Bankada Parası Kalmayan Ronaldinho'ya Yurt Dışına Çıkış Yasağı

Bankada Parası Kalmayan Ronaldinho'ya Yurt Dışına Çıkış Yasağı

03.01.2019 14:55 | Son Güncelleme: 03.01.2019 16:24

Bankada sadece 6 eurosu kalan ünlü futbolcu Ronaldinho, iflas ettiği için yurt dışına çıkış yasağı aldı. 2 milyon euro ödeme yapması gereken Ronaldinho, pasaportunu da kaybetti.

Bütün parasını kaybeden ve bankada sadece 6 euro'su olduğu iddia edilen eski yıldız futbolcu Ronaldinho Gaucho'nun başı dertten kurtulmuyor.

İFLAS ETTİĞİ İÇİN BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ'NE GİREMİYOR

İflas eden Brezilyalı yıldız bu nedenle Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidemiyor. Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho, Ağustos 2017'de El Salvador'da şiddet mağduru çocuklarla buluştu. Dubai'de yapılacak konferansın konuşmacı listesinde adı yer alan Ronaldinho, Brezilya'da mahkemenin verdiği karar nedeniyle yurt dışına çıkış yasağının kurbanı oldu.

PASAPORTUNA EL KOYDULAR

CNN'nin haberine göre; 2015'te verilen bir karar gereği 2 milyon euro ödemesi gereken Ronaldinho, bu parayı ödeyemeyince pasaportuna el konuldu. Ronaldinho'nun yasağı kaldırılması için başvuru yaptığı ve sonucu beklediği öğrenildi.

Bankada Parası Kalmayan Ronaldinho'ya Yurt Dışına Çıkış Yasağı
Haber Yorumları (62)
BATTALGAZİ: Cevat az harcıyaydı, bundaki para kimsede yoktu.
İNANMAYİN SİRF VERGİ VERMEMEK İCİN: Milyoncuklarini Kardesinin Banka Hesabina Yatirmis Bunun En Az Hazirda 20 Milyon Eurosu Var
-: İYİ OLMUŞ . O HER GECE YAPTIĞIN ALEME SABANCI OLSAN PARA DAYANMAZ . O GECE ALEMLERİ DÜNYANIN HER YERİNDE HAYAT BİTİRİR .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title