ALİ ÖZKAYA HABERLERİ

Ali Özkaya haber, Ali Özkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Özkaya - 26.08.2019
Türk Yıldızları "Büyük Taarruz" için uçtu
Etkileyici gösteriyi, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AKÜ Rektör Vekili Şuayıp Özdemir, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile çok sayıda vatandaş izledi.
Ali Özkaya - 21.08.2019
Milletvekili Özkaya, TCDD Genel Müdürünü ziyaret etti
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun'u ziyaret etti.
Ali Özkaya - 16.08.2019
Haydarlı'da TOKİ kura çekimi
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) Dinar'a bağlı Haydarlı kasabasında inşası devam eden 81 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi. Haydarlı Park Kahvesi'nde gerçekleştirilen kura Dinar noteri huzurunda yapıldı. Yıllardır ev sahibi olma hayalleri kuran vatandaşlar sonunda konutlarına kavuştu. Yapılan kura merasimine AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Haydarlı Belediye Başkanı Duygu Peker, Dinar AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve vatandaşlar katıldı.
Ali Özkaya - 12.08.2019
DHA YURT  BÜLTENİ-8
Afyonkarahisar'da Kurban Bayramı dolayısıyla Taş Medrese'de protokol bayramlaşma töreni düzenlendi.  Programa Afyonkarahisar Vali Vekili Mehmet Tortop, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Cumhurbaşkanlığı Irak özel temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.
Ali Özkaya - 12.08.2019
Veysel Eroğlu: Irak'a 5 milyar dolar kredi vermeyi taahhüt ettik
Taş Medrese'de düzenlenen bayramlaşma törenine Afyonkarahisar Vali Vekili Mehmet Tortop, İkmal, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Demokrat Parti(DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, MHP Milletvekili Mehmet Taytak ile Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.
Ali Özkaya - 28.07.2019
Dinar'da halk günü toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar'da halk günü toplantısına katıldı.
Ali Özkaya - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
- Karaman'daki programdan görüntüler Şehitlik ziyaretinden görüntüler Şehit Muhammet Yalçın'ın evinden görüntüler Şehit Muhammet Yalçın'ın kabrinden görüntüler Karaman Valisi Fahir Meral ve Şehidin babası Selahattin Yalçın'ın açıklaması Konya, Aksaray, Afyonkarahisar ve Karaman'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Konya Valiliğince düzenlenen programlar, protokol üyelerinin Konya Şehitliği'ni ziyaretiyle başladı. Şehit mezarlarına karanfil bırakıldıktan sonra, İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Ardından şehitler için dua edildi. Şehitlik ziyaretine, Vali Cüneyit Orhan Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ve diğer protokol üyeleri katıldı. Etkinlikler, Sultan Selim Camisi'nde yapılan "Mevlid-i Şerif Programı" ile devam etti. Aksaray Aksaray Şehitliği'nde düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftüsü Cemaleddin Bal şehitler için dua okudu. Daha sonra şehit kabirleri ziyaret edildi. Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Canserver, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler, mezarlara karanfil bıraktı. Afyonkarahisar Afyonkarahisar Hava ve Polis Şehitliği'ni ziyaret eden protokol üyeleri, kabirlere karanfil bıraktı. İl Müftüsü Şükrü Kabukçu'nun Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından, şehitler için dua edildi. Şehitlik ziyaretine, Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de katıldı.
Ali Özkaya - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehitlik ziyaretine, Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de katıldı.
Ali Özkaya - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 15 Temmuz'da tankların önünde bütün milletin durduğunu belirtti.
Ali Özkaya - 12.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ali Özkaya - 11.07.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "24 yıl önce Avrupa'nın ortasında yaşanan bir dramı, Srebrenitsa soykırımını unutmadık, insanlığın alnında kara bir leke gibi duran bu vahşeti hiçbir zaman unutmayacağız." dedi.
Ali Özkaya - 10.07.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "FETÖ ile ilgili suçlu olan birisini suçsuz göstermeye gayret eden varsa, savcılıklara bu şikayetinizi bildirin.
Ali Özkaya - 09.07.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesinde yapımı devam eden TOKİ konutlarının yıl sonuna doğru teslim edileceğini belirtti.
Ali Özkaya - 06.07.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, partisinin Dinar ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Ali Özkaya - 06.07.2019
Dinar'da Çiftlik Günü
Köy meydanında düzenlenen programa, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin çoban, İl genel Meclis Üyeleri Ahmet Çetin, Bilal Demiröz ile çok sayıda davetli katıldı.
Ali Özkaya - 03.07.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Şehit Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın ailesini ziyaret etti.
Ali Özkaya - 02.07.2019
Dinar'da 2. Aşıklar Bayramı etkinliği
Programı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve çok sayıda vatandaş izledi.
