Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, ikna etti. Kasapoğlu, bir saat süren çabanın sonunda genci arabasına bindirdi.

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar etmek isteyen genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ikna etti. Bakan Kasapoğlu korkuluklardan indirdiği şahsı aracına bindirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu

BAKAN KASAPOĞLU, GENCİN YANINA GİTTİ

Haliç Köprüsü Ankara istikametinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Korkuluklarda bir kişinin bulunduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak şahsı ikna çalışmalarına başladı. Bu sırada yoldan geçmekte olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve beraberinde bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak aracını durdurarak intihar girişiminde bulunan gencin yanına gitti.

BAKAN KASAPOĞLU BİR SAAT ÇABA GÖSTERDİ

İntihar girişiminde bulunan gençle uzun süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu'nun çabaları sonuç verdi. Yaklaşık bir saatlik çabanın ardından korkuluklarda bulunan genç intihardan vazgeçti. Korkuluklardan inen gence sarılarak moral veren Bakan Kasapoğlu, daha sonra genci aracına bindirerek Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'na geçti. Haliç Köprüsü'ndeki intihar girişimi nedeniyle aksayan trafik ise normale döndü.

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı
Kaynak: İHA
YORUMLAR (7)

  • SARI KEÇİLİLER:
    Aloooo, intihardan sorumlu devlet bakanım , Fatih Sultan Mehmet''ten atlayacağım da acaba uygun musunuz diye aramıştım efendim . Haliç''te mi organizasyonunuz var ?Tamam efendim , o zaman cuma diyelim sizce uygun mu efendim. . . Vallahi , bana bu intihar kalkışmaları tuhaf gelmeye başladı.
  • REKLAMCI:
    NEDENSE HEP BU SIYASI KİŞİLER GEÇERKEN OLAYLAR OLUYO REKLAM MI YOKSA BASKA BİRSEY Mİ BİLEMEDİMMM
  • YAZIK:
    bakanın yanındaki adamın rahatlığına bak. el cepte, cep telefonuyla konusuyor. . . yanıbaşında bir genç intihar girişiminde bulunuyor
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.