Sadri Şener: "Yerlerde Sürünen Bir Trabzonspor'u Ayağı Kaldırdık"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Yerlerde Sürünen Trabzonspor'u Ayağa Kaldırdıklarını Belirterek, Kulübün Ratingini Arttırdıklarını Söyledi.

Sadri Şener:

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yerlerde sürünen Trabzonspor'u ayağa kaldırdıklarını belirterek, kulübün ratingini arttırdıklarını söyledi.

İstanbul Levent'deki Mövenpick Hotel'de Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'ın da katıldığı Trabzonsporlular Dayanışma Gecesi'nde konuşan bordo-mavili kulübün başkanı Sadri Şener, yerde sürünen bir Trabzonspor'u ayağı kaldırdıklarını ifade ederek, "Kulübün ratingi arttı. Eskiden bu kadar çok basın mensubu takip etmezdi. Şimdi röportaj için sıraya giriyorlar. Kulübü daha ileriye götüreceğiz." dedi.

TRANSFERLER KONUSU

Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Şener, şu ifadeleri kullandı: "Kaleci için çalışmalar sürüyor. İlgilendiğimiz arkadaş Afrika Kupası'ndaydı yarın İspanya'ya geçiyor. Birkaç güne kalmaz netlik kazanır."

İddialı bir takım kurduklarını ama çok transfer yapmanın çok iddialı takım kurmanın 'şampiyon olacaksınız' anlamına gelmediğini dile getiren Sadri Şener, düzenledikleri gece hakkında da şu bilgileri verdi: "Trabzonspor'a başkan seçildikten sonra bu ikinci bir araya gelişimiz. Trabzonlu belli iş adamlarını buraya davet ettik. Trabzon'daki gücü birlekteliği göstermek istedik. Bunda da başarılı olduk. Burada daha çok yaptığımız transferler ve çalışmalarımız konusunda arkadaşlarımızı bilgilendireceğiz. Ondan sonra Trabzonspor'a katkıları olabilecek arkadaşlarımızın, karşılıklı olarak tabiki ne kadar kombine kart alabileceklerini soracağız."