SÜLEYMAN KOZUVA HABERLERİ

Süleyman Kozuva haber, Süleyman Kozuva son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Kozuva - 7.7.2013
Çerkezköy Tso'dan Nkü Rektörü Prof. Dr. Şimşek'e Ziyaret
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Namık Kemal Üniveritesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'i ziyaret etti.
Süleyman Kozuva - 28.5.2013
ÇTSO Seçimleri %65.5 Katılımla Gerçekleştirildi
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası'nın 3'ncü katına kurulan sandıklarda seçmenler sabah saat 09.00'dan itibaren oy kullanmaya başladılar. 10 Meslek Grubu'nda yapılan seçimlerde 1'nci, 3'ncü, 4'ncü, 5'nci, 6'ncı, 7'nci, 8'nci, 9'ncu ve 10'uncu gruplarda Süleyman Kozuva'nın başkan adaylığındaki Sarı Liste ile Dursun Ali Tever'in adaylığında Mavi Liste yarışırken, 2'nci Grup'ta ortak liste, 4.
Süleyman Kozuva - 28.5.2013
Sarı Liste'den Kutlama Yemeği
Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerinde büyük bir zafer elde eden Süleyman Kozuva önderliğindeki sarı liste, zaferi yemekte kutladı.
Süleyman Kozuva - 26.5.2013
Çtso Seçimlerinin Galibi, Kozuva'nın Sarı Listesi Oldu
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri grupta yapılan seçimle tamamlandı. Seçimlerin galibi Süleyman Kozuva'nın başkan adaylığındaki Sarı Liste'si oldu.
Süleyman Kozuva - 21.5.2013
Tever Listesini Açıkladı
Seçimlerde 2 kadın adayı da meclise sokmayı planladıklarını belirten Dursun Ali Tever; "Bu vesileyle kadınlarımızı da artık yönetimde, mecliste görmeyi istiyoruz." dedi. Sarı Liste'nin başkan adayı Süleyman Kozuva'nın Oda'nın vatandaşa kapalı olduğu yönünde eleştiride bulunduğunu söyleyen Tever, Oda'nın herkesin kullanımına açık olduğunu belirterek, "Süleyman Kozuva, siyasi demeçler vererek belden aşağı vurmaya çalışıyor.
Süleyman Kozuva - 21.5.2013
Samsunlular Derneği'nden Coşkulu Açılış
Açılış programına CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP Çerkezköy İlçe başkanı Metin Dönmez, MHP Çerkezköy İlçe başkanı Koray Önsel, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, ÇTSO yönetim kurulu başkanı Dursun Ali Tever, ÇTSO Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Çerkezköy ve Kapaklı Belediyesi meclis üyeleri, AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Sait Yazı, Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler, Özel Çerkezköy Gülerçin koleji müdürü Süleyman Sezgin, partilerin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Samsunlu vatandaş katıldı.
Süleyman Kozuva - 19.5.2013
Tever: İsmimizi Kullanıp, Yetki Belgesi Topluyorlar
Seçime adaylığı açıklayan bazı isimlerin ikili davrandığını kaydeden Tever, "Oda Genel Sekreteri Selma Uğurlu'ya gidip 'neden erken hareket ettin de emekliye ayrıldın' diyenler var. Selam Uğurlu Oda'dan Perşembe günü itibariyle ayrıldı. Ama maalesef ziyaretine gelenler 'neden erken emekli oldun' diyerek farklı politika yapıyorlar. Bir insan bu kadar psikolojik basıya dayanamazdı. Ama büyüklük gösterdi ve susma hakkını kullandı. ÇTSO Meclis Eski Başkanı İsmail Akın ile Eski Meclis Yardımcısı Süleyman Kozuva meclisin düzenini takip etmeleri gerekirdi ama kavga oldu müdahale etmediler.
Süleyman Kozuva - 4.5.2013
MHP İlçe Teşkilat Binası Törenle Açıldı
Açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı Y. Tuğrul Türkeş, MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan, Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, MHP Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, ÇTSO Başkan adayı Süleyman Kozuva ile sarı listedeki meclis üyesi adayları, MHP Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Seda Duran ile yönetim kurulu üyeleri, Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Aktuğ ile Ülkü Ocakları yönetimi ile az sayıda vatandaş katıldı.
Süleyman Kozuva - 13.3.2013
Özel İffet Kız Öğrenci Yurdu Dualarla Açıldı
Düzenlenen açılış törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanefi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal, İlçe Müftüsü Bayram Şahin, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Karaca ile Ercan Çorbacı, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, Belediye Meclis Üyeleri, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Asbaş, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, siyasi parti temsilcileri, kamu ve özel kurum temsilcileri, esnaflar ile çok sayıda davetli katıldı.
Süleyman Kozuva - 7.2.2013
Mogadişu Havaalanı'nı Türk Şirketi İşletecek
Somali Ulaştırma ve Maliye bakanlıkları bürokratlarıyla müzakereler sonucunda Ulaştırma Bakanı Muhiadin Mohamed Kalmoy ile ana ve tamamlayıcı sözleşmeler imzalandı. İmza törenine Somali adına Bakan Kalmoy, Türkiye'nin Somali Büyükelçisi Kani Torun, TİKA Somali Koordinatörü Abdulahat Kökdağı, TİKA Afrika ve Ortadoğu Sorumlusu Başkan Yardımcısı Süreyya Polat, Favori LLC adına Süleyman Kozuva ve Ahmet Çetin katıldı.
Süleyman Kozuva - 6.2.2013
Tever Belgelerle Cevap Verdi
Tever, kurumsal olmanın dışına çıkmadıklarını söyleyerek "Oda'yı kendi menfaatleri için kullanmak isteyenlere müsaade etmedik, karşılarında olduk. Bizi aşamayanlar türlü plan ve oyunlarla Oda'yı çalıştırmamaya çalıştılar. Kısır çekişmelerin Oda'ya ve Bölge'ye faydası yok, bunlar sadece menfaatleri peşinde koşan insanların Odamızı karıştırma çabalarıdır. Odamızı karıştırmak isteyenler, Odamızın menfaatini değil kendi menfaatlerini düşünenler; muhalif grubun başını çeken Rahmi Yılmaz, basın sözcülüğünü yapan Süleyman Kozuva ve arkadaşlarıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Kozuva Haberleri | Süleyman Kozuva Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Süleyman Kozuva haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Kozuva kimdir, hayatı ve biyografisi. Somali Bakanı Çerkezköy'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 00:22:39. #1.15#
title