Haberler » Spor » Beşiktaş'tan TFF'ye flaş çağrı: Karar tekrar gözden geçirilsin - Spor

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş çağrı: Karar tekrar gözden geçirilsin

Beşiktaş Kulübü, TFF'den Göztepe maçı için verilen kararın tekrar gözden geçirilmesini talep etti.

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş çağrı: Karar tekrar gözden geçirilsin

Beşiktaş Kulübü, Göztepe maçında kural hatası olmadığına dair yapılan açıklamanın ardından bir bildiri yayınlayarak 'ndan kararın yeniden gözden geçirilmesini talep etti.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde:

"TFF'den talebimizdir; konu ile ilgili kararın tekrar gözden geçirilmesi, IFAB'tan gelen tavsiye kararının kamuoyu ile paylaşılması, MHK'nın TFF Yönetim Kurulu'na tavsiye kararının kamuyu ile paylaşılması, maçlarda yaşanan pozisyonları yorumlama amacıyla oluşturulan, 50 hakem ve gözlemciden oluşan uygulamanın görüşlerinin kamuoyu paylaşılması, VAR kayıtları ile ilgili 'nda bekleyen talebimizin ivedilikle yerine getirilmesi.

Şeffaflık ilkesine bağlı ve adalet duygusuna uygun şekilde olan bu taleplerimiz yerine getirilmediği takdirde TFF ve tüm kurullarının gözümüzde meşruluğunu yitireceğini tüm kamuoyuna bildiririz"

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Beşiktaş'tan TFF'ye flaş çağrı: Karar tekrar gözden geçirilsin
HABER YORUMLARI (10)

 • AĞLAYAN DEĞİL HAKEDEN KAZANDI:
  İSTEDİĞİNİZ KADAR ALGI OPERASYONU YÜRÜTÜN, GÖZTEPE EZE EZE YENMİŞTİR! AĞLAMALARINIZ BU KEZ BİZANS OYUNLARINIZ TUTMADI DİYE Mİ? YAZIK...
 • ALPBJK:
  Her şeyin ilki hep Beşiktaşta denenir. Papila yıllar önce imkansızı Beşiktaşa uyguladı. Defalarca şampiyonluk yarışında lüzumsuz kartlar, ilgisiz penaltılar bize uygulandı. Kulübe, oyunculara, taraftara verilemez denen cezalar verildi. . . Bu duruma gelen bir konuyu fbye ve gsye yap da görelim. iptal edilen bir rize-fb maçının yılında fb moral bulup lige tutunup şampiyon olmuştu.
 • F16:
  top göztepe sahasına geçiyo ordan tekrar atak başlıyo sonra faul oluyo tekrar orta gol derken bir sürü şey yaşanmış kural hatası diyo sanki direk kalceiyle karşıkarşıya kaldı ağlak kara kargalar normal bir gol yedinz
 • ASDDSA:
  o top beşiktaşlı oyuncuya verilse o faul pozisyonu yaşanmayacaktı. bu kadarda mı aklınız yok.
 • OLMAZZ:
  Yaa sen Fenerbahçe misin oturup hep beraber maçının tekrarını izleyip hakeme ceza verilsin..yeniden yeniden incelenip limitin artirilsin.. Ali koç un yok senin Beşiktaş sin sen.. sen susup kabulleneceksin..
 • DOĞRUCU DAVUT:
  ZABAHA KADAR TEKRAR TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİN !!!! DEMİRÖREN REYİZ OLSA 8JK ŞAMPİYON OLACAKTI NE GÜZEL !!!!
 • ALPBJK:
  Demirören kadar BJKye zarar veren olmadı. BJK o dönemde bu kadar borçlandı. Demirören dönemi kupa tablosu: gs:15 fb:5 BJK:2 Sonuç olarak federasyonun başındakinin takımı fark etmez , önce gs, sonra fb gelir. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler