ZAFER YILDIRIM HABERLERİ

Zafer Yıldırım haber, Zafer Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zafer Yıldırım - 4.3.2017
Izmir Eski Koğuş Arkadaşı Tarafından Düğününde Öldürüldü
Cinayet ve hırsızlık gibi çeşitli suçlardan cezaevinde yatan Daimi Akyüz, bir hafta önce tahliye oldu. Üçüncü evliliğini yapmak isteyen Akyüz ve yakınları dün akşam, düğün salonu olarak da hizmet veren Kültür Mahallesi'ndeki restoranda bir araya geldi. En mutlu günlerinden birini yaşayan Daimi Akyüz, yakını 36 yaşındaki Zafer Yıldırım'la bir ara sigara içmek için restoranın dışına çıktı.
Zafer Yıldırım - 4.3.2017
Eski Koğuş Arkadaşı Tarafından Düğününde Öldürüldü
Cinayet ve hırsızlık gibi çeşitli suçlardan cezaevinde yatan Daimi Akyüz, bir hafta önce tahliye oldu. Üçüncü evliliğini yapmak isteyen Akyüz ve yakınları dün akşam, düğün salonu olarak da hizmet veren Kültür Mahallesi'ndeki restoranda bir araya geldi. En mutlu günlerinden birini yaşayan Daimi Akyüz, yakını 36 yaşındaki Zafer Yıldırım'la bir ara sigara içmek için restoranın dışına çıktı.
Zafer Yıldırım - 14.2.2017
Elazığ'daki Silahlı Yaralama
Elazığ 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasında, 6 ay önce otomobil içerisinde Abdullah Demir'i silahla vurarak yaraladığı iddiasıyla "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan yargılanan tutuklu sanık Zafer Yıldırım ve avukatı hazır bulundu.
Zafer Yıldırım - 20.11.2016
Aa Foto Muhabirine Ödül
Yarışmada Ahmet Kuşçu'nun çektiği fotoğraf ikinciliği, Zafer Yıldırım'ın çektiği fotoğraf ise üçüncülüğü elde etti.
Zafer Yıldırım - 8.10.2016
TÜGİAD Ankara'ya Güçlü Yeni Yönetim
Kahraman iddialı… TÜGİAD Ankara Şubesi'nin Başkanlığına seçilen Ercan Kahraman yaptığı teşekkür konuşmasında, bu görevin kendisi için çok büyük bir onur ve gurur olduğunu ifade ederek, şöyle dedi: Yedek yönetim kurulu üyesi olarak ilk görevimin ardından Dernekte şu anda Ankara Şubesi Başkanlığı görevini arkadaşlarımla birlikte üstleniyoruz. Bizler talip olduğumuz bu göreve ülkemize ekonomik ve ticari açıdan katkıda bulunmak için geldik. TÜGİAD üyelerinin iş ilişkilerinin artırılmasını sağlamak için geldik. Ayrıca TÜGİAD şubemizin sadece Ankara'da kalmaması, yeni atılımlarla birlikte Şubemizi çok daha aktif bir boyuta taşımak için geldik. Bu görevi yönetim kurulumla birlikte üstlenmekten dolayı çok mutluyum. Herkese çok teşekkür ediyorum." Yeni yönetim kurulu Divan Başkanlığı'nı Sefa Çol'ün yaptığı genel kurulda tek liste ile yapılan seçimlerle belirlenen 9. Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Ercan Kahraman, Hikmet Koray Kartal, Koray Akar, Selim Akın, Murat Güleç, Can Çavuşoğlu, Onur Çanga, Serkan Aydın, Efe Bezci, Kemal Savaş, Begüm Akış, Özgür İncesu, Zafer Korkmaz, Kaya Karakaya, Fatih Yıldırım, Burcu Ateş, Bülent Erbora, Berkan Bayram. Denetleme Kurulu üyeliklerine de Mirkan Aydın, Zafer Yıldırım, K.
Zafer Yıldırım - 15.6.2016
Koleksiyonerlerde Bulunan Eserler Sergilenecek
Sergide yer alacak koleksiyon ve koleksiyonerler ise şöyle: "Leyla Alaton, Ahmet Aral, Mehmet Armağan, Mine ve Cem Bahadır, Mehmet Ali Bakanay, Berrak ve Nezih Barut, Serdar Bilgili, Hanzade Doğan Boyner, Dr. Şükrü Bozluolçay Koleksiyonu, Büyük Efes Sanat Koleksiyonu, Büyükkuşoğlu Aile Koleksiyonu, Bilge ve Haro Cümbüşyan, Banu ve Hakan Çarmıklı, Demet ve Cengiz Çetindoğan, Suzan Sabancı ve Haluk Dinçer, Ayşe ve Saruhan Doğan, Gülin ve Emre Dökmeci, Elif Dürüst, Oya ve Bülent Eczacıbaşı, Tansa ve Can Ekşioğlu, Sevda ve Can Elgiz, Nesrin Esirtgen, Özlem ve Naim Gençoğlu, Zeynep ve Fırat Gönenç, Emine ve Sinan Gülçelik, Cem Hakko, Can Has, Emin ve Çiğdem Hitay, Ferit ve Hatice Meriçten, Ari Meşulam, Fazlı Özcan, Önder Öztarhan, Murat Özyeğin, Ayşegül ve Ömer Özyürek, Leyla Pekin, Ömer ve Arzu Sabancı, Sevil Sabancı, Hakan Salargil, Ali Selçuk, Erol ve Rana Tabanca, Türkan ve Ziya Tacir, Mustafa ve Lüset Taviloğlu, Agah ve Tüten Uğur, Ayşe Umur, Freda ve İzak Uziyel, Murat Ülker, Şebnem ve Mahmut Ünlü, Erdinç Varlıbaş, Ergin Varlıbaş, Tony Ventura, Şirin ve Neşet Yalçın, Arzuhan ve Mehmet Ali Yalçındağ, Zafer Yıldırım ve Cem Yılmaz.
