Akşam Sanat Okulu Haberleri

Akşam Sanat Okulu haber, Akşam Sanat Okulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akşam Sanat Okulu - 22.11.2019
Öğretmen adayları otizmli öğrencilerle aynı projede buluştu
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Vakfı ortaklığında yürütülen "Eğitimin Yıldızları - Her Okulun Bir Projesi Olsun (HOPO)" programı kapsamında, Trabzon Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Gazipaşa Eğitim Uygulama Kurs Merkezi tarafından hazırlanan "Fark Yarat, Farkı Otizmli ile Yaşa" projesiyle otizmli öğrenciler, resim yeteneklerini sergiliyorlar.
Akşam Sanat Okulu - 14.11.2019
Zonguldak'tan kısa kısa
Çaycuma ilçe Kaymakamı Muharrem Coşgun, Özel Ayışığı İlkokulu, Pehlivanlar Anaokulu, öğretmenevi ile Akşam Sanat Okulu'nu ve Çaycuma Koleji'ni ziyaret etti.
Akşam Sanat Okulu - 09.11.2019
Muş lalesini ilmek ilmek halıya dokuyorlar
MUŞ'ta kadınlara açılan kursta, türkü ve destanlara konu olan Muş lalesi, kursiyerler tarafından halılara ilmek ilmek işleniyor.  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından, ev kadınlarına yönelik 'halı dokuma kursu' açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 09.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından, ev kadınlarına yönelik 'halı dokuma kursu' açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 07.11.2019
Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Sandıklı'da toplandı
Toplantı, Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kök'ün ev sahipliğinde Sandıklı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda yapıldı.
Akşam Sanat Okulu - 01.11.2019
Bakan Selçuk, tedavi gören çocukların gönüllü öğretmenleriyle buluştu
Bakan Selçuk, proje kapsamında hastanede ya da evde gönüllü çalışacak öğretmenlerin Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'ndaki sertifika eğitim programını ziyaret etti.
Akşam Sanat Okulu - 31.10.2019
Yeni Tasarlanan Öğretmen Önlüklerinin Tanıtımı Programı
Bakan Selçuk, Üsküdar'daki Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen "Yeni Tasarlanan Öğretmen Önlüklerinin Tanıtımı Programı"ndaki konuşmasında, bir yıl önce 2023 eğitim vizyonuyla ilgili konuşurken yeniliklerden ziyadesiyle söz ettiklerini hatırlattı.
Akşam Sanat Okulu - 24.10.2019
Tosya'da arıcılık kursu sona erdi
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde açılan arıcılık kursunda başarılı olan kursiyerlere düzenlenen törenle belgeleri verildi. Tosya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Konferans Salonu'ndan düzenlenen törende konuşan Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, kursun planlanmasında ve hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Akşam Sanat Okulu - 21.10.2019
Kaymakam Çelik, muhtar ve vatandaşlarla buluştu
Çelik, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Akşam Sanat Okulu salonunda düzenlenen toplantıda dile getirilen sorun ve talepleri dinledi.
Akşam Sanat Okulu - 08.10.2019
Sinop'ta kursiyer sayısında artış
Sinop Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan yeni dönem kursları başladı.
Akşam Sanat Okulu - 06.10.2019
Teröristlerin yaktığı HEM modern binasında
Siirt Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Saraç Batur, terör örgütünün eğitim yuvalarına büyük zarar verdiğini söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 01.10.2019
Tosya'da muhtarlar toplantısı düzenlendi
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde muhtarlar toplantısı düzenlendi. Kaymakam Deniz Pişkin'in başkanlığında Tosya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salon'da düzenlenen toplantıda köy ve mahallelerdeki sorunlar ve istekler görüşüldü.
Akşam Sanat Okulu - 21.09.2019
Kurtalan'da ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları açılacak
Kurtalan Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Adil Taşkıran, Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında lise mezunlarına yönelik ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurslarının açılacağını söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 16.09.2019
Aladağ Milli Eğitim Müdürü İlhan Yıldırım görevine başladı
Bir süredir müdürlüğü vekaleten yürüten şube müdürü Davut Gökçe'nin yerine Silifke Taşucu Lütfi Elvan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı İlhan Yıldırım atandı.
Akşam Sanat Okulu - 12.09.2019
Siirt'te ücretsiz YKS kursu
Siirt Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Saraç Batur, yaptığı açıklamada, kentte lise mezunlarının YKS'ye daha iyi hazırlanmaları için Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testleri (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) alanlarında destekleme ve yetiştirme kursları açacaklarını söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 12.09.2019
"Salon takımı" süslemenin püf noktalarını öğreniyorlar
Sultandağı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Musa Kır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İŞKUR ile birlikte kadınlara özel olarak açtıkları "Salon Takımları Hazırlama Kursu"na 15 kursiyerin katıldığını söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 11.09.2019
Kaymakam Pişkin'den arıcılık kursuna ziyaret
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda açılan arı yetiştiriciliği kursunu ziyaret etti.
Akşam Sanat Okulu - 11.09.2019
Kulu'da öğretmenlere darbe konulu seminer verildi
Gençlik Merkezi Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan seminer, Kulu İlçe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hacı Bakırtaş'ın "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" temasıyla ülkede ve tarihte yaşanan darbe süreçleri yanı sıra 15 Temmuz gecesi yaşananlar sinevizyon eşliğinde anlatıldı.
Akşam Sanat Okulu - 02.09.2019
Erzurum'da öğretmenler için oryantiring kursu açıldı
Aziziye ilçesindeki Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Akşam Sanat Okulu'nun konferans solununda 2-6 Eylül tarihlerin arasında gerçekleşecek olan kursa, Türkiye'nin farklı illerinden gelen 219 öğretmen katıldı.
Akşam Sanat Okulu - 24.08.2019
ESKİŞEHİR TÜGVA el sanatları kursuna yoğun ilgi
Eskişehir halkının sosyalleşmelerini sağlamanın yanı sıra, aile ekonomilerine destek olmak, bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak ve sanatsal bilgilerini geliştirmeyi hedefleyen kurslara ilgi, her geçen yıl artıyor. Bu hafta Eskişehir İl Temsilciliğinde yapılan kursları Eskişehir / Tepebaşı - Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Abuzer Hakverdi ziyaret etti.
Akşam Sanat Okulu - 23.08.2019
Eğitim - Bir- Sen'den toplu sözleşme açıklaması
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu yöneticilerinin yönetim görevi karşılığı ek ders ücretleri 2006/11350 sayılı Kararın 14 üncü maddesinde yer alan yöneticilere, haftada 4 saat ilave ek ders ücreti ödenir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akşam Sanat Okulu Haberleri | Akşam Sanat Okulu Haber - Haberler - Sayfa 5 - Akşam Sanat Okulu haberleri, son dakika akşam sanat okulu haber ve gelişmeleri burada. Üniversiteliler, engelli çocuklar için kabartma masal kitabı yazdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 20:02:00. #1.15#

title