TBMM ANAYASA UZLAŞMA KOMİSYONU HABERLERİ

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haberleri

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu haber, Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 15.10.2016
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "İktidar eliyle değil, muhalefet partisi eliyle açıldı bu tartışma. Biz milletin vereceği her türlü karara saygılıyız. Burada hiçbir tereddüt yok. Milletimizin ferasetinden de şüphe duymuyoruz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 27.09.2016
TBMM 26. Dönem 1. Yasama Yılı Değerlendirme Toplantısı
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Bizi yıkacaklarını zanneden gafiller, tıkıldıkları inlerinde hakettikleri cezalarını çekmeyi bekliyorlar.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 25.09.2016
Manisa CHP'li Özel : Anıtkabir'e Gittiğimizde Salıncakta Sallanacak, Kaydırakta Kayacak...
CHP'li Özel : Anıtkabir'e gittiğimizde salıncakta sallanacak, kaydırakta kayacak çocuklarımız yokCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'yedek milletvekilliği' ile ilgili sözlerini eleştirip, FETÖ Soruşturması kapsamında kamu personeline uygulanan kriterlerin, AK Parti milletvekillerine de uygulanması halinde yüzde 75'nin açığa alınıp, ihraç edilmesi gerektiğini söyledi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 23.09.2016
Ak Parti, CHP ve MHP 7 Maddede Uzlaştı
AK Parti, CHP ve MHP'den oluşan Anayasa Uzlaşma Komisyonu yargı eksenli 'mini' Anayasa paketinde 7 maddede uzlaşma sağladı.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 12.08.2016
MHP Afyon Milletvekili Mehmet Parsak Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyon Milletvekili Mehmet Parsak, Anayasa Komisyonu ile ilgili olarak, "Buradan yüzde 100 sonuç çıkar" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 12.08.2016
Mini Anayasa Paketi Toplantısı Sona Erdi
TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’ndaki mini Anayasa paketi toplantısı sona erdi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 26.07.2016
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay Açıklaması
ANKARA (İHA) – MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Yasama, yürütme ve yargı devletin bütün demokratik kurumlarını bir tarafsızlık ve bağımsızlık içerisinde ele almak gerekir ve objektif kurallara bağlamak gerekir” dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 26.07.2016
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Hükümetin darbecilerle mücadele ederken, kamu vicdanını kanatmaya hakkı olmadığını belirterek, "İyi niyet ve samimiyetle Hükümete sesleniyorum, bu mücadeleyi en acımasız şekilde yapın, size destek olmaya varız ama bu mücadele bir kin ve intikam projesine, cadı avına dönüşmesin.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 15.06.2016
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması
Vural, Kılıçdaroğlu'na, "ABD tipi başkanlık modelini konuşacaktınız, niye o zaman TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu'ndan çıktınız?" diye sorarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kiminle oyun oynuyorsunuz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 02.06.2016
TBMM Başkanvekili Hamzaçebi Açıklaması
TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, bir parlamenter sistemde, seçimle gelen iki kişi olmayacağını ifade ederek, "Hem cumhurbaşkanı hem başbakan eğer seçimle gelirse ortada problem var demektir.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 15.05.2016
Kılıçdaroğlu'nun Başkanlık Sistemine İlişkin Sözleri
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, başkanlık sistemine yönelik sözlerine ilişkin, "Bu ayıptan CHP ve Türkiye siyaseti kurtulmalıdır.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 12.05.2016
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Tam böyle bir ortamda demokratik kuralın bu şekilde işlemesi gereken bir ortamda ’kan’dan bahsetmek eski alışkanlıkların depreşmesinden başka bir anlam ifade etmez. Kandan bahsetmiyoruz anayasa değişikliğinden bahsediyoruz, parlamentonun faaliyet alanından bahsediyoruz, milletin beklediği bir işten bahsediyoruz" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 12.05.2016
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlık sistemiyle ilgili sözlerine ilişkin, "Keşke bu söz söylenmemiş olsaydı.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 11.05.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik: (3)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlık sistemine yönelik sözlerine ilişkin, "Açıklamasını son derece vahim buluyoruz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 11.05.2016
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na Cevap
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kılıçdaroğlu’nun "Böyle bir başkanlık sistemini kan dökmeden gerçekleştiremezsiniz" açıklamasına ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu, içinde kan geçen bir cümle kurdu.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 11.05.2016
TOBB 72. Genel Kurulu
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Kilis’in nüfusu 130 bin, misafir ettiği Suriyeli mülteci sayısı da 130 bin.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.05.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2012- TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu, yeni anayasanın yazımına başladı.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.05.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Bu ocaktan hiçbir fitneci güruha ekmek çıkmaz. Bu ocak kardeşlik, fedakarlık ve özveri ile kavrulmuştur.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 21.04.2016
Gençlik Yeni Anayasa İstiyor"
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, "Hürriyet ve adalet sütunları üstünde yükselen bir anayasa istiyoruz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 16.04.2016
Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç'tan 'Yeni Anayasa' Değerlendirmesi Açıklaması
Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, siyasi partilerin ideolojik düşüncelerinin anayasa yapım sürecini etkilediğini belirterek, “Bu öfke, gerilim ortamı ile anayasa yapmaya çalışıyoruz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 15.04.2016
Türkonfed, Anayasa Raporu'nu Eskişehir'de Tanıtıyor
İkinci toplantı TÜRKONFED çatısı altındaki derneklerden ESİAD ev sahipliğinde Eskişehir'de gerçekleştiriliyor.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 15.04.2016
İkinci Toplantıya ESİAD Ev Sahipliği Yapıyor
İkinci toplantı TÜRKONFED çatısı altındaki derneklerden ESİAD ev sahipliğinde Eskişehir'de gerçekleştiriliyor.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 14.04.2016
Yeni Türkiye, Yeni Gelecek" Konferansı
Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Türkiye'nin bölgesel ve küresel güç olabilmesi için yeni bir anayasa yapması gerektiğini belirtti.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 05.04.2016
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir yandan ülke ve milletin ihtiyaçlarına cevap veren bir anayasa için istişareleri sürdürdüklerini, diğer taraftan da yazım heyetini belirleyerek, anayasa yazım sürecini başlattıklarını belirterek, "Allah'ın izniyle önümüzdeki 2-3 ay içerisinde milletimize söz verdiğimiz yeni anayasa vaadimizi yerine getirerek, AK Parti olarak hazırladığımız anayasa taslağımızı milletimizin takdirine sunacağız, herkesin bu taslağa katkıda bulunması talebinde bulunacağız." dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 02.04.2016
AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Bunlar (Paralel Yapı) 17 Aralık'ta, bu bir darbe girişimidir, başarılı olsalardı, Türkiye'yi esir alacaklardı.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 30.03.2016
Bakan Bozdağ'dan "Karaman'daki Çocuk İstismarı"Na İlişkin Açıklama
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karaman’daki çocuk istismarı iddialarına ilişkin, "Bu tür ahlaksızlık yargı önüne çıkarılmazsa, üzeri örtülürse başka ahlaksızlar bundan cesaret alabilirler.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 29.03.2016
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ekonomimizi ileriye taşıyacak, toplumsal barışımızı tesis edecek, tüm kesimlerin 'işte bu benim anayasam' diyebileceği sivil bir anayasa yapmak, öncelikli hedefimizdir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haberleri | Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haber - Haberler - Sayfa 2 - Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu haberleri, son dakika tbmm anayasa uzlaşma komisyonu haber ve gelişmeleri burada. Anayasa Teklifi Meclis'e Sunuldu (4).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:15:14. #1.16#

title