Ali Özkaya - 01.07.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Şırnak'ın İdil ilçesinde Cehennem Deresi bölgesinde güvenlik güçleri ile bölücü örgüt mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Teğmen Şafak Evran'ın ailesini ziyaret etti.
Ali Özkaya - 20.06.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise bugün geniş bir milletvekili katılımıyla Genelkurmay "çatı" davasını takip etmek için Sincan'da olduklarını belirtti.
Ali Özkaya - 19.06.2019
Milli Eğitim Bakanı Selçuk Afyonkarahisar'da (2)
HAYIRSEVERLERLE BİR ARAYA GELDİ Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar ziyareti kapsamında bir restoranda milli eğitime destek sağlayan hayırseverlerle bir araya geldi. Bakan Selçuk, eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiği hayırseverlere belge takdim etti. Belge takdim törenine Bakan Selçuk'un yanı sıra, Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek ve hayırseverler katıldı.
Ali Özkaya - 19.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-16
-Çıkan arbededen görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber: Ramazan ÇETİN - Kamera : Deniz TOKAT  / DENİZLİ, ================== Milli Eğitim Bakanı Selçuk Afyonkarahisar'da (2) HAYIRSEVERLERLE BİR ARAYA GELDİ Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar ziyareti kapsamında bir restoranda milli eğitime destek sağlayan hayırseverlerle bir araya geldi. Bakan Selçuk, eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiği hayırseverlere belge takdim etti. Belge takdim törenine Bakan Selçuk'un yanı sıra, Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek ve hayırseverler katıldı.
Ali Özkaya - 17.06.2019
Şehit Jandarma Teğmen Evran, Afyonkarahisar'da toprağa verildi (EK)
Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu, daha sonra cenaze namazı için Yıprak köyündeki Yeni Cami'ye getirildi. Cenazeye İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Vali Mustafa Tutulmaz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Afyonkarahisar Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, askeri ve mülki erkan ile yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
Ali Özkaya - 17.06.2019
Şehit Jandarma Teğmen Evran, Afyonkarahisar'da toprağa verildi
Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu, daha sonra cenaze namazı için Yıprak köyündeki Yeni Cami'ye getirildi. Cenazeye İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Vali Mustafa Tutulmaz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Afyonkarahisar Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, askeri ve mülki erkan ile yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
Ali Özkaya - 17.06.2019
Şırnak şehidi Evran son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınları, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Özkaya - 17.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
'YİĞİDİM ASLANIM' Şehidin cenazesi ambulansla helallik alınması için ailesinin oturduğu eve getirildi. Burada şehidin babası Hayrullah Evran, annesi Yeter Evran, ablası Semiha Arslan ile eşi Canan Evran tabuta sarılıp gözyaşı döktü. Yeter Evran, "Yiğidim, aslanım" diye ağıt yaktı.  Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu daha sonra cenaze namazı için Yıprak Köyü Yeni Camii'ne getirildi. Burada şehidin yakınları tabuta sarılıp, sevdi. Cenazeye İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Vali Mustafa Tutulmaz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Afyonkarahisar Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, askeri ve mülki erkan ile yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
Ali Özkaya - 09.06.2019
Dinar'da 14. Geleneksel Yörük Şenliği
Köyün harman yerinde düzenlenen şenliğe, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban ve çok sayıda davetli katıldı.
Ali Özkaya - 07.06.2019
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
Suçıkan Park'taki programa, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Özkaya - 05.06.2019
AK Parti'de bayramlaşma töreni
Programa, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Özkaya - 05.06.2019
Afyonkarahisar'da bayramlaşma töreni
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ise ramazanın iki yönüyle ön plana çıktığına değinerek şöyle konuştu: "İnsanlar bu ayda, Yaradan'ına daha fazla bağlı olma ve ona karşı sorumluluğunu yerine getirme gayreti içerisinde olur. Bu yönüyle dinidir. Esasta toplumsal yönü daha belirgindir. Bu da fakirlerin giydirildiği, yardım edildiği, toplumsal dayanışmanın en üst düzeye çıktığı, sofraların paylaşıldığı ve küskünlüklerin giderildiği bir aydır. Bugün de güzel bir şekilde bayramlaşıyoruz." Bayramlaşma törenine, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, CHP Milletvekili Burcu Köksal, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, İl Jandarma Komutanı Hamza Çömez, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Meclisi üyeleri, siyasi partilerin il başkanları, STK temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.
Ali Özkaya - 02.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
5 BİN KİŞİ UĞURLADI Helallik alınmasının ardından şehidin naaşı cenaze töreni için köy meydanına getirildi. Cenaze törenine Vali Mustafa Tutulmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Parti milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Zeybek, askeri ve mülki erkanın da aralarında bulunduğu yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Özkaya Haberleri | Ali Özkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ali Özkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Özkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Afyonkarahisar'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 07:36:04. #1.14#

title