Abdullah Avcı idmana damga vurdu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yoğun mesai içinde. Siyah-beyazlı takımın dün başlayan çalışmalarını kayıt altına aldıran deneyimli teknik adam, antrenman aralarında görüntüleri inceleyerek, çalışma programlarını düzenliyor.

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesinde dün başlayan antrenmanlar Riva'da devam ediyor. Sezon öncesi futbolculara kondisyon yüklemesi yapılırken, Teknik Direktör Abdullah Avcı da ekibinin elde ettiği verilerle ilgili antrenman aralarında detaylı çalışma gerçekleştiriyor.

İKİ İDMAN ARASINDA, ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ İNCELİYOR

Antrenmanların sahayı yukarıdan gören bir noktadan kayıt altına alınmasını isteyen Avcı, tabletlerdeki verileri de idman sırasında inceleyerek çalışmaları bu doğrultuda düzenliyor. Beşiktaş günde çift antrenman yaparken, iki idman arasında Avcı, çekilen görüntüleri ve ortaya çıkan verileri inceleyerek detaylı analiz yapıyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (5)

 • FAYTONCU VE FİKO KANTARA ÇIKACAK:
  fayton sürücüsünden, TIR sürmesini bekliyoruz. . sonucu herkes görecek. . Sürücüye de araca da zarar gelmemesi temennimiz. .
 • TARAFSIZ TARAFTAR :
  AVCI HOCANIN İŞİ CİDDİYE ALMASI GÜZEL. İNŞAALLAH DEVAMI GELİR VE BAŞARILI OLUR. ALLAH YARDIMCISI OLSUN. BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLSUN....!!!
 • AZAD:
  Abullah Avcı''ya acıyorum elinde adam kalmadı bu kadroyla bırak şampiyonluğu ligde kalmaya oynanır ancak.
 • TİMUÇİN:
  Bırakın bu işleri bu söyledikleriniz boş lakırtıdan ibaret bu adam büyük takımları çalıştıracak biri değil bunu göreceksiniz bence Beşiktaş kendine uygun teknik adamı hazaırda tutarsa kendi lehine olur çünkü bir kaç hafta sonra yollar ayrılacak.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.