Abdurrahim Albayrak, VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklama için ceza aldı!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklamadan dolayı 6222 sayılı yasağa gereği 5 bin 14 TL para cezası aldı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, geçtiğimiz sezon Ülker Stadı'nda oynanan Fenerbahçe maçında VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklamalar nedeniyle 6222 sayılı yasağı gereği idari para cezası aldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'a, 14 Nisan 2019'da Ülker Stadı'nda VAR kayıtlarıyla ilgili verdiği demeçten dolayı 6222 sayılı yasa gereği 5 bin 14 TL idari para cezası verdi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'IN VAR KAYITLARI AÇIKLAMASI

Elimizde VAR kayıtları ve sesleri var diyen Abdurrahim Albayrak, "Bu kadar çabamıza, bu kadar ekonomik krizdeki emeğimize yazıktır, günahtır. Öbür kulüplere de yapılmasın. Eğer bir takım şampiyon ilan edilecekse, açık açık şampiyon yapsınlar. Herkes de boşu boşuna uğraşmasın. Bu kadar emeğe yazık günah değil mi? Bildiğim bir çok şey var. Bana söylenen çok şeyler var. Türk futbolu adına üzülüyorum. Son derece de kızgınım. Zamanı geldiği zaman çok şey paylaşacağım" ifadelerini kullanmıştı.

Abdurrahim Albayrak, VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklama için ceza aldı!
YORUMLAR (37)

 • KENAN:
  Şaka değilmi yoksa böyle komik ceza olmaz abdi dürüstsen açıkla yemiyormu var kayıtlarını
 • PROFESYONEL İŞLER:
  VAR kayıtlarının açıklanması tüm dünyada yasak dendi tff mhk açıklayamayız dendi. İngiltere hollanda açıklıyor çatır çatır. sonra ceza var ama var yok.
 • PROFESYONEL:
  başak açıklasın gs den 500 bin euro bonservis isteyip anlaşıp ertesi gün fb ye mevlütü neden bedava verip hibe etti? çirze gibi açıktan para mı alacak?
 • KENAN:
  Çokmu zoruna gitti bir neden söyleyeyim gs Türk futbolcu oynatmıyor
 • FUTBOL:
  yalan mi geçen sene belliydi şampiyon sonradan bir siyasi ayaklanma oldu başak şehir siyasi bir külüp bunu herkes bilir kimsenin işine gelmez dogru demek Galatasaray içinde liseli zihniyet var resmen Galatasarayımı soyup sogana çevirmek için elinde geleni yapiyor şimdi başka buna dur dedi adama yapmadıkları kaldı fatih terimi seversin sevmezsin ama doğru söyledi çok şey var kaıtlırsın katılmazsın taraftar olarak biz anca kendimze küfür ederiz kendi takımızın içinde pislikleri görmezlikten gelrz
 • DOWNLOAD:
  Sahtekarlıklar 1907 den 1923 1942 2010-2011 ve 2019''a kadar genleriniz den hiç çıkmamış
 • CO HART:
  Geçen sene var size vardi baskalarina yoktu hakemlerle sampiyon oldunuz utanmadan simdi agliyorsunuz
Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.