Haberler » Spor » Abdullah Avcı, Azerbaycan'dan gelen teklifi reddetti - Spor

Abdullah Avcı, Azerbaycan'dan gelen teklifi reddetti

Azerbaycan Futbol Federasyonu Asbaşkanı Elhan Mammadov ile görüşme gerçekleştiren Abdullah Avcı, milli takım çalıştırmak istemediği için gelen teklifi reddetti.

Abdullah Avcı, Azerbaycan'dan gelen teklifi reddetti

ile yollarını ayıran 'nın, Milli Takımı'nın başına geçeceği iddia edilmişti. TRT SPOR'un haberine göre, Abdullah Avcı'nın gelecek planlamasında milli takım çalıştırmak yer almıyor.

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEMEYECEK

Aynı zamanda Abdullah Avcı, dinlenme aşamasında olduğu için gelen teklifi kibar bir şekilde reddetti. Öte yandan Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'ın ligde iyi sonuçlar almasından dolayı basın toplantısı düzenlemeyeceği belirtildi.


Haber Videosu

: Abdullah Avcı, Azerbaycan'dan gelen teklifi reddetti
HABER YORUMLARI (9)

 • FENERLİBAHÇELİ34:
  Aslında sorun F. Orman, BJK veya Avcı meselesi değildir, arkadaşlar. Sorun Türk futbolunda öyle saçma bir teknik adam ücret standardı oturtulmuş ki, dön -dolaş aynı adamlar piyasada. . Bir sezon şu takımda 6 maç bu takımda. . Kimse de ''efendi senin ne başarın var ki milyon Eurolardan kapıyı açabiliyorsun. . '' diye sormuyor. Ortada başarı yok ama çılgın paralar dönüyor. Herkes de memnun sanırım ki, itiraz eden yok.
 • YAT ADAM:
  Her nasıl olduysa oldu ve 3 yıl için 36 milyon ORMAN piyangosu sahibi biri niye çalışsın ki ? Kazanan var sa mutlaka kaybeden de vardır. . Fiko yönetimi nin hatasının cezasını kartal çekiyor. .
 • BUZZY:
  Bu paralar dünya içnde bizim içinde çılgınlıktır 6 ay çalışan adama 10 trilyon para ödeniyor tabi bunun dünyada çok daha yüksek örnekleri var da tamamen saçmalık buna el atılması lazım ama kim atacak fifası uefası zaten kökten malı götürüyor federasyonların kucuk bir ulke kadar bütçeleri var yani bu kadar paranın paylaşıldığı bir düzende kimse buralara çomak sokmaz
 • ABBAS YOLCU:
  Bende olsam ret ederdim 36 milyon nasıl olsa garanti geliyor çayımı kahvemi içerim bjk sağolsun derim her ay paracıkları sayarım yan gel yat olurum.Bu kış günü sıcak yatak varken ne işim var uğraşmaya.......
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler