Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

26.10.2019 15:46 | Son Güncelleme: 26.10.2019 16:41

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna gelindiğini ve Kenan Evren Lisesi arazisinin kulübe devredildiğini açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kalamış'ta bulunan Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Ekim Ayı Olağan Toplantısı'nda sarı lacivertli camiaya büyük bir müjde verdi.

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna geldiklerini ve Kenan Evren Lisesi arazisinin nihayet sarı lacivertli kulübe devredildiğini açıkladı. Koç'un duyurusu salonda büyük bir alkış aldı.

İşte Ali Koç'un konuyla ilgili açıklaması:

"Müjdeli bir haberi vermek istiyorum. Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı bir sürecin sonuna geldik. Göreve geldiğimizden beri üzerinden durduğumuz, Cumhurbaşkanımızdan desteğini istediğimiz Kenan Evren Lisesi'nin kulübümüze devri bu hafta gerçekleşmiştir. Bize düşen görev, bu değeri kulübümüz için en iyi şekilde değerlendirmektir. Yaşadığımız finansal sıkıntılara çare olmaktır. Sağ olun, var olun. İyi ki geldiniz." ifadelerini kullandı.

Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!
Haber Yorumları (17)
BLACK SWORD: Yakında fener karışır gittiği her yerin karışıp savaş, kan, suikastlar girdabına girdiği gibi!!!
GURBETCİ: Bir Cumhurbaskani düsünün fenerbahceden Plaket Aliyor Dünyani neresinde olursa olsun Cumhurbaskaninin Külübü bir tanedir oda Milli Takimdir. ama bizim siyasiler farkli biz farkliyiz cünkü biz Türküz
NEE: Şampiyonu ilan etseydiniz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title