Haberler » Spor » Ali Koç, yıldız futbolcunun transferi için Fransa'ya uçtu - Spor

Ali Koç, yıldız futbolcunun transferi için Fransa'ya uçtu

Yeni sezon öncesi 7 transfer yapan Fenerbahçe, Eljif Elmas'ı bonuslarla birlikte 17,5 milyon euroya Napoli'ye gönderince yeniden harekete geçti. Sarı lacivertli ekipte Ali Koç ve transfer heyeti, Marsilya'nın 9 milyon euro istediği Gustavo transferini bitirmek için Marsilya'ya gitti.

Ali Koç, yıldız futbolcunun transferi için Fransa'ya uçtu

transferler için tekrar düğmeye bastı. Art arda açıkladığı transferlerin ardından kısa bir süreliğine durulan sarı-lacivertliler 'ın 'ye satılmasının ardından tekrar harekete geçti.

asistanaliz.com 'un edindiğe bilgiye göre Fenerbahçe transfer döneminin başından bu yana gündemde olan Luiz Gustavo için yeni bir sefere çıktı.

ALİ KOÇ MARSİLYA'YA UÇTU

Ancak bu seferin diğerlerinden farkı başkan 'un direkt devreye girmesi. Fenerbahçe'nin Audi Cup'ta oynayacağı maçları izlemek için Almanya'ya gidecek olan Koç, öncesinde Brezilyalı yıldızın transferini bizzat bitirmek için Marsilya'ya uçtu.

MAKSİMUM 5-6 MİLYON EURO

Ali Koç önderliğindeki Fenerbahçe heyeti Marsilya'nın 9 milyon euro istediği Gustavo için sıkı bir pazarlık yaparak oyuncunun transferi bitirilmeye çalışacak. Teknik direktör Ersun Yanal, 32 yaşındaki Brezilyalı milli futbolcunun alınmasını çok isterken Fenerbahçe'nin hedefi 5-6 milyon euro bandında transferi sonlandırmak.

Fenerbahçe'nin Luiz Gustavo'nun transferini bu görüşmede bitirilmek istemesinin en temel sebeplerinden biri de Sambacı'nın bir önce takıma katılması ve ligde oynanacak ilk maçta sahada yer alabilecek durumda olması.


Haber Videosu

: Ali Koç, yıldız futbolcunun transferi için Fransa'ya uçtu

Manşet

Haberler