Nurten Öztürk Haberleri

Nurten Öztürk haber, Nurten Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurten Öztürk - 31.07.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu" Adana'da
Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini aktardı.
Nurten Öztürk - 28.07.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu" Nevşehir'de
OPET Yönetim Kurulu Kurucu üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 28.07.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu İzmir'de
"Temiz Tuvalet" kampanyasının fikir lideri olan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 15 yıl içinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 15.07.2015
Opet "Temiz Tuvalet Konvoyu"
OPET'in çalışması yaz boyunca 180 istasyonda devam edecek. Türkiye'nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki ayrı rota üzerinden yola çıkan "OPET Temiz Tuvalet Tırları", 3 ay içinde yaklaşık 10 bin kilometre yol yaparak, 30 şehirdeki 180 istasyonda hizmet verecek.  Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri olan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirterek, şunları söyledi: "Tuvaletler, bir ülkenin medeniyet göstergesidir.
Nurten Öztürk - 13.07.2015
Opet'ten "Temiz Tuvalet Tırları"
Temiz Tuvalet Kampanyası'nın fikir lideri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje kapsamında 14 yıl önce 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Sektörümüzde 9 yıldır kesintisiz 'Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka seçilmemizde de bu kampanyamızın önemli etkisi olduğunu biliyoruz.
Nurten Öztürk - 13.07.2015
Tüm Türkiye'deki Opet'lerde 'Bayram Temizliği'
Temiz Tuvalet Kampanyası'nın fikir lideri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje kapsamında 14 yıl önce 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirterek, şunları söyledi: "Sektörümüzde 9 yıldır kesintisiz 'Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka seçilmemizde de bu kampanyamızın önemli etkisi olduğunu biliyoruz.
Nurten Öztürk - 29.05.2015
Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması
Yarışmada, Gökhan Turunç birinciliğe layık görülürken, Levent Bayraktar ikinci, Nurten Öztürk üçüncü oldu.
Nurten Öztürk - 04.05.2015
Opet'ten Öğrencilere "Trafik Dedektifleri" Eğitimi
OPET'ten yapılan açıklamaya göre, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene, Ankara Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Canöz, Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Yusuf Avan ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk katıldı.
Nurten Öztürk - 12.12.2014
Gaziantep'te "Temiz Okul, Sağlıklı Gelecek Projesi"
OPET'in yönetim kurulu kurucu üyesi Nurten Öztürk de kurum olarak başlattıkları 'Temiz Tuvalet Kampanyası' ile temiz ve sağlıklı bir toplum yaratma mücadelesi verdiklerine değindi.
Nurten Öztürk - 08.12.2014
OPET Temiz Tuvalet Kampanyası ile 'Oyunu Değiştirdi'
Proje kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı ile işbirliği yapılarak, okullarda öğrenci ve öğretmenlere eğitim verildi. Birçok şehirde okullarda, hastanelerde ve kamu kuruluşlarında seminerler düzenlenip, 27 milyonun üzerinde basılı malzeme, çocuklara çizgi filmler, kitapçıklar dağıtıldı. OPET Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk liderliğindeki OPET Eğitim Ekibi, 14 yılda Türkiye genelinde 72 ili gezerek 5,5 milyon kilometreden fazla yol kat etti.
Nurten Öztürk - 01.10.2014
13. Eskişehir Kalite Şöleni
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, "OPET olarak, kararlı, tutarlı ve gerçekten azimli çalışmalarımızla Türk tüketicisine en iyi hizmeti vermeyi hedefledik ve sürekli olarak bunu yapmaya çalıştık" dedi.
Nurten Öztürk - 12.05.2014
Trafik Dedektifleri" Projesi
  "3 yılda 1,5 milyon öğrenciyi bilinçlendirmek istiyoruz"   OPET Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk de "Trafik Dedektifleri" Projesinin OPET'in daha önce başlattığı ve şu anda devam eden 4 sosyal sorumluluk projesinden farklı olduğunu, her yaş grubunu ilgilendirdiğini söyledi.
Nurten Öztürk - 12.05.2014
İstanbul'da 150 Öğrenci Daha 'Trafik Dedektifi' Oldu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı Trafik Eğitim Parkı'nda gerçekleşen eğitime katılan öğrenciler hem bilinçlendi hem de "Trafik Dedektifi" unvanına sahip oldu. 'Trafiği güvenli bir Türkiye' hedefiyle geçtiğimiz Kasım ayında başlatılan 'Trafik Dedektifleri Projesi' projeye katılan yeni 'Trafik Dedektifleri' ile her geçen gün amacına doğru hızla yol alıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Eşleri Kaynaşma Yardımlaşma Derneği (PEKAY) ve Uluslararası Polis Birliği Türkiye ortaklığında OPET'in desteğiyle hayata geçirilen proje kapsamındaki eğitimler de son hızıyla sürüyor. Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası'na özel olarak 4 büyük ilde düzenlenen eğitimler İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı Trafik Eğitim Parkı'nda gerçekleşen eğitimle tamamlandı. İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Köksal, OPET Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk ve proje paydaşlarının hazır bulunduğu eğitime farklı yaş gruplarından yaklaşık 150 öğrenci katıldı.
Nurten Öztürk - 09.05.2014
Trafik Dedektifleri Projesi
Mamak Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitime, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim Daire Başkanı Yusuf Avan, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim Daire Başkan Yardımcısı Yakup Çalışır, proje paydaşları ve OPET Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk katıldı.
Nurten Öztürk - 22.04.2014
Opet'e Çevre Hizmet Ödülü
OPET adına ödülü alan Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk, OPET'in kurulduğu ilk günden bu yana sosyal sorumluluğa önem veren ve bu konuda önemli çalışmalar yürüten bir marka olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bilinçli toplum projelerimizle 2000 yılından bu yana toplumu çevre, doğa, sağlık ve turizm gibi pek çok alanda bilinçlendirmeyi ve bilgilendirmeyi amaçladık.
Nurten Öztürk - 14.03.2014
Golf Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu
8 – 9 Mart tarihleri arasında The Marmara Bodrum ve Bodrum Golf Kulübü tarafından kadın sporculara yönelik düzenlenen golf turnuvası sonuçlandı. 2013 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl düzenlenmesi planlanan Kadınlar Günü Golf Turnuvası'nda aralarında eski Spor Bakanı Fikret Ünlü, Nurten Öztürk, Fikret Öztürk, Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Çilingiroğlu'nun da bulunduğu bir çok tanınmış isim kıyasıya mücadele etti.
Nurten Öztürk - 09.03.2014
Demokrasi Denetçilerinden Lider Kadınlar Ödül Töreni
İstanbul The İstanbul Edition Hotel'de düzenlenen ödül töreninin açılış konuşmasını Demokrasi Denetçileri Derneği Başkanı Nida Gökçe yaptı. Gökçe şunları söyledi:  "Bireysel hak ve özgürlükler için mücadelenin en büyüğünü engellere rağmen ülkemizin kadınları  vermektedir. Bu zorlu yolda ilerleyen kadınlarımızı tanımak, takdir etmek ve örnek yaşamlarını duyurmak için bu ödülü veriyoruz. Özellikle gençlere örnek olmasını diliyoruz." Başarılı kadınların hayat hikayeleri ve fotoğraflarından oluşan serginin de açıldığı  törende,  ödüller takdim edildi. Ödül alan isimler şunlar: Rakel Dink – Uluslararası Hrant Dink Vakfı Prof. Dr. Şebnem Korur Fincancı – İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Serap Yazıcı – Şehir Üniversitesi Lale Ünaldı – Eğitim gönüllüsü, Yüzyıl Işıl Okulları kurucusu Ayşen Zamanpur – Silk&Cashmere Elmas Arus – Yönetmen, Sıfır Ayrımcılık Derneği Nurten Öztürk – OPET Sonay Dikkaya – NTV Arzu Yıldız – Gazeteci, t24.
Nurten Öztürk - 04.03.2014
Trafik Dedektifleri" Konya'da Dersbaşı Yaptı
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk de projenin kısa zamanda çok ses getirdiğini, trafik sorununun ancak bu denli güçlü işbirliğiyle çözülebileceğini ifade etti.
Nurten Öztürk - 04.03.2014
Demokrasi Denetçileri Derneği 8 Mart Lider Kadınlar Ödül Programı
  Programımız 8 Mart Cumartesi günü saat 14.00-16.00 arasında İstanbul Levent'teki The İstanbul EDITION'da gerçekleştirilecektir. Kokteyl ve sergi açılışı ile başlayacak olan program, konuşmalar ve ödül takdimi ile son bulacaktır. Program kapsamında ödül alacak isimler alfabetik sıralama ile aşağıdaki gibidir;   Arzu Yıldız (T24) Aysun Sökmen (The Sütçü-Gündönümü Çiftliği) Ayşen Zamanpur (Silk&Cashmere) Elmas Arus (Yönetmen – Sıfır Ayrımcılık Derneği) İpek Soylu (ENKA Spor Kulübü) Lale Ünaldı (Eğitim Gönüllüsü-Yüzyıl Işıl Okulları Kurucusu) Nurten Öztürk (OPET) Rakel Dink (Uluslararası Hrant Dink Vakfı) Serap Yazıcı (Şehir Üniversitesi) Sonay Dikkaya (NTV) Şebnem Korur Fincancı (İstanbul Üniversitesi) Başarılı hayat hikayeleriyle toplumumuza örnek olan kadınlarımıza ödüllerini takdim edeceğimiz programımız ve sergi açılışında sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
Nurten Öztürk - 21.02.2014
Trafik Dedektifleri İzmir'de
300 öğrencinin bilgilendirildiği programda, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkan Yardımcısı Refik Ürk, Opet Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk ve çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.
Nurten Öztürk - 19.02.2014
Bursa'da 'Trafik Dedektifleri Projesi'
OPET Yönetim Kurulu Kurucu üyesi Nurten Öztürk: "Ülkemizin kanayan yarasının çözümü için var gücümüzle çalışacağız"
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurten Öztürk Haberleri | Nurten Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Nurten Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurten Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Opet Temiz Tuvalet Tırları Burdur'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 01:14:48. #1.14#

title