Zafer Yıldırım - 10.11.2015
Çalık Holding, Ahmet Güneştekin'in Uluslararası Başarısını Kutladı
Çalık Holding ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe Elif Dürüst, Ali-Rabia Güreli, Atıl Kutoğlu, Bekir Aksoy, Aziz Karadeniz, Feryal Gülman, İnci Aksoy, Yurdal Sert, Yahşi Baraz, Zafer Yıldırım, Erhan Çelik gibi isimler katıldı.
Zafer Yıldırım - 18.2.2015
Rumeli Balkanlar Medya ile Buluştu
Yönetim ve Disiplin Kurulu üyeleri Ahmet Bayraktar Başkanlığı'ndaki Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: "Başkan Vekili Vedat Selamet, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Faik Kanca, Sosyal ve Kültürel İşler Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Kurtuluş, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nebi Keskin, Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Koşutan, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sebahattin Ergün, Ar-Ge ve Dış İlişkiler Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Aykut, Mali Sekreter Sedat Ramazanoğlu, Genel Sekreter Semih Kınalı, Sosyal ve Kültürel İşler Sorumlusu Vahit Kurtuluş, Basın Sorumlusu Mehmet Şehit, Yönetim Kurulu Üyeleri; Kadir Kocacık, Musa Şengöz, Hilmi Çakmak, Malik Geniş, Abbas Koludra, Gürsu Erinç, Zafer Yıldırım, Hayri Akkuş, Faruk Parlak, Cem Yayla, İbrahim İbrahimoğlu, Recep Bostancı, Adnan Gönülcü ve Mustafa Kocacıktan.
Zafer Yıldırım - 31.1.2015
Futbol: Spor Toto Süper Lig
Öte yandan karşılaşmayı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, protokol tribününden takip etti. Terim, müsabakayı Kasımpaşa Kulübü Başkanı Turgay Ciner, lacivert-beyazlıların başkan vekili Hasan Hilmi Öksüz, eski başkan Zafer Yıldırım ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile birlikte izledi.
Zafer Yıldırım - 25.1.2015
Kasımpaşa Kulübü'nün Eski Başkanı Yıldırım Açıklaması
Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılan Zafer Yıldırım, işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevi bıraktığını açıkladı.
Zafer Yıldırım - 25.1.2015
Kasımpaşa'da Başkan Yıldırım Görevi Bıraktı
İstanbul / DHA Kasımpaşa'da başkan Zafer Yıldırım, görevini yönetim kurulu üyesi Turgay Ciner'e devretti.
Zafer Yıldırım - 24.1.2015
Kasımpaşa Kulübü'nde Başkan Zafer Yıldırım Görevinden Ayrıldı
Kulüp başkan vekili Öksüz: "Zafer Yıldırım, Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrıldı ve bu göreve Turgay Ciner geldi.
Zafer Yıldırım - 24.1.2015
Kasımpaşa'da Flaş İstifa
Lig Tv'nin haberine göre Kasımpaşa Başkanı Zafer Yıldırım istifa etti.
Zafer Yıldırım - 15.10.2014
Erzurum Süt Üretiminde İşletmelerin İhtiyacını Karşılayamıyor'
'SÜT ÜRETİMİNDE KÜÇÜK BİR GAYRETE İHTİYAÇ VAR' Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Zafer Yıldırım ise süt üreticilerinin problemlerine çözüm üretmek ve verimliliği artırmak için söz konusu çalıştayın düzenlendiğini ifade etti.
Zafer Yıldırım - 30.8.2014
İstanbul Başakşehir-Kasımpaşa Maçından Notlar
Müsabakayı protokol tribününden izleyen İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ Kasımpaşa, Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım ise İstanbul Başakşehir atkısı taktı.
Zafer Yıldırım - 30.8.2014
2014-2015 Süleyman Seba Sezonu Olacak
Aynı zamanda İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nün başkanı olan Gümüşdağ, "Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı görevimden dolayı tüm kulüplerle bu görüşü paylaştım. 18 Süper Lig kulübünün başkanıyla Süleyman Seba ismi projesini konuştum. Hepsinin mutabakatıyla bu öneriyi kabul ettik. Aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanımız ile de görüştük. O da bu projeyi destekliyor" diye konuştu. Süleyman Seba isminin Türk futbolunun marka değerine olumlu yansıyacağını savunan Gümüşdağ, sözlerini şöyle sürdürdü: "Süleyman Seba kişiliğinden yansıyacak tüm değerleri özellikle bu sezona taşımak zorundayız. Bu değerler, sevgi, saygı, centilmenlik, dostluk ve kardeşliktir. Maalesef bunları son dönemlerde kaybettiğimizi görüyorum. Bunlara, Süleyman Seba profili katkı sağlayacak. Hepimiz bu değere sahip çıkmalıyız. Kulüp başkanları, yöneticiler, futbolcular, taraftarlar, basın, yani futbolun tüm paydaşlar sahip çıkacak. Böylece, Türk futbolunun azalan marka değeri artar." "Sezon boyunca rakip takım atkısını takacağım" Spor Toto Süper Lig'de bu akşam oynanacak İstanbul Başakşehir-Kasımpaşa maçında rakip takımın atkısını takacağını bildiren Gümüşdağ, "Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım da İstanbul Başakşehir atkısını takacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zafer Yıldırım Haberleri | Zafer Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Zafer Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zafer Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Zafer'leriyle Göğsümüzü Kabartan Milletimizin Bayramı Kutlu Olsun….
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 06:39:31. #1.14#
title