2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş

2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş

Haberler.com / Mesut Şahin - Haberler | Ekonomi

400 bin kullanıcısı olan yerli kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in sırra kadem basması gündeme bomba gibi düştü. 2 milyar dolar ile Arnavutluk Tiran'a gittiği tespit edilen Özer, çeşitli kampanyalar ile yatırımcı çekmiş. Şirketin kurulduğu dönemde çekilişle Porsche veren Özer, kullanıcılara 2 milyon Dogecoin dağıtmayı vaat etmiş.

Türkiye'de 400 bin kullanıcısı olan yerli kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer, 2 milyar dolarla sırra kadem bastı. Özer'in dün akşam saat 18.00'de İstanbul Havalimanı'ndan yurt dışına çıktığı belirlendi.

BİR GÜN ARAYLA İKİ FARKLI AÇIKLAMA

Siteye giriş yapamayan yatırımcılar endişelenirken, borsadan 20 Nisan tarihinde yapılan açıklamada planlı bakım çalışması yapıldığı ve çalışmanın 6 saat süreceği açıklanmıştı. Ancak aradan bir gün geçmesine rağmen hala giriş yapılamayan borsadan yapılan ikinci açıklamada ise devir işlemi nedeniyle sürecin 4-5 gün süreceği belirtildi. Borsaya giriş yapamayan yatırımcılar "battı mı?" diye düşünürken, bugün Özer'in kaçtığı ortaya çıktı.

KAMPANYA İLE YATIRIMCI ÇEKTİ

Aylık 12 milyar dolarlık işlem hacmi olan Thodex, yatırımcı çekmek için kullanıcılara 2 milyon Dogecoin dağıtacağını açıklamıştı. Bu kampanya ile yatırımcılar diğer borsalardaki yatırımlarını buraya taşıdı.

ÇEKİLİŞLE PORSCHE VERDİ

Ayrıca şirketin kurulduğu dönemde tanıtım amacıyla çekilişle Porsche marka lüks araç verdi. Yaptığı kampanya ile adını duyuran ve yatırımcı çeken Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in 2 milyar doları alıp Arnavutluk'a kaçtığı tespit edildi.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş
Haber Yorumları (3)
PRATİK İŞLER: Eli öpülecek adammış hekal olsun
GÜVEN KİNCAL: Yani insan biraz akıllı olur. Yapmayın arkadaşlar hiç kimse alın teri dökmeden para kazanamaz. Alın teri dökmeden kazanç varsa böyle tokat var. Nasıl inanırsınız böyle şeylere
GULAAB GULAAB: Babil dizisini de mi izlemediniz arkadaşlar ya
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title