Beşiktaş'ın İstediği Nacer Chadli: Geleceğimle İlgili Karar Vereceğim

2018 Dünya Kupasında üçüncü olan Belçika Milli Takımının yıldız isimlerinden Nacer Chadli, "Pek çok kulübün beni istediğini biliyorum. Bu hafta oturup konuşacağız." dedi.

Beşiktaş'ın İstediği Nacer Chadli: Geleceğimle İlgili Karar Vereceğim

Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası'nda üçüncülük elde eden Belçika Milli Takımı'nın en önemli isimlerinden biri de West Bromwich Albion forması giyen Nacer Chadli'ydi.

Turnuvada sergilediği performansla büyük beğeni toplayan 28 yaşındaki oyuncunun adı son dönemlerde Beşiktaş'la birlikte anılıyordu.

Başarılı sol kanat oyuncusu, hakkında çıkan transfer dedikodularına yönelik ülkesinde yayım yapan Het Laatste Nieuws'a flaş açıklamalarda bulundu.

BEŞİKTAŞ'A MÜJDE!

West Brom'dan ayrılmayı düşündüğünü söyleyen Chadli, artık yeni bir maceraya yelken açmanın vaktinin geldiğini vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Menajerimi çağıracağım ve gelen teklifleri değerlendireceğiz. Pek çok kulübün beni istediğini biliyorum. Bu hafta oturup konuşacağız ve geleceğimle ilgili kararımızı vereceğiz."

Piyasa değeri 10 milyon euro olarak gösterilen Belçikalının İngiliz ekibiyle 2020 yazına dek sözleşmesi bulunuyor. (Fanatik)