Haberler » Spor » Beşiktaş'ta 2. istifa geldi! Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevini bıraktı - Spor

Beşiktaş'ta 2. istifa geldi! Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevini bıraktı

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin Başkan seçilmesinin ardından kulübün CEO'su Gökhan Sarı istifa etmişti. Bugün bir istifa daha geldi. Beşiktaş'ın Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevinden ayrıldı

Beşiktaş'ta 2. istifa geldi! Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevini bıraktı

'ta Ahmet Nur Çebi'nin başkan olmasının ardından ikinci istifa da geldi. Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Ahmet Nur Çebi'nin başkan olmasının ardından bir istifa daha geldi.

Haber1903'ün haberine göre Beşiktaş'ta Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevinden ayrıldı. Çebi'nin başkan olmasının ardından Uğur Gökhan Sarı istifa etmişti. Böylece siyah beyazlı ekipte ikinci istifa gelmiş oldu.

GÖKHAN SARI DA İSTİFA ETTİ

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda 5009 oy alan Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakarak siyah beyazlı ekibin yeni başkanı oldu. Çebi'nin başkan olmasının ardından Beşiktaş'ta ilk istifa kararı geldi. Ahmet Nur Çebi'nin de seçim öncesinde maaşı yüzünden eleştirdiği Beşiktaş Kulübü CEO'su Gökhan Sarı görevinden istifa etti.

Beşiktaş Kulübü'nden konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü ve Şirketimiz Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Sn. Uğur Gökhan Sarı 21.10.2019 (bugün) tarihinde istifaen görevinden ayrılmıştır."

AHMET NUR ÇEBİ ELEŞTİRMİŞTİ

Ahmet Nur Çebi, başkanlık seçimi öncesinde Beşiktaş CEO'su Gökhan Sarı hakkında, "CEO Gökhan Sarı, 120 bin lira maaş alacak, kendi zammını kendi yapacak ve başkanın da imzasının altına imza atacak kapasitede bir arkadaş değil. O zaman neden bu arkadaşa 120 bin lira ödeniyor?" ifadelerini kullanmıştı.


Haber Videosu: Beşiktaş'ta 2. istifa geldi! Hukuk Müşaviri Erdem Nacak görevini bıraktı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.