ŞİRİN ÜNAL HABERLERİ

Şirin Ünal haber, Şirin Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şirin Ünal - 10.08.2019
Zonguldak'tan kısa kısa
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Ulaşım ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde yolcu taşıma hizmeti veren halk otobüsleri denetledi.
Şirin Ünal - 02.08.2019
Karabük'ten kısa kısa
Türkiye'nin Aşkabat Büyükelçisi Mustafa Kapucu ve eşi Ahu Kapucu, Karabük Valisi Fuat Gürel'i makamında ziyaret etti.
Şirin Ünal - 29.07.2019
Yenice 6. Göktepe Şenliği
Karabük'ün Yenice ilçesinde 6. Göktepe Şenliği düzenlendi.
Şirin Ünal - 18.07.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Genel Kurulunda
"Savunma sanayisi cirosu 26,9 milyar dolara ulaşacak" AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal da Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve güvenlik güçlerinin ihtiyaçlarını azami ölçüde milli teknolojiler ve yerli imkanlarla karşılamanın, temel amaçlarından olduğunu belirtti.
Şirin Ünal - 18.07.2019
"Kıdem tazminatının fona devredilmesi" plandan çıkarılsın önerisi
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 11. Kalkınma Planı'ndan, kıdem tazminatının fona devredileceği hedefinin çıkarılmasını, işçilerin bu tazminattan yararlanma koşullarının kolaylaştırılmasını istedi.
Şirin Ünal - 06.07.2019
Ereğli'de 'Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali' coşkusu
ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen 'Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nde sahneye çıkan sanatçılar Gülşen ve Volkan Konak, hayranlarını coşturdu.
Şirin Ünal - 06.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Kilis'te, bomba yüklü şüpheli otomobil ihbarı paniği KİLİS'te, bomba yüklü olduğu ihbar edilen otomobil kentte paniğe neden oldu.
Şirin Ünal - 05.07.2019
21. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen "21. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali" kapsamında kortej yürüyüşü düzenlendi.
Şirin Ünal - 26.06.2019
'Askeralma' Kanunu TBMM'de kabul edildi
TBMM Genel Kurulunda görüşülen Askeralma Kanun Teklifi, 17 ret oyuna karşın 335 oyla kabul edildi. 2 oy da çekimser sayıldı. Teklifin oylamasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bulundu. AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve arkadaşlarının imzasının yer aldığı Askeralma Kanunu'na göre, askerlik hizmeti yedek subay, yedek astsubay, erbaş ve er olarak yerine getirilecek.
Şirin Ünal - 25.06.2019
Yeni askerlik sistemi teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1)
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Askeralma Kanunu'na göre, askerlik hizmeti yedek subay, yedek astsubay, erbaş ve er olarak yerine getirilecek.
Şirin Ünal - 13.06.2019
Bakan Akar: Mükemmel bir yasa çıkarmak için çalışıyoruz
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TBMM'de CHP, MHP ve İYİ Parti gruplarını ziyaret ederek, yeni askerlik sistemine ilişkin kanun teklifi hakkında bilgi verdi. Bakan Akar, "Mükemmel bir yasa çıkarmak için çalışıyoruz, en iyisini çıkarmak istiyoruz" dedi.  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yeni askerlik sistemi ile ilgili kanun teklifi hakkında TBMM'de muhalefet partilerine bilgi verdi. Bakan Akar, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ile birlikte önce CHP grubunu ziyaret etti.
Şirin Ünal - 13.06.2019
Bakan Akar'dan CHP'ye ziyaret
Hulusi Akar'a, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ile teklifin imza sahiplerinden AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal eşlik etti.
Şirin Ünal - 12.06.2019
Askeralma Kanunu Teklifi Genel Kurulda
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Askeralma Kanunu Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Şirin Ünal - 10.06.2019
Avukat Vehbi Ünal vefat etti
Ankara Barosu avukatlarından Vehbi Ünal 88 yaşında vefat etti.
Şirin Ünal - 10.06.2019
Askerlik Kanun Teklifi yarın TBMM Genel Kurulu gündemine gelecek
Askerlik Kanun Teklifi AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal'ın imzasıyla TBMM Başkanlığı'na verilmiş, teklifin Milli Savunma Komisyonu'ndaki görüşmeleri tamamlanmıştı.
Şirin Ünal - 27.05.2019
AK Parti'li Ünal'dan yeni askerlik sistemi değerlendirmesi
AK Parti İstanbul Milletvekili ve emekli general Şirin Ünal, "Diyelim ki seferberlik ilan edildi, ben dahil herkes askere gideriz. Netice itibarıyla Türkiye'nin harbe hazır tuttuğu yüz binlerce askeri var. Burada bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Şirin Ünal - 26.05.2019
"İstanbul'dan aldıkları gücü başkalarına ciro edecekler"
Programa Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal da katıldı.
Şirin Ünal - 24.05.2019
Yeni askerlik sistemi teklifi komisyonda kabul edildi (1)
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Askeralma Kanunu Teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi.
Şirin Ünal - 24.05.2019
Askerlik teklifi Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi
AK Parti İstanbul milletvekili Şirin Ünal imzasıyla Milli Savunma Komisyonu!'nda Askerlik Kanun Teklifi görüşüldü.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Askerlik kanun teklifi Milli Savunma Komisyonu'nda
Askerlik kanun teklifi Milli Savunma Komisyonu'nda ANKARA - Askerlik kanun teklifinin Milli Savunma Komisyonu'nda görüşmeleri başladı. Askerlik kanun teklifi görüşmeleri başladı. AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, kanun teklifi hakkında milletvekillerine bilgi verdi.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Askerlik kanun teklifi Milli Savunma Komisyonu'nda
Askerlik kanun teklifi görüşmeleri başladı. AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, kanun teklifi hakkında milletvekillerine bilgi verdi.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Askeralma Kanun Teklifi komisyonda
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Askeralma Kanun Teklifi görüşmelerine TBMM Milli Savunma Komisyonun'da başlandı.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Yeni Askerlik Sistemi Teklifi TBMM'de (3)
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Askeralma Kanunu Teklifi, askerliğin hangi durumlarda ertelenebileceğini hükme bağlıyor.
Şirin Ünal - 23.05.2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, "Sayın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ABD ile kurulmasını önerdiği askeri komisyonun NATO ile Türkiye arasında kurulması daha uygun olacaktır.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Yeni Askerlik Sistemi Teklifi TBMM'de (1)
Askeralma Kanunu Teklifi, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve AK Parti'li milletvekillerinin imzasıyla TBMM Başkanlığına sunuldu.
Şirin Ünal - 23.05.2019
Yeni Askerlik Kanun Teklifi TBMM'de
Yeni askerlik sistemi ile ilgili kanun teklifi, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve 50 milletvekilinin imzasıyla TBMM Başkanlığına sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şirin Ünal Haberleri | Şirin Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Şirin Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şirin Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili Şirin Ünal'ın evinde gerçekleşen intihara ilişkin Emniyetten açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 13:25:16. #1.16#
title