAY (Jüri Başkanı), Burak Göral,,Prof. Dr.Bülent Vardar , Fehmi Yaşar, Mehmet Aslantuğ, Vecdi Sayar KOMEDİ YA DA MÜZİKAL YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Füsun Demirel/ İçimdeki Ses Tülin Özen/ Pek Yakında Zerrin Tekindor/ Pek Yakında YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Cezmi Baskın/ Hadi İnşallah Çağlar Çorumlu/ Pek Yakında Zafer Algöz/ Pek Yakında YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Büşra Pekin/ Hadi İnşallah Gupse Özay/ Deliha Leyla Lydia Tuğutlu/ İçimdeki Ses YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Cem Yılmaz/ Pek Yakında Engin Günaydın/ İçimdeki Ses Şevket Çoruh/ İnşaat 2 DRAM YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Işıl Yücesoy/ Unutursam Fısılda Lale Başar/ Köksüz Vildan Atasever/ Gece YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Ahmet Rıfat Şungar/ Soğuk İlyas Salman/ Gece Settar Tanrıöğen/ Nergis Hanım YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Ahu Türkpençe/ Köksüz Farah Zeynep Abdullah/ Unutursam Fısılda Nurgül Yeşilçay/ Gece YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Erdal Beşikçioğlu/ Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Mert Fırat/ Gece Serkan Keskin/ İtirazım Var ÖZEL ÖDÜLLER AYHAN IŞIK ÖZEL ÖDÜLÜ Engin Hepileri/ Çalsın Sazlar/ Yağmur Kıyamet Çiçeği EKREM BORA UMUT VEREN OYUNCU ÖDÜLÜ Albina Özden/ Mavi Dalga Ayris Alptekin/ Mavi Dalga Begüm Akkaya/ Mavi Dalga Nazlı Bulum/ Mavi Dalga Doğan İzci / Sivas 20.
Çağlar Çorumlu - 20.04.2015
Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"
Bu yıl 20'ncisi düzenlenen "Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"ne tiyatro ve sinema dallarında aday olmaya hak kazanan isimler belli oldu.  Jüri başkanlığını Zuhal Olcay'ın yaptığı sinema ödüllerinde, müzikal ya da komedi dalında, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" adayları Büşra Pekin, Gupse Özay ve Leyla Lydia Turgutlu, "En Başarılı Erkek Oyuncu" adayları ise Cem Yılmaz, Engin Günaydın ve Şevket Çoruh olarak belirlendi.  Aynı kategoride, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" adayları Füsun Demirel, Tülin Özen ve Zerrin Tekindor, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" adayları Cezmi Baskın, Çağlar Çorumlu ve Zafer Algöz oldu.
Çağlar Çorumlu - 01.10.2014
Pek Yakında" Filminin Galası Yapıldı
Oyuncu Demet Akbağ, "Uzun süredir ilk defa, kendi galam dışında bir yere misafir olarak gelip, bu gecenin keyfini çıkarmak niyetindeyim. Gayet neşeli ve heyecanlıyım. Oğlumla, kardeşimle, eş dost, bütün tanıdıklar, uzun süredir görmediğim tüm arkadaşlarım. O yüzden güzel bir gece olacaktır. Filmle de güzel vakit geçireceğiz diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.  Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru'nun rol aldığı filmin galasına ilgi beklenenin üzerinde oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağlar Çorumlu Haberleri | Çağlar Çorumlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Çağlar Çorumlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çağlar Çorumlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu: 'Getirilmek İstenen Sistemin Freni Yoktur, Çünkü Hesap Vereni Yoktur'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 05:32:52. #1.16#

title