Haberler » Spor » Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak - Spor

Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak

Roma forması giyen Cengiz Ünder, Barış Pınarı Harekatı'na destek için asker selamı verdiği bir gol sevincini paylaşmıştı. İtalyanların tepki gösterdiği milli futbolcu için kulübü herhangi bir yaptırım uygulamayacak.

Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak

Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan ve İtalyan tarafından tepki gösterilen için kulübü 'nın herhangi bir yaptırımda bulunmayacağı öğrenildi.

ROMA YAPTIRIM UYGULAMAYACAK

Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Cengiz Ünder için kulübü İtalyan Kulübü Roma'nın kararı belli oldu. Çizme basınında yer alan habere göre, Roma'nın Cengiz Ünder'in bu paylaşımı sonrasında bir yaptırımının ve ikazının olmayacağı kaydedildi.

Bunun kesin karar olduğu yazılırken, asker selamının Arnavutluk maçında coşkulu bir jest olarak başladığı ve bunun Suriye'de savaşta olan askerler için bir mesaj olduğuna vurgu yapıldı.


Haber Videosu: Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.