Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural: Sneijder ile Görüştük

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural: Sneijder ile Görüştük

15.01.2019 17:32 | Son Güncelleme: 15.01.2019 17:46

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Bülent Uygun vasıtasıyla Sneijder ile FaceTime'dan görüştük ancak bu sene transferi mümkün olmadı." dedi.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, TRT Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Vural, "Bülent Uygun vasıtasıyla Sneijder ile FaceTime'dan görüştük ancak bu sene transferi mümkün olmadı. Maddi nedenlerden dolayı gelmemezlik yapmadı. Prosedür nedeniyle gelmedi. Gelecek sezon için 'olabilir' dedi. Bize tamamen 'hayır' demedi." dedi.

"BURAK ÇOK NET BEŞİKTAŞLIDIR"

Vural, "Beşiktaşlı taraftarlar Burak Yılmaz'a tepki göstermesinler. Burak Yılmaz'ın orada olması Beşiktaş'ın menfaatinedir. Destek olsunlar. Burak çok net bir Beşiktaşlıdır." diye konuştu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural: Sneijder ile Görüştük
Haber Yorumları (7)
SSK EMEKLİSİ: BENİM ÇOCUKLUĞUMDA HER MAHALLENİN Yİ VE KÖTÜ BİR TAKIMI OLURDU BURADAN SİVRİLENLER İKİNCİ LİGE ORDAN DA BİRİNCİ LİGE . SAHİ NE OLDU SON 30 YILDIR ADANAYA ?SAHALAR YOK ALT YAPILAR YOK. SAHALAR ALT YAPILAR OLMAYINCADA SPORCU YOK . SONUÇ ADANA HİÇ BİR YERDE YOK ÇÖR ÇÖPLERLER MİLLETİN AĞZINA BİR BARMAK BAL . . . ANCA BU KADAR
SSK EMEKLİSİ: ZATEN YILLARDIR HEP BÖYLE OLMUYOR MU ? ORANIN BURANIN ŞURANIN ÇÖR ÇÖPLERİNİ TOPLAYA TOPLAYA BU HALLERE DÜŞMEDİK Mİ ? NEDEN ALT YAPILARA ÖNEM VERİLMEZ?FUTBOL OYNAMAYA ELVERİŞLİ ÇOCUKLAR TOPLANIP ONLARA YETENEKLİ BİLGİLİ BECERİKLİ FUTBOLCU YETİŞTİREN İNSANLARIN ELLERİNE VERİLMEZ? NEDEN? TABİ SORUN ÇOK BASİT ADAMIN VARSA HEP BİR YERLERDE OLURSUN , ADAMI OLMAYAN ADAMLAR DA BİR YERLERDE OLMAZLAR. OLMAYINCA DA NE DEMİRSPOR NE ADANASPOR BU DURUMDAN KURTULAMAZ. SAHİ NE OLDU ADANAYA ?
EYT: arkadaşlar EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILAN nedir yani EYT nedir biliyor musunuz. EYT; 8. 9. 1999 dan önce sigorta girişi olan yani sigortalı bir işe başlayan herkes EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANDIR yani EYT dir. 8. 9. 1999 dan işe girenler o zamanki kanunlara göre erkek 25 yıl kadın 20 yıl çalıştı mı yaşı kaç olursa olsun emekli olabiliyorlardır. 8. 9. 1999 da çıkan yasa geriye doğru işletilerek 8. 9. 1999 dan önce işe başlayanları da kapsamıştır. Oysa kanunlar geriye doğru aleyhte işletilemez.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title